Відгук Катерина від 18.05.2026 про лікаря
Дівчата на рецепції дуже привітні, ввічливі, культурні. Лікар яка проводила мені КТ суперовий фахівець. Мені дуже сподобалось, молодці дівчата.
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за Ваш відгук та щирі слова на адресу нашої команди. Нам приємно, що привітність та високий професіоналізм наших фахівців залишили у Вас найкращі враження від візиту. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік