Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харкові (м. Палац Спорту)

Спасибі клініці, а особливо персоналу, починаючи з адміністраторів і закінчуючи медсестрами і лікарями. Приходила багато разів з різними питаннями та ситуаціями. Зі своїм складним графіком роботи і навіть з мамою, якій потрібна була ургентна допомога. Завжди йшли на зустріч! А ціни цілком прийнятні. Іноді навіть приємніше, ніж в держустановах. Не можу сказати за всіх, але спасибі Захарчук, Литвиновій, Ісаєвій!
Марина
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за відгук і добрі слова. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всегда наблюдаюсь только у Шканд Татьяны Витатьевны! Золотой врач! Очень внимательная и высококвалифицированный специалист! Сама наблюдаюсь у нее только. Мамуле помогла быстро стать на ноги. Всех подружек к ней уже отправила и все остаются довольны, как коммуникацией с врачом, так и ее лечением! От чистого сердца рекомендую Шканд Татьяну Витальевну!
Елизавета
Харків, 18.10.2021
Оцінка:
Пришёл в назначенное время на приём, пол часа сижу в очереди, жду не понятно чего. Пишу из очереди, ощущение как будто я в 3й городской поликлиники.
Виталий
Харків, 15.10.2021
Оцінка:
Дякую своїй наполегливості! Я все ж таки розшукала Тетяну Віталіївну Шканд! Досі вдячна їй за неоціненну професійну допомогу і людську турботу у досить важкій для нашої родини ситуації! І тепер уже я звернулась по допомогу, бо відкладати не можна. Уважно, чітко, впевнено, без зайвих слів і призначень! Дякую, Тетяно Віталіївно! Впевнена, що неодмінно буду здоровою, бо я у Ваших руках!
Вікторія
Харків, 05.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вікторіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук і Вашу довіру. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов обстеження і отримав консультацію у Шканд Т. В. і Коротких О. С. Все на вищому рівні, чітко, професійно, швидко і без зайвих призначень. Рекомендую.
Вадим
Харків, 01.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані спеціалісти та сучасне обладнання є запорукою високих показників ефективності. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шканд Тетяни Віталіївни. Хочу подякувати лікарю за уважне ставлення, за точний діагноз і правильне лікування. Я залишилася дуже задоволена!
Світлана
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого фахівця і результатом лікування. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шканд Тетяна Віталіївна - відмінний доктор, професіонал. Дуже уважна: подивиться, пощупає. Ніколи не призначає ні зайвих аналізів, ні зайвих препаратів. Це наш сімейних лікар - спостерігаємося періодично вже багато років.
Інна
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Просто найкращий лікар! Тетяна Віталіївна вислухала, все пояснила, розповіла. У неї на прийомі відчула впевненість, що мені допоможуть. Це найкращий лікар не тільки на мою думку, а й на думку моїх знайомих і друзів. Тетяна Віталіївна! Велике вам спасибі!
Ірина
Харків, 01.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви задоволені результатом візиту і консультацією у нашого фахівця. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила процедуру ЕФГДС у лікаря Удовіхіної О.І. Хочу висловити подяку доктору за професіоналізм, чуйне ставлення, вміння заспокоїти і налаштувати пацієнта. Процедура була проведена бездоганно (мені є з чим порівнювати, робила таку процедуру неодноразово). Так само подяка і медсестрі цього ж кабінету. Велике їм спасибі.
Любов
Харків, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любове. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас у медцентрі. Ми раді, що діагностична процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі величезне Ользі Сергіївні та її команді (анестезіолог, медсестра). Робила гастроскопію двічі (один раз під наркозом, другий - без), і обидва рази відчувала себе в надійних руках. Таке людське ставлення, навіть якась ніжність, яка дуже заспокоює і допомагає. Один із кращих лікарів, до яких я потрапляла.
Ірина
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за відгук. Процедура гастроскопія має безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Нам важливо знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікареві Шканд Тетяні Віталіївні. Вона професіонал своєї справи, підбирає ефективні препарати, дуже добре розуміється на проблемі та докладно роз'яснює, чому необхідне те чи інше лікування для усунення проблеми. Відвідав велику кількість гастроентерологів у місті Харків, але тільки Тетяна Віталівна допомолга вилікувати проблему. Однозначно рекомендую лікаря.
Сергій
Харків, 09.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Харків". Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Нам приємно, що в особі Тетяни Віталіївни Ви знайшли лікаря, якому можете повністю довіряти. Будемо раді допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі величезне лікаря Коротких О. С. та медсестрі, які проводили мені гастроскопію за їх професіоналізм і обережне ставлення до своїх пацієнтів!!! Я дуже боялася цієї процедури, але все пройшло просто відмінно, лікар робила все акуратно і дбайливо, була колосальна підтримка медсестри! Я дуже задоволена, щиро дякую))
Ірина
Харків, 17.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що діагностична процедура гастроскопія, яку проводила фахівець Коротких О.С., пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік