Logo
0 800 30 11 77

Декларація з лікарем за НСЗУ в Харкові

Однією з форм медичної допомоги в Україні є медичне обслуговування за декларацією з лікарем. Укласти договір можна з терапевтом і педіатром.

Що таке декларація з лікарем?

НСЗУ (національна служба здоров'я України) — це державна організація, яка відповідає за надання первинної медичної допомоги та її фінансування. У медичних закладах, які уклали договір із НСЗУ, можна підписати декларацію з лікарем. Декларація з лікарем — це договір між пацієнтом і конкретним фахівцем (терапевтом або педіатром) про надання первинної медичної допомоги.

Навіщо потрібна декларація з лікарем?

Підписувати декларацію з лікарем потрібно для отримання безоплатного пакета медичних послуг НСЗУ, до якого входять візити до терапевта і педіатра, а також необхідні аналізи та обстеження. Якщо не укласти декларацію з лікарем, неможливо отримати медичні довідки та свідоцтва (наприклад, довідку до басейну, виписку до дошкільних, шкільних та вищих навчальних закладів, лікарняний лист).

Що дає декларація з лікарем?

Договір з терапевтом і педіатром дає можливість отримати лікувальну та профілактичну допомогу за кошти державного бюджету. Декларація з приватним лікарем дає ті самі права, що й укладення договору в державному медичному закладі.

Як укласти декларацію з лікарем «ОН Клінік»?

Для укладення декларації з фахівцями медичного центру «ОН Клінік Харків» необхідно записатися на прийом до терапевта або педіатра, які приймають пацієнтів за договором з НСЗУ.  Укладення декларації з лікарем займає 15-20 хвилин. Лікар внесе паспортні дані в електронну систему і роздрукує зразок декларації для перевірки особистої інформації. Після перевірки особистих даних необхідно підписати декларацію. Електронний зразок договору лікар закріпить електронним підписом і надішле до національної служби здоров'я України. Два зразки договору з лікарем залишаються у пацієнта.

В «ОН Клінік Харків» можна підписати першу декларацію з лікарем або змінити терапевта, якщо раніше вже було укладено договір з фахівцем іншого медичного закладу. Спеціально розривати декларацію з попереднім лікарем не потрібно. Під час переукладання декларації з лікарем старий договір анулюється автоматично.

Що потрібно для декларації з лікарем?

Для укладення договору з терапевтом і педіатром потрібно мати з собою оригінали документів та активний мобільний телефон. Документи для підписання декларації з лікарем включають паспорт та ідентифікаційний код. Для укладення декларації з дитячим лікарем потрібно надати документи одного з батьків та свідоцтво про народження дитини. Мобільний телефон необхідний для отримання пароля, який потрібно продиктувати лікарю з метою підтвердження реєстрації. На вказаний мобільний телефон лікар зможе надсилати електронні рецепти на ліки.

Що входить до декларації з лікарем?

Декларація з лікарем дає право на отримання безоплатної первинної медичної допомоги. У декларацію з лікарем входить амбулаторний прийом терапевта і педіатра з метою профілактики, діагностики та лікування захворювань.

У медичне обслуговування за декларацією входять деякі лабораторні та інструментальні обстеження. Список безоплатних послуг за НСЗУ:

За декларацією з терапевтом і педіатром можна отримати довідки до басейну, навчальних закладів, виписку з амбулаторної картки, лікарняний лист (висновок про тимчасову непрацездатність), направлення на медичну експертизу, свідоцтво про смерть. У послугу вакцинації за декларацією з лікарем входить вартість процедури, але не включена ціна самої вакцини.

Лабораторні дослідження за договором із лікарем включають дослідження крові, сечі, а також тести на деякі інфекції. Аналізи за декларацією НСЗУ:

  • клінічний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;
  • клінічний аналіз сечі;
  • глюкоза (цукор) крові;
  • біохімічні аналізи крові (загальний холестерин, тропонін);
  • тест на коронавірусну інфекцію;
  • якісний тест на вагітність;
  • швидкі тести на ВІЛ-інфекцію, гепатити В і С.

Додаткові обстеження терапевт і педіатр можуть призначити після огляду за наявності медичних показань до них. Самостійно записатися на аналізи та діагностику за декларацією неможливо.

Укласти декларацію з лікарем у Харкові

Декларацію з лікарем приватної клініки можна укласти в Харкові в мережі медичних центрів «ОН Клінік Харків». Підписана декларація з лікарем не має встановленого терміну дії, тобто зберігається активною, поки лікар продовжує свою практику за договором з НСЗУ. Укласти декларацію з кількома лікарями неможливо.

Обслуговування пацієнтів за НСЗУ в Харкові

Записатися на прийом до терапевта й укласти декларацію з лікарем у Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Обслуговування пацієнтів у рамках договору з НСЗУ проводиться безкоштовно. Дізнатися вартість медичних послуг, які не входять у декларацію з лікарем, можна також на сайті та за телефоном.

Актуальний графік лікаря для підписання декларації можна дізнатися за номером КЦ або заповнивши форму запису на прийом.

Катвицька Дар‘я Іванівна
Катвицька Дар‘я Іванівна
Лікар відділення терапії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому терапевтів у Харкові

Вакцинація Джісі Флю
Виклик лікаря-терапевта додому
1500 грн
Виклик лікаря-терапевта додому для пацієнтів з підтвердженим КОВІД
1500 грн
Виклик сімейного лікаря додому
1300 грн
Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта за кордон
ОНЛАЙН Консультація терапевта по декларації Безкоштовно за наявності декларації. Запис здійснюється через контактний центр.
500 грн
Онлайн-укладення декларації Для запису зверніться, будь ласка, до контактного центру.
0 грн
Офлайн укладення декларації Послуга не включає консультацію лікаря. Для консультації необхідно записатися на прийом до лікаря.

Лікарі відділення терапії ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові

Хочу сказати величезне "Дякую" лікарю Хрипко Катерині Юріївні за її підхід до кожного пацієнта. Я дуже довго шукала свого лікаря і нарешті знайшла. Катерина Юрі...
Ольга , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Прийомом дуже задоволений. Лікарка уважна, приємна у спілкуванні. Залишився задоволений.
Микола , 28.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар Демченко Наталія Петрівна провела прийом дуже інформативно, дала рекомендації, направлення. Дуже сподобалось відношення, кваліфікованість лікаря.
Ольга , 07.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю-терапевту Хрипко Катерині Юріївні. Уважна, ввічлива, завжди прийде вам на допомогу.
Надія , 18.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Потрапили на прийом до Катерини Юрієвни випадково, до інших лікарів не було запису і були приємно вражені! Лікар - молода, прогресивно мисляча, все чітко та зро...
Ірина , 09.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні вперше була на прийомі у терапевта Хрипко Катерини Юріївни. Лікар справила приємне враження, уважно вислухала, провела первинне обстеження, дала рекоме...
Олена , 29.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хрипко К.Ю. - чуйний та уважний лікар, прийом мені сподобався.
Марина , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Прийомом терапевта Демченко Наталії Петрівни залишилася дуже задоволена. Дуже уважно вислухала, оглянула, призначила потрібне лікування. Дуже вдячна за такого л...
Олена , 24.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше