Відгуки про лікарів-отоларингологів у Харкові (м. Палац Спорту)

Доброго дня! Знаходилась на лікуванні з гострим гнійним синуситом у Тетяни Сергіївни, стан хвороби був занедбаний, лікарем вчасно був поставленний діагноз і призначене дієве лікування. Величезне дякую Вам, Тетяно Сергіївно.
Оксана
Харків, 01.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Вдячні за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Павленко Т.С. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я та залишилися задоволені результатом. Будемо раді в майбутньому виправдовувати Вашу довіру та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Капленка А.В. з дитиною, скарги на аденоїди. Виявилося, у дитини ще й сірчана пробка (завдяки лікареві, який не налякав, а тактовно все пояснив, як проходить процедура, дитина спокійно пройшла і навіть не злякалася). Для аденоїдів призначено лікування. Обов'язково прийдемо до цього лікаря ще.
Оксана
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своїми враженнями про нашого лікаря. Ми раді, що в особі фахівця Капленка А.В. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити здоров'я дитини. Справді, наші спеціалісти знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-отоларинголог Мамедов Амір Рашидович, тактовний та уважний. Слідувала приписаному плану лікування - лікування пройшло швидко і легко! Дякую!
Інна
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені візитом до нашого лікаря та результатом лікування. Дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити щиру подяку лікарю-отоларингологу Капленко А.В. і кваліфікованій медсестрі Доценко М. В. На жаль, за короткій проміжок часу довелося побувати у клініці з питань і горла, і носа, і вуха. На кожному прийомі лікар відповів на всі мої питання і пояснив причини мого стану. Призначення дали гарний результат. Навіть така процедура як пункція гайморової пазухи була виконана максимально безболісно і комфортно, наскільки це можливо. Дякую Андрію Віталійовичу за професіонализм, допомогу та підтримку. Рада, що в Харкові є лікарі, яким дійсно можна довірити своє здоров'я і ця довіра буде абсолютно виправданою.
Полупан Богдана
Харків, 25.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдано. Вдячні Вам за позитивний зворотний зв'язок. Згодні з Вами, у медичних центрах нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, в стінах нашого медичного центру Ви знайшли спеціалістів, яким змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Була на прийомі у Павленко Тетяни Сергіївни. ЛІкар дуже чуйна, уважна і позитивна. Дійсно професіонал високого класу - одразу був поставлений діагноз та призначений чіткий, а головне дієвий курс лікування. В клініці була перший раз та залишилась приємно вражена і привітним персоналом, і швидким кваліфікованим обслуговуванням. Тетяно Сергіївно, щиро Вам дякую за таку необхідну підтримку та допомогу!
Марина
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Павленко Тетяни Сергіївни виправдав надану Вами довіру, і під її наглядом Ви змогли знайти рішення проблеми, що викликала занепокоєння. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний лікар, не виписує зайвого, що не пічкає антибіотиками, коли треба і не треба. Все доступно і зрозуміло пояснив, після прийому не залишилося ніяких питань.
Олена
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з подругою у ЛОРа, Павленко Тетяни Сергіївни. Перше враження: це кращий лор в моєму житті! Дуже тактовна, грамотна, уважна. Відчувається великий досвід. Велике спасибі!
Лілія
Харків, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за щирий відгук і Вашу об'єктивну думку. Нам дуже важливо, щоб пацієнт залишився задоволений результатом лікування і обслуговуванням загалом. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Капленко Андрій Віталійович відмінний лікар, раджу всім цього лікаря, ввічливий, уважний. Лікар супер приходите до нього на лікування.
Яна
Харків, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на прийомі у лікаря отоларинголога Мамедова А.Р. Залишилася дуже задоволена, розповів все доступно, призначив лікування. Все пройшло на вищому рівні. Велике спасибі!!!
Світлана
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, в нашій Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лікаря Капленко. Залишилася незадоволена. Лікар усе розпитав, призначив багато аналізів - в результаті було сказано, що аналізи хороші і причина того, що у мене ніс не дихає протягом 4 років, у викривленій перегородці носа. Але до цього я ж якось дихала (вона з народження така). Були призначені антибіотики і пробіотики, після прийому стан ні на грам не поліпшився. Останній шанс - ОН Клінік на Пушкінській, сподіваюся, вирішать мою проблему
Діана
Харків, 07.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діано. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікар визначає тактику лікувально-діагностичного процесу виходячи з об'єктивних даних, клінічної картини і скарг пацієнта. Для оцінки ефективності проведеної терапії необхідно спостереження в динаміці. Кожен лікар має право на свою професійну думку і рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. Пацієнт має право на свій розсуд погоджуватися або ні з думкою лікаря. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була кілька разів на прийомі у Капленка. У перший прийом надав необхідну допомогу, нічого зайвого не призначав, зробив все професійно і безболісно. Сьогодні був другий прийом з іншого питання. Він відбувся вчасно, прийомом залишилася задоволена, все було конструктивно Дякую, Андрію Віталійовичу, приємно потрапити до такого професіонала.
Ія
Харків, 14.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іє. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Капленко А.В. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мамедов Амір Рашидович - відмінний фахівець-отоларинголог. Правильно поставив діагноз. І лікування допомогло. Був отит і дзвін у вусі. Рекомендую !!! P. S. До Мамедова, були у Лісовець Олени Володимирівни ... і призначене нею лікування нам не допомогло, і діагноз був інший. ?
Лариса
Харків, 04.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо за можливість ідентифікації реального пацієнта нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік