Відгук Наталя від 14.05.2026 про лікаря
В клініку зверталась на обстеження КТ, все дуже сподобалось. В клініці працюють професіонали своєї справи, дуже уважний персонал, провели обстеження, все пояснили. Клініка дуже комфортна для пацієнтів
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви відзначили професіоналізм нашої команди, уважність персоналу та комфортні умови для пацієнтів. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік