5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Сердечно вдячна лікарю хірургу Єрмаку Євгену Івановичу за професійно проведену операцію, за добре і небайдуже ставлення, за чуйність. Дуже задоволена проведеною операцією з видалення жовчного міхура. А також медперсоналу, медсестрам, з якими була впродовж післяопераційного лікування, а саме - Каріна, Олена, Наталя, Настя. З повагою і вдячністю!
Лікар:
Ярмак Євген Іванович
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу наших фахівців. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініку звернулася вперше, не шукала якогось конкретного лікаря за відгуками чи з великим досвідом, записалася до вільного у зручний для мене час. Дуже рада, що потрапила до Єлизавети Ігорівни Гарьковець. Молодий фахівець, проте чудово знає свою справу, дуже уважна до пацієнта та його проблеми. Єлизавета Ігорівна проконсультувала, потім прооперувала, дала слушні професійні поради для періоду реабілітації після оперативного втручання. Дякую Єлизаветі Ігорівні за професіоналізм, чуйність та людяність!
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Гарьковець Єлизаветі Ігорівні. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили мамі колоноскопію.. Дуже здивована, що у вашій клініці при СКРИНІНГОВІЙ колоноскопії не виконують видалення поліпів до1,0см амбулаторно, адже це є стандартом, який прописаний у всіх рекомендаціях!!! (і українських і зарубіжних). Не описали які саме поліпи, окрім їх розмірів та навіть не рекомендували їх видалити в іншому місці... Як результат - витрачені грощі та неякісна медична допомога
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за відгук. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що ми ведемо діалог тільки особисто з пацієнтом. У цьому випадку Ви не є пацієнтом нашої клініки. Зворотний зв'язок по ситуації було надано у телефонному режимі пацієнту особисто. Бажаємо здоров'я і на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Кочеровському та його помічниці! Консультація, лікування, увага - все було на найвищому рівні! 1000% рекомендую!
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку нашим фахівцям та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі доктору-проктологу Кочеровському Олександру Ігоревичу. Операція та післяопераційний період пройшли на відмінно. Доктор був постійно на зв'язку, дуже часто назначав огляди (безкоштовні) прискіпливо стежив за загоенням ран. Тепер почуваю себе відмінно. Величезне дякую Олександру Ігоревичу - професіоналу і добрій людині!
Доброго дня, Рауфе. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Крістіно. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на консультації і лікували батька у Бірюкової Татьяни Олексіївни. Все сподабалось, відношення та призначене лікування. Сподобалося відношення персоналу, сервіс, чистота, професіоналізм медичних сестер. Все на висоті.
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук.Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бірюкової Тетяни Олексіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар Потеряйко В.В рекомендую всім
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати хірургу Кочеровському Олександру Ігоровичу. Лікар із величезним талантом, упевненістю і покликанням.
Лікували грижу, операція пройшла дуже добре.
Коли лежав у стаціонарі, зіткнувся з дуже ввічливим поводженням і комфортними умовами з боку персоналу.
В операційній працював прекрасний колектив, особлива подяка за професіоналізм анастезіологу Радченку Ярославу Анатолійовичу.
Он Клінік - ви найкращі!
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу наших фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були в лабораторії на Валентинівській. Залишились дуже задоволені - обслуговування на вищому рівні. Персонал дуже привітний.
Доброго дня, Аріно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Черняк Наталія Олександрівна. Гарна людина і професіонал своєї справи, уважна, чуйна. Звертався з проблемою шкіри обличчя. Лікуванням і результатом задоволений. Раджу всім.
Лікар:
Черняк Наталія Олександрівна
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік