Мезотерапія обличчя в Харкові

Поліпшити стан та зовнішній вигляд шкіри обличчя можна за допомогою різних препаратів (гіалуронової кислоти, вітамінів, колагену). Щоб доставити активні компоненти препаратів глибоко у шкіру, у дерматології застосовується мезотерапія обличчя.

Що таке мезотерапія обличчя

Мезотерапія — це процедура ін'єкційного введення препаратів у шкіру і підшкірну жирову клітковину, яка використовується для покращення властивостей шкіри та лікування дерматологічних захворювань. Користь мезотерапії полягає в омолодженні шкіри, підвищенні пружності та глибокому зволоженні шкірних покривів.

Косметологічні ін'єкції можуть вводитися у різні ділянки шкіри обличчя: у лоб, вилиці, щоки, підборіддя та область носогубного трикутника. За бажанням усунути зморшки в області носогубного трикутника, проводиться контурна пластика носогубних складок. Мезотерапія періорбітальної зони — це дерматологічні уколи шкіри навколо очей.

Мезотерапія застосовується не тільки для обличчя, але й волосся. Мезотерапія волосся використовується для лікування випадіння волосся та алопеції (облисіння).

Показання до мезотерапії обличчя

Мезотерапія шкіри обличчя застосовується як для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, так і для лікування дерматитів різної природи. Мезотерапію обличчя може виконати лише дерматолог-косметолог, який має відповідну кваліфікацію.

Склади препаратів для введення в шкіру (мезококтейлі) підбираються лікарем індивідуально залежно від цілей процедури. Показання до мезотерапії шкіри обличчя включають:

 • вікові зміни шкіри у жінок і чоловіків;
 • лікування акне;
 • плями постакне;
 • купероз;
 • шрами та рубці;
 • синці та мішки під очима.

Корекція вікових змін шкіри проводиться за допомогою введення в дерму вітамінів, гіалуронової кислоти та колагену. Поява вікових змін шкіри можна також профілактувати уколами ботулотоксину, який прибирає зайву рухливість м'язів на обличчі та запобігає формуванню зморшок і заломів.

Мезотерапія від синців під очима передбачає введення мезококтейлів у шкіру навколо очей. Мезотерапія від темних кіл під очима дозволяє зменшити набряклість та відновити пружність тонкої шкіри періорбітальної ділянки. Мезотерапія навколо очей також допомагає усунути дрібні зморшки у куточках очей і зменшити опущення повік.

Мезотерапія від акне передбачає введення в шкіру препаратів із себорегулювальними властивостями (регулюють вироблення шкірного сала сальними залозами). Ін'єкційні методи також дозволяють боротися з наслідками вугрової хвороби (постакне) у вигляді гіперпігментації та рубцевих змін шкіри.

Протипоказання до мезотерапії

Мезотерапія проводиться лише за умов спеціально обладнаного дерматологічного кабінету за допомогою стерильних інструментів. Мезотерапію не можна виконувати в домашніх умовах, щоб уникнути інфекційних ускладнень та тяжких алергічних реакцій.

Перед введенням уколів краси лікар оцінює наявність показань і протипоказань до проведення процедури. Протипоказання до мезотерапії включають:

 • вік до 18 років;
 • вагітність та лактацію;
 • алергічні реакції на компоненти препарату в минулому;
 • лихоманку;
 • гострі інфекційні захворювання.

Мезотерапія обличчя в Харкові

Мезотерапію обличчя в Харкові можна зробити у відділенні дерматології медичного центру «ОН Клінік Харків». Ін'єкції активних препаратів уводять у шкіру за допомогою тонких голок під місцевим знеболенням.

В «ОН Клінік Харків» використовуються як класична, так і фракційна мезотерапія. Фракційна мезотерапія проводиться за допомогою спеціального апарату, який дозволяє точно розрахувати глибину введення мезококтейлю та відстань між уколами. Також проводиться процедура мезотерапії під очима.

Записатися на консультацію до дерматолога та на мезотерапію шкіри обличчя у медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися про вартість прийому дерматолога можна також за телефоном.

Подпорінова Зоя Анатоліївна
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Лікар відділення дерматології

Вартість мезотерапії обличчя у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)
Видалення кліща

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Харків

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Відмінний сервіс та високоякісні фахівці. Записувався до дерматолога, УЗД та аналізи - все було виконано на найвищому рівні. Раджу Мангушеву В. Ю. як дерматолога.
Михайло , 17.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з краси

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама