Збільшення (контурна пластика) губ у Харкові

Контурна пластика губ — це косметологічна ін'єкційна процедура, яка дозволяє збільшити губи та надати їм бажаної форми. Для того щоб безпечно зробити контурну пластику губ, необхідно звернутися до косметолога-дерматолога.

Показання до контурної пластики губ

Натуральна контурна пластика губ дозволяє досягти природного та непомітного збільшення губ. За допомогою контурної пластики можна створити губи будь-якої бажаної форми, наприклад, у вигляді банта.

Корекцію губ можна проводити як для верхньої та нижньої губи одночасно, так і для однієї з них. Нерідко проводиться лише контурна пластика верхньої губи. Корекція губ філерами дозволяє:

 • збільшити губи;
 • усунути асиметрію губ;
 • візуально підняти куточки рота;
 • змінити форму губ.

Контурна пластика губ проводиться філерами на основі гіалуронової кислоти. Препарат гіалуронової кислоти вводиться в товщу губ за допомогою тонкої голки під знеболенням. Процедура корекції губ займає близько 15 хвилин. За одну процедуру в губи вводять до 1 мл філера. Контурна пластика тонких губ може здійснюватися курсом з кількох процедур для досягнення бажаного ефекту.

Підготовка до контурної пластики губ починається з консультації косметолога-дерматолога. Бажаний результат обговорюється з лікарем на консультації перед збільшенням губ. Перед контурною пластикою губ також необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

 • за кілька днів до процедури відмовитися від куріння та прийому алкогольних напоїв;
 • за тиждень до контурної пластики губ не застосовувати нові косметичні засоби (щоб уникнути алергічних реакцій).

Перед контурною пластикою губ не можна приймати лікарські препарати, які можуть вплинути на загоєння губ (кроворозріджувальні, антибактеріальні засоби). Перед збільшенням губ необхідно попередити косметолога-дерматолога про те, які саме ліки ви приймаєте на момент корекції.

Рекомендації після збільшення губ

Реабілітація після контурної пластики губ триває не більше за один тиждень. Набряк після контурної пластики губ може зберігатися протягом 7-10 днів. До п'яти днів після контурної пластики губ у місцях уколів може бути видно невеликі точкові синці.

Можливим ускладненням після контурної пластики губ є приєднання інфекції, яка може потрапити до організму через мікротравми шкіри у місцях уколів. Щоб не занести в губи інфекцію, а також щоб набряк після збільшення губ спав швидше, після контурної пластики губ необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • протягом трьох днів після збільшення губ не можна чіпати їх руками, наносити на них доглядові та декоративні косметичні засоби, цілуватися;
 • фарбувати губи після збільшення можна через 3-4 дні;
 • протягом 3-4 днів після збільшення губ відмовитися від вживання алкогольних напоїв, а також продуктів, які сприяють затримці рідини (солі, консервованих овочів, ковбасних виробів);
 • курити після контурної пластики губ можна після того, як повністю зникне набряк;
 • протягом перших п'яти днів після контурної пластики форми губ слід утриматися від купання у відкритих та закритих водоймах, відвідування сауни та лазні.

У деяких випадках у перші дні після контурної пластики у губах можуть відчуватися грудочки. Поява грудочок пов'язана з тим, що гіалуронова кислота накопичується в місці введення і не встигає рівномірно розподілятися в тканинах. Лікар може порекомендувати розминати губи самостійно. Якщо грудки після корекції контуру губ завдають дискомфорту, болять і не розсмоктуються протягом двох днів, необхідно звернутися по допомогу до косметолога-дерматолога.

Губи після збільшення можуть стати сухими та потрісканими через набряк. Догляд за губами після контурної пластики включає їх зволоження та пом'якшення за допомогою лікувальних косметичних засобів, які призначить косметолог-дерматолог.

Протипоказання до збільшення губ

Протипоказаннями до контурної пластики губ є гострі захворювання (наприклад, респіраторні інфекції), загострення хронічних хвороб, цукровий діабет, а також алергічні реакції на компоненти використовуваних препаратів. Корекція губ також протипоказана в період вагітності та грудного вигодовування.

Збільшення (контурна пластика) губ у Харкові

Контурна пластика губ та носогубних складок у Харкові проводиться у відділенні дерматології медичного центру «ОН Клінік Харків». Після збільшення губ косметолог-дерматолог докладно розповість про особливості відновлювального періоду, а також про те, як доглядати за губами після контурної пластики.

Результат контурної пластики губ тримається до одного року. Тривалість ефекту після збільшення губ філером індивідуальна і залежить від виду та кількості препарату, що використовується, а також від анатомічних і фізіологічних особливостей організму. Для посилення ефекту після збільшення губ контурну пластику губ можна повторити.

Записатися на прийом до дерматолога та на контурну пластику губ у медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатись вартість збільшення губ можна також на сайті або за телефоном.

Вартість збільшення (контурної пластики) губ у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
420 грн / 399 грн
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн / 266 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн / 323 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
100 грн / 95 грн
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Видалення кліща
550 грн / 523 грн

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Приймаємо: Пн - Нд: 6:00 - 21:00, 24/7 - аналізи, маніпуляції, рентген
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама