5
(9844 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11821 відгук
Проходив лікування УХТ. Результатом задоволений. Велике дякую працівникам за чуйне ставлення , професіоналізм та відповідальність. Особлива подяка медсестрі Олені Олександрівні Швець.Академік Семашко М. О. сказав - медична сестра, це не просто медичний працівник, а своя рідна людина. Олена Олександрівна саме така.
Бажаю успіху
Проходив лікування УХТ. Результатом задоволений. Велике дякую працівникам за чуйне ставлення , професіоналізм та відповідальність. Особлива подяка медсестрі Олені Олександрівні Швець.Академік Семашко М. О. сказав - медична сестра, це не просто медичний працівник, а своя рідна людина. Олена Олександрівна саме така. Бажаю успіху
Служба контролю якості ОН Клінік
Медсестра пані Шевченко професіонал. Взяла кров так непомітно, що я б відляв би ще пару літрів і нічого не помітив. Чотко, клас. Оцінка 10 уколів з 10.
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Завжди раді бути корисними. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар — справжній професіонал своєї справи!! Всім рекомендую
Лікар:
Круц Сергій Миколайович
Доброго дня, Валентине. Дякуємо за відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм досвідом звернення до медичного центру. Мені проводили операцію з видалення врослого нігтя, і я залишився дуже задоволений результатом.
Усе пройшло швидко, професійно та без зайвого стресу. Лікарі уважні, чітко пояснюють кожен етап процедури, що додає впевненості та спокою. Окремо хочу відзначити персонал — дуже привітні, турботливі та відповідальні люди, які дійсно піклуються про пацієнтів.
Після операції дали всі необхідні рекомендації, відповіли на запитання та підтримували на кожному етапі. Відчувається високий рівень сервісу та професіоналізму.
Щиро рекомендую цей медичний центр усім, хто шукає якісне лікування та людське ставлення.
Доброго дня, Романе. Щиро дякуємо, що поділилися своїм досвідом звернення до клініки та високо оцінили роботу нашої команди. Нам приємно знати, що лікування пройшло для Вас успішно, швидко та комфортно. Для нас важливо, що Ви відчували нашу увагу, турботу та професіоналізм з перших хвилин перебування в клініці. Дякуємо, що обираєте нас. Ми вдячні за Ваші рекомендації. Будемо раді вітати на планових профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про роботу лікаря-проктолога Олександра Ігоровича Кочеровського.
Нещодавно мені провели операцію з видалення геморою. Від самого першого звернення і до сьогодні я дуже задоволений тим, як усе пройшло.
Особливо хочеться відзначити, що лікар постійно був на зв’язку. Навіть після виписки з клініки він відповідав на всі мої запитання швидко й дуже докладно. Кожен день у перші тижні я отримував від нього рекомендації: що можна їсти, які ліки приймати, як правильно робити перев’язки, на що звертати увагу, а чого боятися не варто. Це дуже заспокоювало й додавало впевненості в процесі відновлення.
Саму операцію провів акуратно й професійно. Післяопераційний період минув набагато легше, ніж я очікував! Жодного разу не виникло відчуття, що я залишився сам зі своїми питаннями та переживаннями.
Дуже дякую за уважне ставлення, високий професіоналізм і справжню турботу про пацієнта! Якщо комусь зараз потрібно вирішити проблему з гемороєм — сміливо рекомендую цього фахівця.
Доброго дня, Владиславе. Щиро дякуємо Вам за такий детальний та зворушливий відгук. Для нас важливо, що Ви довірили турботу про своє здоров'я нашому лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу та поділилися своєю історією одужання. Приємно знати, що операція пройшла професійно, а підтримка та рекомендації лікаря допомогли Вам почуватися впевнено та спокійно під час процесу відновлення. Ваші щирі слова вдячності — це найвища оцінка й найкраща мотивація для нашого фахівця. Будемо раді вітати Вас на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ніколи не писала відгуків поганих, але цей випадок хочу описати, так як можу застерегти інших людей не ходити до цього лікаря.
Я прийшла на прийом трішки раніше зазначеного часу, чекала у холі, бачу що як 20хв тому мене мали погукати, але тихо, чекала далі, пройшло 40хв, я підійшла до дівчаток, спитала коли мене лікарь може прийняти, мені казали «зараз, зараз, почекайте ще трохи» пройшла година, я знов підхожу, питаю, на що мені відповідають «Лікар не може вас прийняти, бо він не ортопед, а травматолог» На що я відповідаю «на сайті зазначено що він ортопед-трамптолог, чому не може мене прийняти?» Мені відповіли «Так, вірно, але більше травматолог, чим ортопед» Дівчина декілька разів дзвонила лікарю и питала, чи буде він мене приймати!
Хочу зазначити, що коли обирала собі лікаря на сайті, потрібно було вказати причину з якою хворобою я звертаюсь, і під це підбирається лікар, який кваліфікується в цьому питанні.
Я почала вимагати повернення коштів, дівчинка знову зателефонувала лікарю в повідомила це, і щоб не втрачати гроші, лікар все ж таки прийняв мене. Якщо честно, потрібно було настоювати щоб повернули кошти ще тоді.
Приходжу до нього, звісно він робить вигляд що цієї ситуації зовсім не було, про вибачення я вже мовчу (не було) , сказати що то був «огляд» нічого не сказати, подивився на мене і каже, «сколіоз зовсім не лікується, нічим допомогти не можу, ви можете тільки робити вправи» на моє питання які вправи, сказав що не знає, і мені потрібно звернутись до іншого лікаря з цим питанням. Зі мною зовсім не розмовляв, писав у компʼютері 20 хвилин. Подивилась що написав, здати кал, кров, мочу, на моє питання «навіщо?», відповідь - «так потрібно для протоколу»
Телефонувала одразу до гарячої лінії, мої скарги не були прийняті, запропонували лише знижку 20% на відвідування ще раз до цього недо лікаря.
Вперше з таким зіткнулась, бо ходжу до інших лікарів цієї клініки, і все було добре. Дуже шкода, що така клініка тримають таких лікарів, які зовсім не зацікавлені у лікуванні пацієнтів, а лише займають місце дійсно гарних, кваліфікованих спеціалістів.
Нажаль мій коментар нічого не вирішить в цій справі, але люди, які побачать, задумаються йти до цього лікаря чи ні, адже хочеться прийти до лікаря, щоб він допоміг, а не просто витягував кошти, бо йому вигідно. Дякую за увагу
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
Добрий день, Діано. Дякуємо за вибір клініки і діалог зі Службою контролю якості. За фактом ситуації ще минулого року Вам було запропоновано клінікою варіант вирішення питання і пропозицію по додатковій лояльності. Незрозумілим є факт виникнення повторного звернення за цим же питанням, яке вже було розглянуто минулого року і надавався зворотній зв'язок, додаткових питань не було виказано. Повторно приносимо вибачення за ситуацію, пропозиція наразі актуальна і нею можна скористатись. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний і уважний спеціаліст. Усе детально пояснює, діє акуратно та делікатно, тому на прийомі було спокійно і комфортно. Обстеження пройшло легко, без жодного дискомфорту. Дуже рада, що потрапила саме до неї.
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що спілкування з нашим лікарем залишило у Вас такі позитивні враження. Нам приємно знати, що прийом пройшов у комфортній атмосфері та Ви почувалися спокійно під час обстеження. Завжди готові підтримати Вас й надати допомогу у разі необхідності. Зичимо добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар — уважний, компетентний і приємний у спілкуванні. Рекомендую!
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Доброго дня, Любове. Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації. Раді знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні.
Допомогла в лiкуваннi з розацею, плями постакне були дуже помiтними, але зараз стан шкiри набагато покращився, дякую за професiйний пiдхiд.
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно, що наш лікар Мангушева Вікторія Юріївна надала Вам професійну допомогу у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Залишаємося поруч з Вами. Раді бути корисними та завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена,медпрацівник при обстеженні виявився дуже небайдужою людиною
Доброго дня, Алло Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого фахівця. Раді знати, що під час візиту Ви почувалися комфортно. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації, Катерина Володимирівна дуже гарна та приємна лікарка, я задоволена візитом, після проходження обстежень планую повторно звертатись саме до неї.
Лікар:
Усик Катерина Володимирівна
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Марино. Дякуємо за Ваш відгук. Ми щиро раді, що візит до нашого лікаря Усик Катерини Володимирівни залишив у Вас такі приємні враження. До зустрічі на повторному плановому візиті. Ми завжди готові допомогти, бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарка — хороший фахівець, надала мені всі рекомендації щодо подальших дій. Велике їй спасибі
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік