Аутогемотерапия в Харкові

У сучасної дерматології в розпорядженні широкий набір інструментів для лікування вугрового висипу і гнійничкових висипань. Однією з ефективних методик є аутогемотерапія.

Що таке аутогемотерапія?

Аутогемотерапія - медична процедура, в ході якої в сідничний м'яз пацієнта вводиться його ж венозна кров. Вона не піддається ніякому впливу і не змішується ні з якими лікарськими препаратами, завдяки чому відсутній ризик відторгнення, алергічних реакцій або інших негативних наслідків.

Аутогемотерапію в Харкові успішно застосовують в дерматології та косметології для видимого поліпшення стану шкіри. Процедура довела свою результативність і безпеку і призначається пацієнтам, які бажають позбутися від шкірних висипань і запалень.

Аутогемотерапія: чим корисна?

Введення венозної крові в м'які тканини стимулює роботу імунної системи та активує метаболічні процеси в організмі.

За рахунок цього досягається ряд ефектів:

  • поліпшення живлення клітин шкіри;
  • зняття запальних процесів;
  • прискорення регенерації і клітинного оновлення.

В результаті регулюється діяльність сальних залоз, нормалізується вироблення шкірного сала, швидше проходять гнійники. Процедура показана для лікування висипань на шкірі, боротьби з акне і вугровим висипом.

Чим небезпечна аутогемотерапія?

Аутогемотерапію вважають одним з найбільш безпечних методів лікування прищів в дерматології.

Раніше протипоказаннями до процедури були тільки:

  • вагітність;
  • період лактації;
  • юний вік пацієнта.

В даний час перелік протипоказань розширено. Аутогемотерапію не призначають особам, які перенесли гострий інфаркт міокарда, що страждають від аритмій, психічних розладів, онкохворим.

Незважаючи на малу кількість протипоказань, проходити курс лікування можна тільки після консультації з дерматологом. Лікар підбере оптимальну схему терапії з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Як діє аутогемотерапія?

Венозна кров, введена в сідничний м'яз, піддається природному процесу гемолізу (розпаду), в ході якого вивільняються біологічно активні речовини (наприклад, гемоглобін). Вони виконують роль подразників - впливають на імунну систему, мобілізуючи її. В результаті в організмі прискорюються метаболічні процеси і поліпшується живлення клітин. Це і призводить до терапевтичного ефекту: лікування гнійничкових висипань і загальному поліпшенню стану шкіри.

Як проводять аутогемотерапію?

Аутогемотерапія здійснюється у два етапи: спочатку лікар проводить відбір венозної крові, після чого відразу вводить її в верхній квадрант сідничного м'яза. На першому сеансі обсяг введеної крові зазвичай не перевищує 1-2 мл і поступово збільшується до 10 мл. Ін'єкції проводять з перервою в 1-2 дні, схему лікування прищів розробляє дерматолог, враховуючи індивідуальні особливості організму пацієнта і то, наскільки добре він переносить процедуру.

Оскільки введення крові викликає імунну реакцію, місце ін'єкції може почервоніти, в окремих випадках спостерігається локальне підвищення температури. Для зняття неприємних симптомів досить прикласти теплу грілку.

Як часто можна робити аутогемотерапію?

Аутогемотерапія добре зарекомендувала себе для лікування гнійничкових висипань, акне, вугрової висипки. Найбільш відчутний результат досягається при комплексному підході до терапії шкірних проблем. Частоту і тривалість курсів визначає дерматолог. Крім аутогемотерапії, лікар може рекомендувати і інші процедури для поліпшення стану шкіри.

Уточнити вартість аутогемотерапії та пройти лікування можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків», ​​для цього запишіться на прийом до відділення дерматології за контактним номером телефону медичного центру.

Вартість аутогемотерапії у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
420 грн / 399 грн
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн / 266 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн / 323 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
100 грн / 95 грн
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Видалення кліща
550 грн / 523 грн

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Харків

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама