Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харкові (м. Палац Спорту)

Здравствуйте! Хочу сказать огромное спасибо врачу гастроэнтерологу Шканд Татьяне Валериевне, которая помогла мне с лечением желудка, подробно все объясняла, направила на нужные анализы (а не как в некоторых больницах отправляют на всё подряд), прописала эффективное лечение. Очень хороший врач и человек! Видно что она профессиональный врач, любит свою работу и переживает за своих пациентов! Сама клиника тоже оставила хорошее впечатление: приветливый персонал, чистота, никаких проблем с очередью и порядком, все тихо и спокойно, быстро и четко. Люди которые пишут что с них содрали деньги: цены вполне соответствуют качеству услуг! И если идти в платную клинику, то нужно быть готовым за все платить. Зато вы будете то что уверены в безопасности своего здоровья, в стерильности и эффективности лечения.
Ирина
Харків, 23.02.2022
Оцінка:
Хочу поблагодарить гастроэнтеролога Шканд Татьяну Витальевну Обратилась к ней после ковида (были проблемы с желчным пузырем). Сама доктор очень доброжелательная, заряжает позитивными эмоциями. Назначила эффективное лечение - никаких лишних анализов и препаратов, проконсультировала насчёт диеты. Сейчас чувствую себя хорошо. Спасибо вам большое, доктор!
Олена
Харків, 22.02.2022
Оцінка:
Привет. Так-как вы не публикуете отзывы оставленные у вас на сайте, оставил отзыв на гуглмапс. Отзыв касается хамского поведения вашей гастроэнтеролога Шканд Тетяна Віталіївна
Виталий
Харків, 20.02.2022
Оцінка:
Добрий день. Склалося враження, що ця лікар кудись дуже поспішала і хотіла якнайшвидше мене позбутися. Роздрукувала дієту дозволених та заборонених продуктів, яка суперечить дієті від ендокринолога. Пробіглася за попередніми аналізами, виписала рецепт і до побачення, на запитання - який препарат від чого, відповіла в гуглі знайдеш.
Віталій
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталій. Дякуємо за вибір нашої клініки. Нам прикро, що у Вас склалось таке враження. Нами встановлено, що прийом проведено в повному обсязі, консультативне заключення видано з урахуванням об'єктивних клінічних даних. В будь-якому випадку приносимо вибачення за дискомфорт. Бажаємо добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія
Харків, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за відмінний відгук та Ваші рекомендації, ми дуже вдячні. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом у медичний центр і поставили таку високу оцінку роботі лікаря. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Отримала консультацію та проходжу курс лікування у Тетяни Віталіївни Шканд. Досвідчений фахівець та дуже приємна людина. Не лякає діагнозами, а призначає необхідні обстеження та лікування. Лікар, до якого хочеться приходити)
Віта
Харків, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віта. Дякую за ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені консультацією лікаря та призначеним лікуванням. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Тривалий час спостерігаюсь у лікаря-гастроентеролога Шканд Тетяни Віталіївни. Дуже вдячний їй за пильність, професіоналізм. Не кожен лікар вміє привернути до себе пацієнта, знайти до нього індивідуальний підхід, заспокоїти та передати позитивний настрій, призначити ефективно-раціональне лікування. Більше за таких лікарів. Бажаю Тетяні Віталіївні здоров'я, удачі, успіхів, а клініці процвітання. Усім здоров'я та добра.
Золотухін Ігор Вікторовіч
Харків, 21.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ігоре Вікторовичу. Ми щиро раді, що від імені фахівця Шканд Т.В. Ви знайшли лікаря, спілкування з яким є комфортним та результативним для Вас. Гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база нашого медичного центру, що дозволяє проводити діагностику та лікування за допомогою сучасних методик у комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день Доктор дуже допомогла це звичайно головне Все чітко, по суті і в той же час приємно Спасибі величезне Тетяна Віталіївна!
Максим
Харків, 28.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Максиме. Дякую за добрі слова. Лікар Шканд Т.В. кваліфікований фахівець знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Короткіх Ользі Сергіївні та її команді. Моя мати робила колоноскопію. Все пройшло дуже добре і швидко. Поважний та педантичний персонал. Ми залишились задоволені послугою. Спасибі!
Аліна
Харків, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліна. Діагностична процедура колоноскопії має велику цінність для встановлення діагнозу та вибору тактики подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для пацієнта в комфортній атмосфері. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати спасибі лікарю-гастроентерологу Шканд Т.В. Лікар, який справді лікує. Вислухає тебе від А до Я, поставить питання, призначить хороше лікування не за всі гроші світу (нічого зайвого не призначає), і головне дійсно тобі допоможе. Лікар, який завжди в чудовому настрої, добра, завжди говорить по суті і не залякує якимись страшними діагнозами. Дуже вдячна Тетяні Віталіївні, вона допомогла мені з моєю проблемою. Дуже рекомендую такого досвідченого та висококваліфікованого спеціаліста.
Тетяна
Харків, 03.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що спостереження нашого фахівця принесло бажаний результат, і Ви змогли значно підвищити якість життя. На своєму досвіді Ви переконалися, що наші фахівці підходять комплексно до діагностики та лікування проблем, з якими звертаються пацієнти. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Постійні болі в животі, призначили багато аналізів та узд черевної порожнини, все зробила. Лікарка сказала, проблем ніяких немає. Пропила пігулки, після них ще гірше. Нічим поліклініка мені допомогти не змогла, лежу і страждаю від болю.
Віталія
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, що у разі виникнення будь-яких питань чи змін у стані здоров'я необхідно негайно повідомляти про це лікарю. Якщо подібної інформації до лікаря не надходить і пацієнт не приходить на наступний прийом - лікар не має можливості оцінити стан у динаміці і при необхідності внести коригування за тактикою лікування. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні! Лікар від Бога!! Дуже приємна і позитивна Людина та фахівець! Не призначає купу незрозумілих препаратрів. Все пояснює зрозуміло і дохідливо. Пацієнта завжди вислухає та поставить правильний діагноз. Тепер і маму хочу записати до неї.
Ольга
Харків, 08.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама