Відгуки про лікарів-дерматологів у Харкові (м. Пушкінська)

Вилікувався, все на високому рівні
Дмитро
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Раді, що звернення до нашого медичного центру було результативним для Вас. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже ввічлива і добре підходить до своєї справи. Проблема була вирішена (нарешті!), інші лікарі раніше не могли вирішити, а Надія Анатоліївна підібрала правильне рішення і розповіла, як уникнути питань у майбутньому. Також сподобалося, що лікар за більш натуральний підхід - не було мети забруднити мене таблетками, а запропонувала коригувати харчування, пропити курс вітамінів і т.д.
Анастасія
Харків, 16.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Лікар Дунаєва Н.А. досвідчений та кваліфікований спеціаліст, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми раді, що звернення до "ОН Клінік Харків" було результативним для Вас. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Більше 7 років мене турбувало новоутворення на лобку, бо не знала, що у мене - родимка або бородавка. При кожному пошкодженні воно росло. Зважилася піти до лікаря (до неї успішно зверталися члени моєї сім'ї), мене Зоя Анатоліївна заспокоїла, взяла анамнез і аналіз, поставили діагноз - себорейна кератома. Добре, безболісно видалили (під місцевою анестезією). Через місяць залишилося тільки маленьке рожеве плямочка від страшнющего новоутворення, як мені раніше здавалося). Подпорінова Зо Анатоліївно, спасибі велике за спокійний стан душі і тіла!
Валентина
Харків, 05.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за Ваш змістовний відгук. Щиро раді, що звернення до нашого фахівця Подпорінової З.А. поліпшило Вашу якість життя. Наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги особливості кожного. Ми раді, що перебування в стінах "ОН Клінік Харків" пройшло для вас комфортній атмосфері, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
добрий день Хочу висловити подяку Подпоріновій Зої Анатоліївні Геніальний лікар !! Дуже уважна, приємна, зайвого не виписує. Допомогла вирішити мені всі питання по шкірі, які не могли вирішити інші доктора протягом багатьох років На всі питання отримала конструктивні, корисні відповіді Також видаляла родимку-вперше в житті. Зовсім не боляче, супер акуратно Рекомендую Зою Анатоліївну, як професіонала
Надія
Харків, 19.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця Подпоріновой З.А. Видалення новоутворень шкіри в нашій клініці проводять за допомогою радіохвильового методу. Перевагами даного методу є безболісність і максимальна точність впливу на зону ураження. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Рижкової Наталії Олександрівни не перший раз. Висококваліфікований лікар, дуже уважний, сумлінний і співчуваючий. Всім рекомендую.
Микола
Харків, 20.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Микола. Дякуємо Вам за добрі слова про нашого лікаря Рижкову Н.О. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у 3оі Анатоліївни через висипання і при огляді побачивши на руці гігрому лікар порадила звернутися в центр хірургії кисті. 3оя Анатоліївна дуже уважна і добра! Я дуже рада що потрапила саме до неї на прийом, швидко позбулася висипу (хоч так довго не наважувалася піти в клініку) і поїхала по її рекомендації і видалила гігрому. Мої найкращі рекомендації Вам !!!
Юлія
Харків, 15.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юлія. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова про наш фахівця. Раді, що звернення в клініку було для Вас комфортним і результативним. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
15.09.20 були на прийомі з сином у Подпорінової З.А. Видаляли родимку радіохвильовим методом. Лікарю Зої Анатоліївні хочу сказати велике спасибі! За якісно проведену процедуру, за атмосферу на прийомі. Лікар була дуже уважна, знайшла підхід до сина, ми обидва вийшли в захваті після візиту. Видалення було безболісне, рубця з часом немає. Швидко і ефективно позбулися великої родимки. Гарного настрою Вам, Зоя Анатоліївна! Нехай всім пощастить потрапити до професіонала так, як нам.
Вікторія
Харків, 07.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за зворотній зв'язок. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Перевагами радіохвильового методу є безболісність і максимальна точність впливу на зону ураження. Процедура проходить швидко, безболісно, ​​максимально комфортно і дає бездоганний косметичний ефект. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у дерматолога Зої Анатоліївни. Огляд, призначення аналізів. Аналізи нічого не виявили, все негативне. Зв'язатися з лікарем неможливо. Три дня дзвонила сама в спробах з'ясувати подальші дії, на що отримала відповідь - запишіться на повторний прийом. Викачування грошей. Ситуація моя не змінилася, про що я попередила. Розумію, що ніякого лікування призначено бути не може, відповідно або інші аналізи, або лікар розведе руками і не зможе допомогти. А розбивати кількість аналізів, щоб я тільки за їх призначенням приходила на прийом і платила гроші - очевидний бізнес. Спасибі, дуже не сподобався ваш підхід до пацієнта. Ми не клієнти, ми саме пацієнти.
Яна
Харків, 04.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Всі послуги в нашій клініці надаються відповідно до затверджених стандартів, оплачуються згідно затвердженого прайса в добровільному порядку. Право пацієнта погоджуватися або ні з запропонованими послугами і їх вартістю. На прийомі лікар може запропонувати варіанти лікування виходячи з об'єктивних клінічних даних, тому що крім результатів додаткових досліджень проводиться комплексний аналіз з проблеми звернення. Варіанти отримання консультації фахівця були запропоновані, право пацієнта скористатися найбільш підходящим. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Зої Анатоліївни, доктор дуже уважна і ввічлива, дуже сподобався весь персонал культурний, клініка супер рекомендую
Тетяна
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за відгук і Вашу думку про роботу нашого фахівця. Подпорінова Зоя Анатоліївна відповідально і уважно ставиться до кожного пацієнта. Також в нашій Мережі клінік створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уже вдруге проходжу курс лікування у дерматолога Подпорінової. Лікар дуже досвідчена і кваліфікована, допомогла з моєю проблемою і залишила тільки хороше враження.
Катерина, 267594
Харків, 20.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Подпорінової Зої Анатоліївни. Дерматологи «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пишу відгук через місяць після видалення старої родимки. Вибрала Онклінік за рекомендацією знайомої. Процедура максимально безболісна, під місцевим наркозом. Лікар і медсестра дуже приємні і ввічливі. За рекомендацією потрібно було промивати і обробляти 3 дні, я робила тиждень через складне розташування. Після закінчення обробки рана почала швидко затягуватися і перестала турбувати. На зараз це маленький рожевий шрам, замість великої набридливої ​​родимки! Спасибі! Так само була оплачена гістологія, по якій, на жаль результатів не повідомили.
Лілія
Харків, 17.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лілія. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості і добрі слова на адресу нашої клініки. Ми раді, що наші фахівці допомогли у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Хочемо зазначити, що Ви завжди можете звернутися на цілодобовий контактний центр для вирішення питань, пов'язаних з обслуговуванням в нашій клініці. Ми раді, що питання вичерпане і завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити позитивний відгук, так як мені все сподобалося, дуже ввічливий персонал, Зоя Анатоліївна дуже хороший фахівець з упевненістю можу порекомендувати.
Людмила
Харків, 12.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру і фахівця. Ради, що в особі лікаря Подпорінової Зої Анатоліївни Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама