Оформлення санаторно-курортної карти в Харкові

Санаторно-курортна карта (СКК) оформляється перед поїздкою на оздоровлення. Цей документ також називають довідкою 072. Він містить медичний висновок, в якому вказані діагнози пацієнта і результати комплексного обстеження. Для отримання СКК, запишіться на прийом до терапевта «ОН Клінік Харків» на сайті або за телефоном.

Чи обов'язкова санаторно-курортна карта?

Наявність довідки для оздоровлення в санаторіях України обов'язкова відповідно до наказу №110 Міністерства охорони здоров'я України. Санаторно курортна довідка (форма 072/о) містить інформацію про діагноз пацієнта і супутні захворювання, в ній вказуються рекомендації щодо вибору профілю лікування і протипоказання до проходження окремих процедур.

Які аналізи здавати для оформлення санаторно-курортної карти?

Для отримання санаторно-курортної карти необхідно звернутися до терапевта, який направить до вузького спеціаліста залежно від виду захворювання. Також може знадобитися консультація психіатра-нарколога. Жінкам необхідно пройти обстеження в гінеколога.

Для заповнення форми необхідно здати загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз крові на цукор. Також можуть бути призначені такі дослідження:

  • флюорографія;
  • ехокардіограма;
  • рентгенографія і ультразвукове дослідження внутрішніх органів (за потреби).

Для уточнення клінічної картини терапевт може призначити додаткові аналізи та обстеження.

За скільки днів оформляється санаторно-курортна карта?

Довідка в санаторій 072/о оформляється не пізніше, ніж за 30 днів до початку поїздки, оскільки для її отримання необхідно пройти ряд досліджень. За наявності результатів всіх необхідних аналізів і обстежень оформлення документа займає не більше, ніж пів години. Якщо протягом року пацієнт проходив обстеження, необхідні для отримання СКК, їх результати вказуються в довідці, повторно здавати аналізи та проходити обстеження у фахівців не потрібно. Для оформлення довідки 072 в медичному центрі «ОН Клінік Харків» пацієнтові необхідно мати при собі паспорт.

Який термін дії санаторно-курортної карти (форма 072/о)?

Санаторно-курортна карта дійсна протягом одного року. Після закінчення терміну необхідно буде звернутися до терапевта для оформлення нової довідки 072/о.

Олійник Ірина Геннадіївна
Олійник Ірина Геннадіївна
Лікар відділення терапії

Вартість прийому лікарів у Харкові

Вакцинація Джісі Флю
Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта
ОНЛАЙН Консультація терапевта за кордон

Лікарі відділення терапії ОН Клінік Харків

Відгуки про терапевтів ОН Клінік у Харкові

Добрий вечір! Хочу висловити величезну подяку медсестрі (вибачте не дізналася Ваше ПІБ), доктору Атаманенко Олені Валеріївні та дівчаткам на ресепшені, які відкачали мене 2 липня. Не відмовили у наданні першої медичної допомоги, без черг та записів. В одну мить підскочив тиск, моторошний головний біль, в очах темно і ОН КЛІНІК...
Анна , 03.08.2022. Показати відповідь
Оцінка: