0 800 30 11 77
Дуже вдячна Обухівській С.А. за уважність, професіоналізм. Точні рекомендації послужили швидкому одужанню. Дуже рекомендую.
Ірина
Харків, 26.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за довіру та добрі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що рекомендації лікаря були корисними для Вас та настало швидке одужання. Гарного Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Оксані Вікторівні Ревва, що поставила вірний діагноз і змогла впевнено розібратися в тому, чого не бачили інші лікарі, тим самим врятувала життя моїй тітці. Оксана Вікторівна справжній професіонал своєї справи, грамотний спеціаліст, упевнена у своїх знаннях, їй можна довірити своє життя та життя близьких людей.
Людмила
Харків, 15.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дуже дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікареві Катвіцькій Дарії Іванівні, за високий рівень професіоналізму, позитивний настрій, терпіння та індивідуальний підхід! Лікувала ковид під її чуйним керівництвом, це було перше знайомство з клінікою! Завдяки цій прекрасній людині та чудовому лікарю, лікування пройшло тихо, спокійно, без форс мажорів та ускладнень! Думка про клініку в цілому теж найкраща! Аналізи та лікування призначаються виключно за показаннями відповідно до самопочуття та анамнезу пацієнта, зайвого лікар не призначає! Дуже грамотно та послідовно! Лікарю хочеться побажати здоров'я та кар'єрного зростання, клініці – процвітання!
Ірина
Харків, 18.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
<p>Добрий день, Ірино. Дякуємо вам за залишений відгук та добрі слова про роботу спеціаліста та медичного центру в цілому. Дуже приємно, що Ви відзначили професіоналізм нашого лікаря Катвицької Дарії Іванівни, яка завжди знаходить індивідуальне рішення для кожного пацієнта. Вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.</p>
Служба контролю якості ОН Клінік
Моментальна реакція кол центру! Дуже приємно та несподівано! У хорошому значенні цього слова!
Ірина
Харків, 05.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб пацієнтам нашого медичного центру було надано якісні послуги. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити глибоку подяку лікарю Олійник Ірині Геннадіївні за високий професіоналізм у своїй справі. Вона вилікувала мою маму від Ковід-19, вчасно поставивши діагноз та призначивши лікування. Кожен прийом у цього лікаря - приносить оптимізм, позитивне ставлення до свого здоров'я та впевненість у якнайшвидшому одужанні. Хочу побажати ОН Клінік Харків мати у своєму штаті більше таких лікарів з великої літери. P.S. Велике дякую та здоров'я Вам, Ірина Геннадіївна!!!
Юрій
Харків, 23.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юрію. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Ми щиро раді, що лікар Олійник І.Г. виправдала довіру пацієнта. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку Олійник Ірині Геннадіївні. Вона витягла мою маму з важкої течії Covid 19. З такою сатурацією-58 та ураженням легень 90% мама вижила! Адже у неї важка миготлива аритмія і перенесений інсульт. Не дивлячись ні на що, мама лікувалася вдома за допомогою концентратора кисню та такого чудового фахівця. Боролися з хворобою довго, але з Іриною Геннадіївною була впевненість у одужанні. І ми її перемогли! Велике вам спасибі!
Людмила
Харків, 12.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук та теплі слова про спеціаліста Олійник І.Г. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу висловити подяку докторові Олійнику Ірині Геннадіївні. За надання висококваліфікованої допомоги. Я жінка в літньому віці, проблеми з серцем та іншими супутніми захворюваннями. Захворіла Covid 19. Спочатку не надала цьому значення і лікувалася самостійно, чим і посилила ситуацію. Викликала лікаря додому з ОН Клінік. Лікар порадила зробити КТ. На КТ було 80% ураження легень. Олійник Ірина Геннадіївна взялася за лікування тяжкого випадку захворювання. На той момент була вже поразка легень 90% і сатурація 58. Я була реанімаційною пацієнткою, але лікувалася вдома з концентратором, тому що лікарням я не довіряю, а будинки та стіни допомагають. Лікар виписала грамотне лікування. Через 2 місяці набагато стало краще, сатурація прийшла в норму, поразка пішла і я вилікувалась! Дякуємо доктору Олійнику Ірині Геннадіївній за те, що я вижила!
Ольга Іванівна
Харків, 12.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Іванівно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого фахівця. Одним із головних стандартів роботи медичних центрів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високої якості. Клінічний досвід лікаря у поєднанні із сучасними методиками, що використовуються у нашому медичному закладі, дозволяють знайти індивідуальне рішення для кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатись на власному досвіді? Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
До пацієнта похилого віку приїжджала на виклик Павленко Надія Станіславівна, вислухала скарги, розпитала, вивчила попередні призначення, прописала лікування, яке дуже швидко мало позитивний результат. Великий професіонал, розумничка.
Олена
Харків, 03.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна вдячність лікарю Обухівській Світлані Олександрівні за величезний професіоналізм та допомогу при лікуванні COVID. Правильне призначення лікарських засобів, необхідний перелік аналізів – результат одужання 81 річного пацієнта! Спасибі!
Костянтин
Харків, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані лікарі, які уважно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обуховська Світлана Олександрівна Лікар-терапевт. Настільки некомпетентного лікаря треба пошукати. Не було призначено тесту під час виписки після діагнозу COVID-19, проболівши при цьому 5 днів. На домашньому прийомі дозволяла собі хамити. У «міжнародних» клініках такого треба пошукати.
Тетяна
Харків, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Для нас цінними є всі відгуки від реальних пацієнтів, яким у даному випадку Ви не є. Ми уточнили особисту думку пацієнта щодо обслуговування в нашій клініці - негативної думки чи хамства з боку лікаря не зазначає. Хочемо зазначити, що всі дії фахівців з лікувально-діагностичної тактики проводяться відповідно до вимог нормативної документації МОЗ. Ми вдячні всім пацієнтам за вибір нашої клініки та готові надати кваліфіковану допомогу у рамках спеціалізації клініки. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі Павленко Надії Станіславівні за лікування та підтримку пацієнтки з Covid19 – моєї мами! Дуже уважна, дбайлива, компетентна лікарка призначила дуже своєчасне та ефективне лікування вдома, завдяки чому ми уникли госпіталізації. Дякуємо Вам від щирого серця!
Єлизавета
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єлизавето. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що спостереження нашого фахівця було комфортним, інформативним, а головне – пацієнт отримав необхідну допомогу в повному обсязі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Категорично не раджу цю клініку!! Нікому і ніколи! Лікарі некомпетентні! Погіршили стан до двосторонньої пневмонії!! І це я дізналася, зробивши сама КТ!
Яна
Харків, 05.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці та лікувально-діагностична тактика визначається відповідно до чинних нормативних документів та вимог МОЗУ. Ми розуміємо емоційний стан пацієнтів у період пандемії і нам приємно, що незважаючи на вміст цього відгуку, Ви продовжили спостереження в нашій клініці. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 16:00, Сб: 9:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.