Відгуки про відділення сімейної медицини у ОН Клінік

Оформила візит мамі до лікаря Ступар Н.М. Прийомом не задоволені. Лікар настільки неуважна, що навіть не побачила всі аналізи, що мама принесла з собою, направила літню жінку йти повторно здавати аналізи, дякувати працівникам з ресепшену клініки, які надали пояснення, що лікарю треба перегортати всі папери, що їй надано і бути уважним. Від прийому у лікаря залишилось неприємне враження, більше звертатись не будемо.
Ірина
Полтава, 27.09.2022
Оцінка:
Звернулася у ON Clinic до сімейного лікаря Ступар Н. М. Лікар була уважна, відповідала на всі запитання, надала рекомендації стосовно здоров’я. Прийомом задоволена.
Ніна
Полтава, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ніна. Дякуємо за відгук. Щиро раді, що змогли Вам допомогти, і Ви залишилися задоволені роботою нашого медичного центру та професіоналізмом лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я отримала консультацію лікаря терапевта Кудрінської Марії Федорівни щодо гіпертонії. Підібрати ліки від гіпертонії, які допоможуть з першої спроби, це рідкісний успіх. Лікар призначила ліки, які відразу ж мені допомогли.
Олена
Миколаїв, 24.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за Вашу думку про роботу нашого лікаря Кудрінської М.Ф., яка справді уважний та кваліфікований спеціаліст. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася три місяці тому до Кудринської Марії Федорівни, після перенесеного Covid-19 організм дав збій. Було дуже погане самопочуття, підвищений тиск, підвищений рівень цукру, задишка, запаморочення, біль у м'язах. Марія Федорівна призначила лікування і зараз я почуваюся чудово, що й підтверджують повторно здані аналізи. Дякую, за професійну грамотну допомогу! Побільше таких лікарів.
Лариса
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за Ваш відгук та добрі слова. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря Кудринської М.Ф. було комфортним та ефективним, і Ви задоволені результатом лікування. Доброю підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність лікарю Млавець Сергію Федоровичу за професійний підхід до виконання своїх обов'язків!!! Професійна консультація - за вищим балом!!! Проведення прийому - за вищим балом! Індивідуальний підхід до пацієнта - за вищим балом! Дякую лікарю!
Тетяна
Черкаси, 19.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом візиту та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікареві Сергію Федоровичу Млавцю за компетентний огляд, приємну професійну комунікацію та коректні призначення. Радо звернусь ще за потреби.
Юлія
Черкаси, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Млавець С.Ф. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку до лікаря Третьякової Лесі Олександрівни з постковідним сіндромом. Лікар уважно вислухала, провела огляд, виявила потреби, назначила лікування та обстеження для уточнення проблеми зі станом здоров’я. Лікар дуже сподобалася, як кваліфікований спеціаліст. Будемо звертатися ще, з великим задоволенням!
Валерія
Полтава, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук про нашого спеціаліста. Нам приємно, що наш лікар Третьякова Л.О. змогла виправдати Вашу довіру, і Ви задоволені результатом візиту в медичний центр. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була в ОН Клінік. Відвідала сімейного лікаря Дзюбу Аліну Леонідівну, залишилася дуже задоволена прийомом. Лікар дуже уважна, компетентна. Відвідуванням клініки залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
Алла
Миколаїв, 08.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алла. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За порадою друзів звернулася в ОН Клінік. Залишилася дуже задоволена. Зверталася до лікарів: ЛОР лікар Юшенко В. В., невролог Розумна А. С., сімейний лікар Кудринська М. Ф., в кабінет забору крові, дуже чуйна медсестра Ковальова Ольга, і в кабінеті УЗД Молдованенко О. Б., Кузик І. В. Дівчата на ресепшені дуже чуйні. Висловлюю від щирого серця всім співробітникам подяку. Так тримати!!!
Інна
Миколаїв, 22.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Дійсно, лікарі "ОН Клінік Миколаїв" комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, з огляду на особливості кожного. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом спостереження у наших фахівців. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Кудрінскої М. (терапевт). Все дуже сподобалось. Дуже ввічлива та приємна дівчина. Дуже інформативно проконсультувала щодо всіх моїх питань. Взагалі в "ОН Клінік" дуже гарні та професійні спеціалісти. Користуюсь послугами клініки вже не один рік і завжди всім задоволена. Дякую, що ви є!
Марина
Миколаїв, 17.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо Вам за позитивний відгук і теплі слова про нашого лікаря. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом візиту в "ОН Клінік Миколаїв". Гарною підмогою для наших спеціалістів є потужна матеріально-технічна база наших клінік. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Головне відразу після відкликання подзвонили мамі і сказали що розберетеся, а зараз через 5 днів даєте відповідь. Висновок зроблений
Ann Resd
Миколаїв, 17.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми ведемо предметний діалог тільки особисто з реальним пацієнтом клініки, таким в даному випадку в не є і не були присутні на прийомі лікаря. Ми отримали особисту думку пацієнта - претензій до медичної частини прийому немає. Додаткові лабораторні або інструментальні дослідження призначаються виходячи з об'єктивних клінічних даних для визначення подальшої комплексної етіотропної терапії, в ефективності якої як правило зацікавлений не тільки лікар, а й пацієнт. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік записалася на прийом до сімейного лікаря Кудринської Марії Федорівні. На прийомі лікар оглянув мене, вислухав скарги, поставив попередній діагноз і призначив аналізи. Лікар молода, але після прийому (була на повторній консультації з результатами аналізів) особисто переконалася в компетентності та професіоналізмі лікаря. Надалі буду звертатися тільки до цього терапевта. Рекомендую ОН Клінік!
Людмила
Миколаїв, 15.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Кудринської М.Ф. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік