Контурна пластика носогубних складок у Харкові

Формування носогубної складки відбувається з віком, коли шкіра починає втрачати свою природну пружність. Усунути носогубні складки можна за допомогою контурної пластики. Контурна пластика носогубних складок — це ін'єкційна процедура, яка застосовується в дерматології та косметології для корекції мімічної складки в області носогубного трикутника.

Показання до контурної пластики носогубних складок

Контурна пластика дозволяє прибрати носогубні складки ін'єкціями гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота вводиться в носогубні складки за допомогою тонкого шприца з невеликою голкою. Філери на основі гіалуронової кислоти потрапляють у носогубні складки та заповнюють поглиблення. Заповнення носогубних складок філером освіжає та візуально омолоджує обличчя.

Процедура усунення носогубних зморшок займає трохи більше, ніж 30 хвилин. Ін'єкції в носогубні складки проводяться під місцевим знеболенням. Контурна пластика носогубних складок застосовується як у жінок, так і в чоловіків.

Прибрати носогубні складки без уколів за допомогою косметичних засобів неможливо. Гіалуронова кислота, необхідна для збереження пружності шкіри, не всмоктується із травного тракту за прийому внутрішньо і не потрапляє в глибокі шари шкіри за поверхневого нанесення у вигляді кремів та сироваток. Щоб усунути носогубні складки в домашніх умовах, косметолог-дерматолог може призначити масаж обличчя. Масаж обличчя покращує кровотік у тканинах, але не здатний усунути складку в ділянці носогубного трикутника.

Реабілітація після контурної пластики носогубних складок

Відновлювальний період після корекції носогубних складок становить близько 7-10 днів та супроводжується виникненням набряку. У місцях уколів також можуть залишатися точкові синці.

Щоб зменшити набряк після контурної пластики носогубних складок та уникнути ускладнень, необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря. У перші 3-4 дні після корекції носогубних складок необхідно:

  • відмовитися від куріння та вживання алкогольних напоїв;
  • обмежити споживання солі;
  • не чіпати обличчя немитими руками;
  • утриматися від відвідування сауни, лазні, відкритих та закритих водойм.

Набряк посилюється наступного ранку після контурної пластики носогубних складок і зберігається протягом 2-3 днів. У місцях уколів також можуть бути видні точкові синці, які розсмоктуються самостійно.

У поодиноких випадках контурна пластика носогубних складок може супроводжуватися розвитком ускладнень. Ускладнення після контурної пластики носогубних складок включають:

  • шкірні інфекції;
  • асиметрію носогубних складок;
  • дерматит у місці введення філера;
  • алергічні реакцію введення гіалуронової кислоти.

Зменшити ризик ускладнень можна, якщо прибирати носогубні складки у косметолога-дерматолога і дотримуватись його рекомендацій до та після процедури. За появи подразнення, почервоніння або висипання у місці уколів необхідно також звернутися за консультацією до косметолога-дерматолога.

Контурна пластика носогубних складок у Харкові

Контурна пластика губ та носогубних складок у Харкові проводиться у медичному центрі «ОН Клінік Харків». Корекцію носогубних складок в «ОН Клінік Харків» проводить косметолог-дерматолог. Один шприц препарату містить 1 мл філера та розрахований на проведення однієї процедури. Результат від контурної пластики носогубних складок зберігається протягом 12-14 місяців.

Записатися на прийом до косметолога-дерматолога та на пластику носогубної складки у медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом, розміщену на нашому сайті. Дізнатися вартість корекції носогубних складок можна також на сайті та за телефоном.

Подпорінова Зоя Анатоліївна
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Лікар відділення дерматології

Вартість контурної пластики носогубних складок у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)
Видалення кліща

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Харків

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Відмінний сервіс та високоякісні фахівці. Записувався до дерматолога, УЗД та аналізи - все було виконано на найвищому рівні. Раджу Мангушеву В. Ю. як дерматолога.
Михайло , 17.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з пластичної хірургії

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама