5
(9839 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(213 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11815 відгуків
Щиро дякую лікарю Байдецькому О.А. за допомогу, професіоналізм і людяність. Значне покращання самопочуття, легкість у спині, шиї завдяки лікувальному масажу.
Слюсаренко Тамара
Одеса,
22.06.2026
Дякую лікарю Дідіченко Юлії Олександрівна за якісну консультацію та лікування, все чітко і доступно пояснила, я залишилась задоволена консультацією та результатом.
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Хотілося щоб на консультації надавали більше інформації. На прийомі був син. Чекали черги поза часом запису, таке враження, що за наш рахунок вирівняли по часу чергу, бо прийом був швидким.
Лікар:
Рожкова Наталія Вікторівна
Люди,порекомендуйте,медзаклад та невролога ,онук 18 років,у нього нервовий тік,він так стикається,що в мене серце розривається.В віці двох років він опік всю спину кип'ятком,може як робили операцію,може і це дало,не знаю,допоможіть.
Валентина
Черкаси,
21.06.2026
Щиро дякую Горнчаренку Олександру Сергійовичу за професіоналізм, уважність та людяне ставлення. Чудовий лікар, якому можна довіряти. Рекомендую!
Ігор
Суми,
21.06.2026
Було завчасно узгоджено та оплачено запис на онлайн-консультацію. У призначений час система не дозволяла з'єднатися з лікарем. Служба підтримки повторно вимагала чек про оплату, який було надано. Навіть після повторного надсилання чека доступ до консультації так і не був наданий. Пообіцяли, що лікар зв'яжеться. Лікар не зв'язався. Підтримка перестала відповідати
На гарячій лінії стверджували, що пацієнт не був онлайн, хоча ми перебували в системі, чекали на консультацію та постійно зверталися до служби підтримки. Кнопка для зв'язку з лікарем залишалася неактивною.
Дуже шкода змарнованого часу та нервів. Ми могли б звернутися по допомогу в інше місце, якби знали, що консультація не відбудеться. Тепер доводиться ще й займатися поверненням коштів.
Якщо виникли технічні проблеми, про них можна було б завчасно повідомити або хоча б вибачитися.
Замість визнання проблеми та пошуку рішення всю відповідальність переклали на пацієнта.
Чудовий лікар і справжній професіонал! Прийом пройшов у дуже комфортній атмосфері. Ірина Василівна уважна до деталей і дійсно прагне допомогти. Щиро рекомендую!
Наталия
Біла Церква,
21.06.2026
Дякую за якісну і змістовну консультацію лікарю Монастирська Вікторія
Ірина
Біла Церква,
21.06.2026
Дуже уважний та професійний лікар. Хороша людина, з якою приємно спілкуватися. Велике дякую!
На прошлой неделе проходил чекап, на который записался онлайн. В целом процессом удовлетворён, но есть моменты, на которые, на мой взгляд, стоит обратить внимание. Я не разбираюсь в медицине, поэтому, возможно, в каких-то моментах могу ошибаться.
В подготовке к колопроктологу указано: «Можно пить узвар або воду з медом. В день прийому обов’язково легкий сніданок». При этом сдача крови должна проходить натощак. Возможно, стоит лучше объяснить этот момент, чтобы не возникало противоречий, либо назначать это обследование на другой день.
Также никто не уведомил о необходимости сдачи мочи, поэтому пришлось приезжать второй раз. В целом я не против дополнительных визитов — главное получить качественный результат, но хотелось бы заранее понимать весь процесс подготовки.
Перед чекапом, мне кажется, стоит проводить общую консультацию с врачом для уточнения дополнительных жалоб и пожеланий по обследованиям.
Так, записавшись и оплатив услуги хирурга, оказалось, что это не тот специалист, который мне нужен. Возможно, предварительная консультация помогла бы избежать такой ситуации.
Читать разрозненные уведомления о записях к врачам достаточно сложно. Было бы намного удобнее получить один общий файл с расписанием. Такой файл был прислан — это хорошо, но хотелось бы, чтобы уведомления о результатах и дальнейших действиях были более структурированными.
Например, КТ и рентген — результаты приходят с паролем, при этом нужно ещё скачать и открыть архив, не понимая заранее, что именно там находится. Остальные результаты также разбросаны по почте. А в личном кабинете разобраться достаточно сложно.
При прохождении УЗД часть обследований была запланирована на утро, а часть — на вторую половину дня. При этом вторая часть, согласно предоставленному расписанию, должна занимать около 40 минут.
Понимаю, что фактически обследование может занять меньше времени, но предложение перенести всё обследование на первую половину дня с промежутком в 10 минут показалось мне странным. Не хотелось бы, чтобы врач спешил во время проведения обследования.
Хотелось бы обратить внимание на сайт — он работает медленно, неудобно смотреть результаты и назначения. Также сложно записываться к врачам и искать дополнительные анализы, которые были рекомендованы.
Перед написанием этого отзыва я потратил несколько часов, чтобы понять, сдавал ли я СРБ или нет. Попытался записаться на УЗИ и, кажется, в итоге записался только к детскому врачу.
Скорее всего, в следующий раз буду записываться непосредственно в центре, так как через сайт это оказалось достаточно сложно.
Наверное, проходя чекап, ожидаешь более полного сопровождения. Например: «Вам были рекомендованы такие дополнительные обследования, можем записать вас на такие даты». Или: «К такой-то дате мы ожидаем, что все результаты будут готовы, и вы сможете повторно пройти терапевта и уролога».
Вместо этого получается: «Позвоните сами приблизительно тогда-то». При этом к вежливости и желанию помочь со стороны персонала претензий нет. Скорее всего, просто сам процесс пока до конца не продуман.
Спасибо тем врачам, которые прописали свои назначения — я могу их видеть в системе. Но хотелось бы понимать, что делать с дополнительными назначенными анализами и обследованиями, на которые хотелось бы иметь возможность легко записаться.
Чекап не дешёвая услуга. Возможно, при покупке чекапа можно было бы предложить дисконт на дополнительные анализы, рекомендованные после осмотра, а также на повторные консультации врачей которые эти осбледования назначили.
Алексей
Харків,
20.06.2026
Чудовий, уважний та висококваліфікований лікар, який розбирається у скаргах пацієнта, здійснює чітку діагностику та призначає дієві препарати.
Хочу висловити щиру подяку всьому колективу гінекологічного відділення. Лікарі та медичний персонал дуже уважні, професійні та доброзичливі. Під час лікування я отримала якісну медичну допомогу, підтримку та детальні відповіді на всі свої запитання. У відділенні чисто, комфортно та панує приємна атмосфера. Дякую за турботу, людяність і високий рівень професіоналізму. Бажаю всім працівникам міцного здоров'я та успіхів у їхній важливій праці.
Вікторія
Одеса,
20.06.2026