Logo
0 800 30 11 77

Аутогемотерапія в Харкові

У сучасної дерматології в розпорядженні широкий набір інструментів для лікування вугрового висипу і гнійничкових висипань. Однією з ефективних методик є аутогемотерапія.

Що таке аутогемотерапія?

Аутогемотерапія - медична процедура, в ході якої в сідничний м'яз пацієнта вводиться його ж венозна кров. Вона не піддається ніякому впливу і не змішується ні з якими лікарськими препаратами, завдяки чому відсутній ризик відторгнення, алергічних реакцій або інших негативних наслідків.

Аутогемотерапію в Харкові успішно застосовують в дерматології та косметології для видимого поліпшення стану шкіри. Процедура довела свою результативність і безпеку і призначається пацієнтам, які бажають позбутися від шкірних висипань і запалень.

Аутогемотерапія: чим корисна?

Введення венозної крові в м'які тканини стимулює роботу імунної системи та активує метаболічні процеси в організмі.

За рахунок цього досягається ряд ефектів:

  • поліпшення живлення клітин шкіри;
  • зняття запальних процесів;
  • прискорення регенерації і клітинного оновлення.

В результаті регулюється діяльність сальних залоз, нормалізується вироблення шкірного сала, швидше проходять гнійники. Процедура показана для лікування висипань на шкірі, боротьби з акне і вугровим висипом.

Чим небезпечна аутогемотерапія?

Аутогемотерапію вважають одним з найбільш безпечних методів лікування прищів в дерматології.

Раніше протипоказаннями до процедури були тільки:

  • вагітність;
  • період лактації;
  • юний вік пацієнта.

В даний час перелік протипоказань розширено. Аутогемотерапію не призначають особам, які перенесли гострий інфаркт міокарда, що страждають від аритмій, психічних розладів, онкохворим.

Незважаючи на малу кількість протипоказань, проходити курс лікування можна тільки після консультації з дерматологом. Лікар підбере оптимальну схему терапії з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Як діє аутогемотерапія?

Венозна кров, введена в сідничний м'яз, піддається природному процесу гемолізу (розпаду), в ході якого вивільняються біологічно активні речовини (наприклад, гемоглобін). Вони виконують роль подразників - впливають на імунну систему, мобілізуючи її. В результаті в організмі прискорюються метаболічні процеси і поліпшується живлення клітин. Це і призводить до терапевтичного ефекту: лікування гнійничкових висипань і загальному поліпшенню стану шкіри.

Як проводять аутогемотерапію?

Аутогемотерапія здійснюється у два етапи: спочатку лікар проводить відбір венозної крові, після чого відразу вводить її в верхній квадрант сідничного м'яза. На першому сеансі обсяг введеної крові зазвичай не перевищує 1-2 мл і поступово збільшується до 10 мл. Ін'єкції проводять з перервою в 1-2 дні, схему лікування прищів розробляє дерматолог, враховуючи індивідуальні особливості організму пацієнта і то, наскільки добре він переносить процедуру.

Оскільки введення крові викликає імунну реакцію, місце ін'єкції може почервоніти, в окремих випадках спостерігається локальне підвищення температури. Для зняття неприємних симптомів досить прикласти теплу грілку.

Як часто можна робити аутогемотерапію?

Аутогемотерапія добре зарекомендувала себе для лікування гнійничкових висипань, акне, вугрової висипки. Найбільш відчутний результат досягається при комплексному підході до терапії шкірних проблем. Частоту і тривалість курсів визначає дерматолог. Крім аутогемотерапії, лікар може рекомендувати і інші процедури для поліпшення стану шкіри.

Уточнити вартість аутогемотерапії та пройти лікування можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків», ​​для цього запишіться на прийом до відділення дерматології за контактним номером телефону медичного центру.

Подпорінова Зоя Анатоліївна
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість аутогемотерапії у Харкові

Видалення кліща
665 грн
Виклик лікаря дерматовенеролога додому
1500 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
250 грн
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-дерматологів у Харкові

08.06.2024 року звернулася на косультацію до лікаря-дерматолога Слюсаренко В. В. зі скаргами алергії на мазь на колінах ( алергічний контактний дерматит). Ситуа...
Юлія , 02.07.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Звернулась до лікаря Рожкової Наталії Вікторівни з проханням видалити родимку на обличчі. Лікар провела огляд, відповіла на усі питання, які я ставила. Процедур...
Олена , 28.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
08.06.2024 року звернулася на косультацію до лікаря-дерматолога Слюсаренко В. В. зі скаргами алергії на мазь на колінах ( алергічний контактний дерматит). Ситуа...
Юлія , 21.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже дякую своєму лікарю Мангушевій В.Ю. за лікування. Процес лікування мені дуже допоміг., дуже вдячний Вам.
Георгій , 18.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити велику подяку лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за великий професіоналізм у своїй справі. За вчасно виявлену пухлину. Дякую Вам велике!!!
Михайло , 14.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
08.06.2024 звернулася на консультацію до лікаря Слюсаренко В.В. зі скаргами алергії на мазь на колінах. Лікарка один раз подивилася на висип і відразу, без жодн...
Юлія , 14.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Склалося погане враження від візиту до Мангушевої Вікторії Юріївни. На уточнювальні запитання весь час повторювала, що не читатиме лекцію і переадресовувала шук...
Дмитро , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Прийомом лікаря розчарована Причина звернення -кератоз Призначила масу обстежень, очевидно, що була розчарована тим, що вони у мене досить свіжі і я їх можу н...
Любов , 30.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше