5
(9885 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1609 оцінок)
4.4
11872 відгука
Я розчарована комунікацією.
Неодноразово зверталася до клініки, не було питань ні до лікарів, ні до керівництва клініки. Але останній візит мене неприємно шокував. Я потрапила до некомпетентної лікарки і зателефонувала на гарячу лінію, щоб залишити скаргу. Менеджер телефоном повідомив,що зі мною зв'яжуться протягом 5 робочих днів. Пройшло вже більше. Я знову зателефонувала і мене ще раз "нагодували" обіцянкою про дзвінок. Шкода,що погана комунікація завершила нашу співпрацю. В свою чергу, близьким і знайомим рекомендую не відвідувати відділення. Хоча сподівалась вирішити питання мирним чином. На все добре.
Карина
Дніпро,
27.06.2026
Неодноразово відвідував на Таірова в Одесі хочу особисто подякувати єндокринологу дуже хороша ввічлива і завжди все пояснює Ірина Валерівна.
Ігор
Одеса,
27.06.2026
Неодноразово відвідував на Таірова в Одесі хочу особисто подякувати єндокринологу дуже хороша ввічлива і завжди все пояснює Ірина Валерівна.
Ігор
Одеса,
27.06.2026
Хочу подякувати Легенчук Юлію Василівну. Дуже хороший лікар. Чуйна,відкрита знає свою роботу на ура. До такого доктора хочеться ходити!
Марина
Біла Церква,
27.06.2026
Хочу відзначити роботу оператора,Миколи. Дуже ввічливий, спокійний та професійний співробітник, допоміг швидко розібратися з підготовкою до аналізів та проходження скринінгу.Щиро дякую за вашу допомогу, ви дуже детально все пояснили та підібрали зручний час.Більше б таких спеціалістів.
Інна
Ужгород,
27.06.2026
Хочу висловити щиру вдячність лікарці Ватаманіце Ксенії Валеріївні за професіоналізм та дуже дбайливе та тактовне ставлення. Зверталася до неї з делікатною проблемою, яка потребувала оперативного втручання.
Найбільше вразило те, наскільки впевнено та фахово лікарка забезпечила комплексний підхід до мого одужання. Вона не лише майстерно провела операцію, а й супроводжувала весь період відновлення, детально відповідаючи на всі мої запитання. З таким лікарем навіть до таких неприємних процедур ставишся набагато спокійніше, бо відчуваєш професійну підтримку та довіру.
Дуже вдячна за високий рівень компетенції та людяність! Якщо хтось шукає спеціаліста, якому можна повністю довірити своє здоров’я — щиро рекомендую Ксенію Валеріївну!
Лікар:
Ватаманіца Ксенія Валеріївна
Хочу щиро подякувати Руфановій Аннє Анатоліївні за професіоналізм, уважне ставлення та делікатність. Прийом пройшов комфортно, лікар усе зрозуміло пояснив, відповів на всі запитання та призначив лікування. Відчувається досвід і турбота про пацієнта. Рекомендую всім, хто шукає компетентного та уважного спеціаліста.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Не одноразово була на прийомах різних лікарів, багато з них розмовляють по хамськи, з прихованою агресією, якоюсь неповагою, навіть не знаю як виразити це. Дивляться таким зверхнім поглядом, наче я розумово відстала. Словом — зовсім не ввічливо.
Сьогодні була в гастроентеролога Орленко Д. Б. Запитав у мене «що ви хочете?» я відповіла «бути здоровою» на що отримала - «вітаю, ви здорові», хоча я прийшла з не маленьким переліком того, що мене турбує. До цього була у невролога Сироткіна О. Є. — та сама ситуація, хамська, зверхня інтонація, натяк на те, що мені варто вернутися додому до Львова.
За таке відношення зовсім не хочеться платити гроші і повертатися до вас знову. Також деякі лікарі призначають аналізи і обстеження, які не стосуються скарг.
З позитивного боку хочу виділити гінеколога Філатова Л. А. Дуже ввічлива, добра, нічого зайвого не призначає та дуже професійно підходить до роботи.
Марта
Харків,
26.06.2026
Хочу подякувати Лікарю за допомогу!
Операція пройшла легко без будь яких проблем. В період відновлення завжди був на зв'язку і консультував за потреби. Відновлення пройшло дуже добре і без ускладнень.
Щиро Вам дякую за допомогу!
Лікар:
Худинець Михайло Михайлович
Нужно было снять шов после операции, прописали консультацию к хирургу, зачем непонятно. Похоже на выкачку денег.
Дуже класний спеціаліст, максимально приємна у спілкуванні, дуже задоволена візитом ❤️
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Хочу подякувати лікарю, зверталася сьогодні з проблемою вен і залишилась дуже задоволена консультацією та лікуванням. Окремо хочу відзначити, що лікар сам робить УЗД і сам консультує — це велика перевага, бо не потрібно ходити по різних кабінетах і чекати окремого вузиста. Одразу під час огляду лікар бачить повну картину стану судин і відразу ж пояснює результати та призначає лікування. Дуже зручно і відчувається цілісний підхід.
Дякую за фаховість, уважність і людяність! Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає грамотного флеболога.
Климовицька Наталія
Кропивницький,
26.06.2026