Відгук Ядвига від 26.06.2026 про лікаря Слюсарь Наталя Андріївна
Хочу подякувати лікарю та лаборанту Ганжі Ларисі за бистре і уважне обслуговуванння. Не зважаючи на те, що мені прийшлось трохи підождати, далі все було добре, приємно вражена качеством обслуговуння.. Дякую ВСІМ.!!!!
Лікар:
Слюсарь Наталя Андріївна
Слюсарь Наталя Андріївна
Відгуки про лікаря Слюсарь Наталя Андріївна
Дуже боялася робити дослідження з контрастом, адже це було вперше в житті. Дякую лікарю та лаборантам за те, що заспокоїли та допомогли пройти процедуру без стр...