Відгук Олена Миколаївна від 22.06.2026 про лікаря
"Вражена" сервісом. Записали на аналіз крові на 16 годину. Пояснила ситуацію (приймаю ліки, є непростий діагноз), просила, щоб перенесли на раніший час, оператор на зустріч не пішла, бо є регламенти і немає ніякого індивідульного підходу та виключень. Виходить, що у пацієнта вашої кліники немає і прав. Тоді чим ви відрізняєтесь від державної?
Олена Миколаївна
Харків,
22.06.2026