Біоревіталізація в Харкові

За бажання поліпшити стан шкіри проводиться мезотерапія. Одним із різновидів мезотерапії є біоревіталізація. Біоревіталізація — це косметологічна процедура, яка проводиться для омолодження та усунення вікових змін шкіри.

Як проводиться біоревіталізація

Біоревіталізація проводиться косметологом-дерматологом в умовах медичного кабінету. Препарати для біоревіталізації містять гіалуронову кислоту, яка має властивості утримувати воду і тим самим перешкоджає сухості та в'ялості шкіри.

Біоревіталізація проводиться для обличчя, шиї, зони декольте. Показання до біоревіталізації включають:

 • вікові зміни шкіри (зморшки);
 • сухість шкіри;
 • зниження пружності шкірних покривів;
 • пігментні плями;
 • постакне;
 • рубці та шрами.

Ефект від біоревіталізації полягає в покращенні кольору та текстури шкіри, підвищенні її пружності, зволоженні, зменшенні набряклості. Після біоревіталізації посилюються природні захисні та регенераторні (відновлювальні) властивості шкіри, зменшуються зморшки. Біоревіталізація також дозволяє боротися з наслідками захворювань шкіри (залишковими явищами після дерматитів, опіків, травм, постакне).

Біоревіталізація дає ефект омолодження шкіри під час проведення курсу з 3-4 процедур. Повторювати уколи біоревіталізантів необхідно з інтервалом близько двох тижнів.

Біоревіталізація обличчя в Харкові

Біоревіталізація шкіри обличчя проводиться в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Біоревіталізація на обличчі може застосовуватися для зони чола, підборіддя, щік, а також області очей. Біоревіталізація під очі дозволяє боротися з мішками та набряклістю під очима, дрібними мімічними зморшками та опущенням повік.

Біоревіталізація шиї в Харкові

Біоревіталізація шиї дозволяє усунути в'ялість та сухість шкіри на шиї. Тонка шкіра і відсутність вираженої підшкірної жирової клітковини на шиї та в області декольте призводять до того, що перші ознаки старіння шкіри стають помітні саме на цій зоні. Уколи біоревіталізанта вводяться безпосередньо в шкіру на передній та бічних поверхнях шиї.

Біоревіталізація декольте в Харкові

Біоревіталізація декольте передбачає уколи препаратів з гіалуроновою кислотою в ділянку навколо ключиць і грудини для омолодження шкіри в зоні грудей. Після введення біоревіталізанта шкіра візуально виглядає молодшою, набуває сяйва і здорового відтінку.

Для того щоб уколи краси пройшли без ускладнень, на первинній консультації косметолог-дерматолог дасть рекомендації про те, що робити до та після біоревіталізації. Протягом 3-5 днів після біоревіталізації слід утриматися від куріння та вживання алкогольних напоїв, відвідування лазні, сауни та басейну. Після біоревіталізації також не можна вмиватися (у перший день) і чіпати обличчя руками (кілька днів). Мінусом біоревіталізації можна вважати її болючість. Для підвищення комфорту під час процедури біоревіталізація проводиться під місцевою анестезією.

Щоб біоревіталізація не завдала організму шкоди, необхідно враховувати протипоказання до проведення процедури. Протипоказання до біоревіталізації включають:

 • період вагітності та годування груддю;
 • індивідуальну чутливість до компонентів препарату;
 • гострі захворювання на день проведення процедури (наприклад, респіраторні);
 • вік до 18 років.

Записатися на консультацію до косметолога-дерматолога та на біоревіталізацію шкіри в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом, вказану на нашому сайті. Дізнатися вартість прийому дерматолога та процедури біоревіталізації можна також на сайті або за телефоном.

Подпорінова Зоя Анатоліївна
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Лікар відділення дерматології

Вартість біоревіталізації у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)
Видалення кліща

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Харків

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Відмінний сервіс та високоякісні фахівці. Записувався до дерматолога, УЗД та аналізи - все було виконано на найвищому рівні. Раджу Мангушеву В. Ю. як дерматолога.
Михайло , 17.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з краси

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама