0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-хірургів у Харкові (м. Палац Спорту)

Хочу подякувати лікарю-хірургу Кочеровському Олександру Ігоревичу ,за його професіоналізм та безболісне видалення атероми голови, великого розміру.Лікар дуже уважний ,приємний, видалення і перев'язки зроблені на високому рівні.Лікар від Бога.
Катерина
Харків, 31.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря та задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Видаляла атероми у лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича, дуже приємний уважний лікар . Видалення прийшло швидко, безболісно , дуже охайно. Тому можу з упевненістю рекомендувати звертатися до Олександра Ігоровича.
Наталія
Харків, 21.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це просто шарашкіна контора Додам у продовження до мого відгуку про цю богодільню. Загалом після залишеного відгуку зі мною зв'язалися і спробували мене переконати, що вони відповідальні та чесні люди, і що так і належить. Нагадаю: я прийшов за записом до хірурга (діагноз я знаю і знав до приходу до лікаря) з мене відразу взяли 400 грн і попросили почекати, коли лікар мене покличе, коли звільниться (прийом на 9:00 - я перший), на що я запитав - а що там хтось є? - і який тоді сенс записуватися? Прийшов на прийом до хірурга, той одразу каже, що треба УЗД - це ще 300 грн і треба почекати близько години (за фактом до 14:30), а потім знову на прийом ще за 400 грн. Висновок: там лікарям насрати що з вами і які у вас проблеми - важливо лише скільки грошей можна з вас виманити.!!!!!! Суть у тому, що вони беруть гроші до надання послуг - послуги не виконують і розповідають, що так і має бути. У підсумку за 400 грн я почув, що мені треба зробити УЗД за 300 і потім ще раз прийти на прийом за 400 і там буде, можливо, ухвалено рішення, що робити далі, або не ухвалено, а попросять ще раз прийти за 400 грн + ще щось приліплять. Я пішов у просту поліклініку де за 15 хвилин отримав електронне направлення і поїхав на операцію - все Будьте здорові і не витрачайте свій час, здоров'я і гроші на цих упирів
Сергій
Харків, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що всі послуги в клініці платні та надаються згідно встановленого прайсу, оплата проводиться в добровільному порядку. Діагностичні дослідження проводяться за попереднім записом. Тож Вам було запропоновано найближчий можливий час для запису. Сподіваємось на продовження співробітництва, будемо раді бачити Вас у клініці на повторному візиті згідно попереднього запису, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю хірургу від бога Кочеровському Олександру Ігоровичу за його золоті руки і високий професіоналізм. Звернувся з приводу ліпоми спини. Операція пройшла швидко, все було зроблено на вищому рівні, головне безболісно. Процес загоєння і відновлення пройшов легко, шов акуратний. Окреме спасибі медсестрі і всьому персоналу клініки, я дуже задоволений. По більше таких лікарів і клінік у нашому місті. Спасибі лікарю за професіоналізм. Клініці великого процвітання.
Дмитро
Харків, 09.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Щиро дякуємо за змістовний відгук та теплі слова. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом та позитивними враженнями від звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініці байдуже, чи буде вирішено ваше питання, їм головне взяти з вас грошей - причому спочатку беруть гроші за прийом, а потім проводять прийом. У підсумку віддав 400 грн. за те, що лікар хірург сказав, що треба зробити УЗД, і все - ось і весь прийом за 400 грн. УЗД ще 300, але його треба почекати близько години і то не факт, що вийде - чекати не став, поїхав. Залишився дуже не задоволений пофігізмом лікарів, їх цікавлять тільки гроші...
Сергій
Харків, 09.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що всі послуги в клініці платні та надаються згідно встановленого прайсу, оплата проводиться в добровільному порядку. Діагностичні дослідження проводяться за попереднім записом. Тож Вам було запропоновано найближчий можливий час для запису. Сподіваємось на продовження співробітництва, будемо раді бачити Вас у клініці на повторному візиті згідно попереднього запису, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за уважний підхід, детальне надання усієї необхідної інформації до операції, а також постійний контроль і рекомендації у післяопераційний період.
Альона
Харків, 28.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Кочеровському О. Зверталися з чоловіком із травмою. Лікар дуже приємний, як людина і професіонал. Проблему вирішили, все пояснив, розповів.
Інна
Харків, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо, Вашу високо оцінку професіоналізму нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Валентин
Харків, 01.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Кочеровському О. за високопрофесійно проведену операцію з видалення ліпоми, а також післяопераційне лікування.
Вікторія
Харків, 14.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо Вам, що публічно поділились своїми враженнями про лікування в нашій клініці. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичної допомоги під наглядом Олександра Ігоровича. Завжди готові допомогти, зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив операцію 28-го грудня 22-го року з видалення кісти куприка. Операцію як і консультаційний прийом проводив Кочеровський Олександр Ігорович. Все було зрозуміло, пояснили, показали, розповіли. Після згоди на операцію лікар скоординував усі мої дії. Операція пройшла успішно, заснув і прокинувся) Відновлення було безболісним практично (знеболювальні я не приймав). Олександре Ігоровичу, Вам величезне спасибі)
Роман
Харків, 09.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати, що Ви залишились задоволені якістю наданої медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Олександра Ігоровича. Сподіваємось, Ваш відгук стане у нагоді людям з подібною проблемою. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Кочеровського Олександра Ігоровича з паховою грижею, яка турбувала, було проведено обстеження і діагноз підтвердився. Незабаром було проведено операцію з видалення пахово-мошоночної грижі. Олександр Ігорович і його колеги приділили увагу кожній дрібниці, показавши свій величезний досвід і знання. Операція була проведена на вищому рівні! Ні до чого і причепитися, всі етапи пройшли за планом лікаря. Рекомендую звертатися до Олександра Ігоровича, він свою справу знає. Ну і звичайно сама клініка дуже хороша, тримає свою репутацію на рівні! Спасибі вам за все!
Андрій
Харків, 12.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрій. Щиро дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до нашої клініки та спеціалістів. Нам приємно знати, що Вашу проблему вирішено і Ви задоволені результатом лікування. Сподіваємось, що Ваш відгук стане у нагоді пацієнтам з подібною проблемою. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі доктору Кочеровському Олександру Ігоровичу за його високий професіоналізм та людський підхід до кожного пацієнта. Доля звела мене з Олександром Ігоровичем двічі, вперше випадково після запису прийом, вдруге свідомо безпосередньо щодо нього. І обидва рази я ані трохи не пошкодував. Лікар і людина з великої літери! Наполегливо рекомендую!
Михайло
Харків, 19.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за щирий відгук про історію звернення до лікаря Олександра Ігоровича. Нам приємно, що Ви залишились задоволеним наданою допомогою та спілкуванням з лікарем. Сподіваємось, що Ваш відгук стане у нагоді потенційним пацієнтам, будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 18:00, Сб: 9:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.