5
(9844 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11821 відгук
Дуже задоволений лікарем Оксаною Олександрівною. Ретельно оглянула суглоби, прописала ліки ті що треба. Як і обіцяла, результат себе довго не заставив чекати - набряки на суглобах зійшли і сліду не залишилось.
Роботою лікаря залишився задоволеним.
Лікувалась у Олександра Михайловича як у хірурга: доводилось проводити розкриття гнійних абсцесів, видалення атером. Одного разу треба було виключити апендицит під час болю в животі.
Лікар завжди дуже детально відповідає на питання, відкрито комунікує, готовий змінювати схему лікування, якщо ситуація змінюється, завжди готовий порадити своїх колег, якщо бачить, що треба додаткові обстеження і допомогу; дає чіткі рекомендації і назначає лише необхідні ліки. Завжди відчувала повагу до себе як до пацієнтки.
Лікар:
Прасол Олександр Михайлович
Велика вдячність найкращому лікарю. Професіоналізм, індивідуальний підхід до хворих, вміння підтримати. Дякую, лікаре.
Щиро дякую лікарю Байдецькому О.А. за допомогу, професіоналізм і людяність. Значне покращання самопочуття, легкість у спині, шиї завдяки лікувальному масажу.
Слюсаренко Тамара
Одеса,
22.06.2026
Дякую лікарю Дідіченко Юлії Олександрівна за якісну консультацію та лікування, все чітко і доступно пояснила, я залишилась задоволена консультацією та результатом.
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Хотілося щоб на консультації надавали більше інформації. На прийомі був син. Чекали черги поза часом запису, таке враження, що за наш рахунок вирівняли по часу чергу, бо прийом був швидким.
Лікар:
Рожкова Наталія Вікторівна
Люди,порекомендуйте,медзаклад та невролога ,онук 18 років,у нього нервовий тік,він так стикається,що в мене серце розривається.В віці двох років він опік всю спину кип'ятком,може як робили операцію,може і це дало,не знаю,допоможіть.
Валентина
Черкаси,
21.06.2026
Щиро дякую Горнчаренку Олександру Сергійовичу за професіоналізм, уважність та людяне ставлення. Чудовий лікар, якому можна довіряти. Рекомендую!
Ігор
Суми,
21.06.2026
Було завчасно узгоджено та оплачено запис на онлайн-консультацію. У призначений час система не дозволяла з'єднатися з лікарем. Служба підтримки повторно вимагала чек про оплату, який було надано. Навіть після повторного надсилання чека доступ до консультації так і не був наданий. Пообіцяли, що лікар зв'яжеться. Лікар не зв'язався. Підтримка перестала відповідати
На гарячій лінії стверджували, що пацієнт не був онлайн, хоча ми перебували в системі, чекали на консультацію та постійно зверталися до служби підтримки. Кнопка для зв'язку з лікарем залишалася неактивною.
Дуже шкода змарнованого часу та нервів. Ми могли б звернутися по допомогу в інше місце, якби знали, що консультація не відбудеться. Тепер доводиться ще й займатися поверненням коштів.
Якщо виникли технічні проблеми, про них можна було б завчасно повідомити або хоча б вибачитися.
Замість визнання проблеми та пошуку рішення всю відповідальність переклали на пацієнта.
Чудовий лікар і справжній професіонал! Прийом пройшов у дуже комфортній атмосфері. Ірина Василівна уважна до деталей і дійсно прагне допомогти. Щиро рекомендую!
Наталия
Біла Церква,
21.06.2026
Дякую за якісну і змістовну консультацію лікарю Монастирська Вікторія
Ірина
Біла Церква,
21.06.2026
Дуже уважний та професійний лікар. Хороша людина, з якою приємно спілкуватися. Велике дякую!