Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-рентгенологів ОН Клінік

Сьогодні пройшла КТ легенів, дуже задоволена, на рецепшені привітний персонал, все точно по годинах на які записані,ренгенолог привітна і відповідальна, я усім велике дякую за такий прийом і надалі буду лікуватися у цій клініці.
Ольга
Харків, 25.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування було на належному рівні і ціна на порядок нижче ніж у інших діагностичних центрах. Рекомендуватиму своїм знайомим і залишимось клієнтами ОН Клінік.
Валентина
Дніпро, 31.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вячеслав. Був на КТ 02.03.2024 р. о 9-00. Дуже вдячний доктору Томіліной Анастасіі Валеріівні як спеціалісту високого рівня і добродушної людині за відношення і працю! Все на рівні. Будьте здорові,дякую вам і клінікі.
В'ячеслав
Дніпро, 02.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вячеславе. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томіліної Анастасії Валеріївни. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Анастасія Валеріївна справила дуже позитивне враження! Вміє слухати, говорить чітко і по суті, і може пояснити, якщо не зрозуміло. Також хочу подякувати за оперативність розшифровки знімків! Було приємно поспілкуватися й отримати відповіді на запитання! Дякую Вам!
Едуард Юрійович
Дніпро, 22.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Едуарде Юрійовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви маєте приємні враження від спілкування з нашим фахівцем та залишилися задоволені результатом звернення до лікаря Томіліної Анастасії Валеріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
При обстеженні КТ в ОН Клінік мені все сподобалось, враження від обстеження добрі, медичний персонал дуже ввічливий, врач Василенко Анна Вікторівна дуже ввічлива та професіональна.
Эдуард
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Едуарде. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Василенко Анни Вікторівни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обстеження по моєму вопросу проведено лаборантом Оленою Миколаївною на вищому уровні, дуже професійно та делікатно. Також особа подяка всьому персоналу за привітність, повагу, професіоналізм.
Андрей
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за відгук та слова подяки. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим персоналом та високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарні враження в цілому від клініки, дуже вівчливий персонал на ресепшені та лікар дуже швидко та професійно усе швидко провів обстеження. Лікар Томіліна А.В
Андрій
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Томіліної Анастасії Валеріївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз звертаюсь до клініки за обстеженням - все дуже подобається. Лікарі та мед.персонал дуже привітний, чемний, все дуже гарно. Сьогодні робила КТ у Томіліної А.В - сподобалось, все запитала для аналізу, швидко провели процедуру. Дякую всьому персоналу.
Ольга
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашими фахівцями. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томіліної Анастасії Валеріївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подяка персоналу ОН Клінік за доброзичливість і професіоналізм. Доктор Біла Наталія Сергіївна нас просто зачарувала. Своєю увагою, знанням справи і ставленням до пацієнтів. перший раз ми були у неї тиждень тому, але вона пам'ятає в подробиці діагноз. доктор з великої літери, спасибі!
Євген
Дніпро, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгенію. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Білої Наталії Сергіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарне відношення. Дієве лікування
Аліна
Харків, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дякуємо за відгук. Приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Біла Наталія Сергіївна за добре відношення до пацієнтів.
Ганна
Дніпро, 18.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Ми вдячні Вам, що знайшли можливість відзначити роботу нашого лікаря. Будемо раді допомогти за необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені сподобалося в ОнКлінік, там чисто, а також мені сподобався прийом у лікаря.
Рита
Харків, 26.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Вдячні Вам за публічно висловлену думку та добрі слова. Нам приємно знати, що Вам все сподобалось. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.