Полянский Павло Антонович, Будул Віктор Васильович проктологи, яким я дуже вдячна за професійне лікування ‚ яке мені допомогло повністю вилікуватись. А також іншому медперсоналу, яке уважно і турботливо відноситься до пацієнтів. Рекомендую при потребі звертатись до On clinic.
Марія
Ужгород, 21.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріє. Ми раді знати, що звернення в нашу клініку було комфортним для Вас, а лікування принесло бажаний результат. Дякуємо за відгук і рекомендації, не забувайте про профілактичні огляди, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря проктолога Будула Віктора Прийняли швидко, зробили аналізи, поставили діагноз «геморой 2 стадії». Порадили кілька способів лікування, вибрав лазерну вапоризацію. Операцію зробили через тиждень, назначили ліки на післяопераційний період. За 2 тижні вже самопочуття було значно краще, ще через місяц взагалі ніяких нарікань. Лікар відповідав на усі запитання, була можливість проконсультуватись по телефону. Загалом супер 11/10
Дмитро
Ужгород, 20.06.2022
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю Будулу Віктору Васильовичу, Бобровій Анжеліці Вікторівній за ПРОФЕСІЙНІСТЬ, чуттєве відношення та велику душу. Окрема подяка медичним сестрам. Бажаю всьому персоналу, насамперед миру, щастя, Божого благословіння. Ви найкращі!!!
Ірина
Ужгород, 09.06.2022
Оцінка:
Худинець Михайло Михайлович -спеціаліст своєї справи, чітко, оперативно, кваліфіковано підходить до кожного пацієнта. Досвідчений лікар та чудовий фахівець.Щира вдячність від "унікального" пацієнта!!!!!!
Іван
Ужгород, 04.06.2022
Оцінка:
Все було чудово, а саме головне це результат. Всі покращення відбувалися саме так як прогнозував лікар. Дуже вдячний лікарю. Клініка на висоті, завжди все вчасно і чисто. Так тримати!
Олексій
Ужгород, 31.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексій. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своєю історією лікування у нашій клініці. Щиро радіємо, що Ви задоволені результатом. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Будул В.В.- спеціаліст своєї справи! Вдячна йому дуже! Лікування було підібрано з урахуванням усіх індивідуальних обставин. Лікувалася 2 тижні. Персонал дуже вічливий. Дякую on clinic!
Руслана
Ужгород, 05.03.2022
Оцінка:
Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. із проблемою внутрішній геморой. Запалення було болюче, плюс до того, виросла шишка. Після звернення, боячись, вибрав лазерну терапію. Операція пройшла успішно. Рани загоїлись. Лікарю дуже вдячний, і персоналу також. Все вчасно, і підхід до хворого якісний і теплий.
Володимир
Ужгород, 14.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за такий докладний позитивний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю нашого спеціаліста. Щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в станах нашого медичного центру. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хотіла залишити свій відгук про лікаря-професіонала своєї справи Худинця М.М. Мені провели тромбоектомію, а згодом - лазерну вапоризацію геморою 2 ступеню. В обох випадках загоєння пройшло без больових відчуттів та без ускладнень. Михайло Михайлович чудовий лікар, який знає свою справу бездоганно, а також завжди чуйний до пацієнта. Також хотіла відмітити позитивно медсестер, що асестують лікарю, дуже уважні та приємні дівчата. Велике Вам спасибі!
Тетяна
Ужгород, 04.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за відгук, ми дуже цінуємо Вашу увагу. Приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг та високо оцінили рівень медичного обслуговування. Ми раді, що змогли допомогти Вам. Якщо Вам знадобиться кваліфікована допомога, завжди можете на нас розраховувати. Будьте здорові
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік з проблемою геморою. Лікування проходило у лікаря Будул Віктора Васильовича. Процес проходив півтора місяці. Лікар дуже хороший, перспективний. Я дуже задоволений результатом. Робота персоналу клініки сподобалась. Рекомендую всім ОН Клінік Ужгород.
Габор
Ужгород, 04.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Габоре. Вдячні Вам за рекомендації та залишений відгук про роботу спеціаліста нашого медичного центру. Раді, що професіоналізм лікаря виправдав Вашу довіру, і Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в ОН Клінік Ужгород з проблемою геморой. Огляд та консультації проходили у лікаря Будул Віктора Васильовича. Лікування проходило добре, роботою персоналу задоволений, результат вапоризації мене задовольнив. Рекомендую ОН Клінік Ужгород.
Василь
Ужгород, 01.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Василю. У наших медичних центрах використовуються сучасні малоінвазивні методики лікування проктологічних проблем, які дозволяють уникнути відриву від звичного ритму життя. Раді, що під наглядом нашого лікаря Вам удалося вирішити неприємну проблему. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в мережу ОН Клінік з проблемою геморою. Огляд, лікування та консультації проводив лікар Будул Віктор Васильович. Лікування проходило добре. Лікар висококваліфікований, досвідчений і приємний. Допоміг із проблемою та провів успішно лазерну вапоризацію. Рекомендую ОН Клінік Ужгород.
Сергій
Ужгород, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Ми раді, що під наглядом лікаря Будул В.В. Вам вдалося вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в клініку з дуже великою проблемою: хронічна тріщина, геморой і поліп. Михайло Михайлович Худинець прооперував мене за допомогою лазерної вапоризації. Операція пройшла успішно, за що я йому дуже вдячна. Вже пройшло шість тижнів після операції – в мене все в порядку. Я дуже задоволена клінікою «ОН Клінік», а також своїм лікуючим лікарем Михайлом Михайловичем Худинець. Дуже гарно дякую.
Ганна
Ужгород, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Вдячні, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого медичного центру. Лікар Худинець М.М. висококваліфікований спеціаліст, використовує щадні малоінвазивні методи, завдяки яким вирішити проктологічні проблеми можливо у комфортних умовах, без госпіталізації та без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік