Відгуки про лікарів-хірургів у Харків (м. Палац Спорту)

Хочу висловити свою подяку лікарю-хірургу Каспарі Наталії Романівні. Це дійсно професіонал своєї справи. Звернулася до Наталі Романівні з приводу атероми. Відразу ж було проведено якісне лікування. Все було дуже акуратно, уважно, максимально чемно. Звичайно хочеться якомога рідше звертатися до лікарів, але якщо буде потрібний моїм близьким і знайомим досвідчений хірург - тільки Каспарі Наталія Романівна. Спасибі!!!!!
Ірина
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Медичні центри «ОН Клінік» оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає можливість проводити максимально точну діагностику і ефективне лікування. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями, в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку доктору Кочеровскому Олександру Ігоровичу, після дтп поставив на ноги. Дуже уважний і професіонал своєї справи. Лікар від Бога!!! Рекомендую!
Олена
Харків, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Кочеровского О. І. виправдав надану Вами довіру і Ви задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про Кочеровского О.І. Робила операцію в травні (пахова грижа), все пройшло успішно, спрацював відмінно, зараз маленький, акуратний шов, який зажив протягом тижня, зовсім не турбував. Сама операція теж пройшла успішно, хоча я дуже боялася всього на світі і за підсумком отримала швидку реабілітацію і відмінну консультацію. Якщо у когось подібна проблема, відмінний спосіб швидко і якісно її вирішити - це хороший лікар! Спасибі вам, Олександре Ігоровичу!
Марина
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б висловити величезну подяку фахівцю своєї справи, чудовому лікаря-хірургу Кочеровскому Олександру Ігоровичу! Уважне ставлення до пацієнтів, приємне і компетентне спілкування. Після отриманої травми та неприємних наслідків не залишилося ні сліду завдяки якісно наданій допомозі. Величезне дякую!
Яна
Харків, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо за відгук і добрі слова про нашого фахівця Кочеровського А. І. Одним з головних стандартів нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна хірургу Кочеровскому А. І., операція пройшла успішно, досвідчений фахівець, спасибі йому і його уважним медсестрам.
Наталія
Харків, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Лікар Кочеровський А.І. досконало володіє сучасними і ефективними методами вирішення неприємних проблем. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Видаляла ліпому у доктора Кочеровського Олександра Ігоровича. Операція пройшла безболісно, залишився маленький акуратний шов. Залишилася задоволена сервісом і підходом до справи. Щиро дякую!
Ольга
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Щадні малоінвазивні методики дозволяють вирішити неприємні проблеми без госпіталізації і без відриву від звичного способу життя. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапивши в ситуацію, коли швидка лише розводить руками, я звернулася за допомогою з рваною раною на нозі до хірурга Кочеровского Олександра Ігоровича. Швидке розуміння ситуації, лояльне ставлення до моєї больової чутливості, моральна підтримка і професіоналізм, позитивна атмосфера - я вдячна і дуже рада, що у вашій клініці працюють такі чуйні люди, як Олександр Ігорович!
Марина
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Вдячні Вам, що поділилися своєю історією звернення в наш медичний центр. Одним з головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортний емоційний стан пацієнтів. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у хірурга Кочеровського Олександра Ігоревича. Хочу висловити подяку, професіонал своєї справи, дуже делікатний, чуйний лікар. Доступно все пояснив. Буду радити цього лікаря усім своїм знайомим. Також велика подяка адміністраторам. Привітливі, усміхнені дівчата, які завжди готові допомогати.
Євген
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Кочеровського Олександра Ігоровича Ви знайшли лікаря, якому можна довірити своє здоров'я. А також залишилися повністю задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Харків». Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була атерома шиї, записалася на консультацію до хірурга, швидко поставили діагноз і запропонували відразу зробити операцію. Її зробили дуже швидко і не боляче. Все добре зажило. Приміщення чисте. Мені дуже сподобалося, все коштує своїх грошей.
Віра
Харків, 16.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віро. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Каспарі Н.Р. і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку дитячому лікареві Кярімовій Альфій Шаміліївні. Ми приїхали з онуком з Донецької області на прийом з проблемою фімозу, і я побачила настільки привітне, чуйне, доброзичливе і професійне ставлення, що навіть не хотілося йти з кабінету) Величезне спасибі Вам, Альфіє Шаміліївно!!! Ви чудовий фахівець!!! Дякую за поради і рекомендації. Якщо знадобиться, звертатися знову будемо тільки до Вас)))
Юлія
Харків, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Одним із головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортне емоційний стан наших пацієнтів. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку Кочеровському Олександру Ігоровичу. Звернулася з проблемою на обличчі, гнійна атерома. Професійно і швидко вирішив мою проблему. Розріз зробив акуратний і маленький. Все відмінно, тепер я не переживаю, до кого можна звертатися за допомогою.
Людмила
Харків, 04.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом звернення до нашого медичного центру. Великий досвід лікаря в поєднанні з сучасним обладнанням дозволяють якісно і ефективно вирішити неприємні проблеми. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно була на прийомі у хірурга Олександра Ігоровича Кочеровського! Хочу висловити величезну подяку доктору! У мене було зняття пластини на пальці руки, все пройшло добре. Доктор дуже уважний і компетентний, спасибі!! Рекомендую!
Олена
Харків, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого фахівця Кочеровского О.І. було ефективним і результативним для Вас. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік