Відгук від Ганна 18.09.2020

Я звернулась до клініки з загостренням геморою. Лікар при огляді був доволі делікатен, мені як пацієнту з такою делікатною проблемою, це було важливо. Лікування пройшло швидко та комфортно, не завадило повсякденному життю. Дякую за лікування.
Ганна
Чернігів, 18.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Вашу довіру. Сучасні малоінвазивні методики лікування, що застосовують спеціалісти «ДокторПРО», допомагають позбутися проктологічних проблем швидко, безболісно, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Ми пропонуємо інноваційні медичні послуги, якісний сервіс та індивідуальний підхід. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та рівнем медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві