Лікування постакне у Харкові

Постакне — це захворювання шкіри, яке розвивається внаслідок вугрової хвороби. Профілактикою, діагностикою та лікуванням постакне займається дерматолог.

Причини виникнення постакне

Акне (вугрова хвороба) — це захворювання шкіри, за якого спостерігається надлишкова продукція секрету сальних залоз та їх закупорювання. Вугрова хвороба супроводжується появою висипу у вигляді чорних крапок, горбків, гнійників, кіст.

Акне може пройти безслідно або з розвитком залишкових явищ у вигляді постакне. Своєчасне та ефективне лікування акне допоможе уникнути появи постакне. Розвитку постакне сприяють такі фактори:

  • акне середнього та важкого ступеня;
  • глибоке запалення шкіри (із залученням як епідермісу, так і дерми);
  • тривале запалення у шкірі;
  • наявність супутніх захворювань шкіри (дерматитів різної природи) та інших органів (цукрового діабету, щитоподібної залози).

Постакне може проявлятися у вигляді гіперпігментації (постакне у вигляді темних плям, які утворюються на місці висипань, що раніше існували) або атрофічних рубців (постакне після глибоких висипань, що проникають у дерму, наприклад, гнійників або кіст). Застійні плями та рубці постакне можуть залишатися на обличчі, а також на інших місцях, схильних до висипів: постакне може виникати на шиї, спині та грудях. У деяких випадках постакне не проходить впродовж багатьох років після усунення вугрової хвороби.

Для лікування постакне можуть застосовуватися косметичні препарати, пілінги та апаратні методи (ультразвуковий вплив на шкіру, дарсонвалізація). Тим не менш, швидко прибрати постакне можна лише за допомогою ін'єкцій колагенази.

Колагеназа — це фермент, який здатний розщеплювати колаген (білок, що міститься в клітинах шкіри та забезпечує її пружність). Колагеназа застосовується в косметології для лікування рубців, усунення жирових відкладень, а також для виведення постакне.

Лікування рубців та шрамів постакне в Харкові

Для лікування рубців та шрамів постакне в «ОН Клінік Харків» також застосовується мезотерапія. Мезотерапія дозволяє позбутися постакне будь-якої локалізації: прибрати постакне на щоках, скронях, підборідді, грудях та спині.

Прибрати сліди постакне в «ОН Клінік Харків» можна за допомогою препарату, що містить комбінацію ферментів (ліпазу, колагеназу та гіалуронідазу). Комбінацію ферментів, необхідну для усунення постакне, у кожному випадку дерматолог підбирає індивідуально залежно від властивостей шкіри. Уколи гіалуронідази дозволяють позбутися постакне на обличчі та на тілі. Уколи колагенази дозволяють не тільки позбутися рубців постакне, але й сприяють відновленню тонусу та еластичності шкіри.

Косметолог-дерматолог також призначить домашній догляд, який допоможе боротися з постакне та правильно дбати про шкіру після процедури. Для того щоб повністю усунути рубці постакне, може знадобитися кілька введень колагенази. Кількість та кратність процедур косметолог-дерматолог визначає індивідуально залежно від тяжкості захворювання.

Записатися на консультацію дерматолога та на лікування постакне в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом, вказану на нашому сайті. Дізнатися вартість прийому дерматолога можна також на сайті чи за телефоном.

Вартість лікування постакне у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
420 грн / 399 грн
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн / 266 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн / 323 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
100 грн / 95 грн
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Видалення кліща
550 грн / 523 грн

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Приймаємо: Пн - Нд: 6:00 - 21:00, 24/7 - аналізи, маніпуляції, рентген
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама