Logo
0 800 30 11 77
Я пацієнтка лікаря Будул В.В. лікувалася на протязі місяця. Хочу подякувати йому за золоті руки, доброзичливе ставлення, терпіння як до пацієнта. Бажаю йому здоровʼя, миру, успіхів, поваги від колег та друзів. Також хочу подякувати адміністраторам клініки, дуже привітні та хороші дівчата, які завжди допоможуть та проконсультують, дуже доброзичливі, щирі та дуже симпатичні!
Сільвія
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сільвіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Будула Віктора Васильовича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у проктолога Худинець М.М., у лікаря УЗД Гафинець В.І., дуже задоволена професійністю цих спеціалістів, делікатністю; Окремо хочу відмітити позитивний підхід дівчат по забору аналізів. Ще хочу подякувати дівчатам на рецепції. Дякую всім. Це те місце, яке можна рекомендувати!
Неля
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Нелю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-практологу Худинцю Михайлу Михайловичу за професійну допомогу у вирішенні моїх проблем зі здоровʼям, а саме: успішно проведену операцію. Так сталося що це моє перше звернення до практолога, і я дуже радію з того що зупинила свій вибір саме на ОН клінік:) а Худинець Михайло Михайлович найкращий лікар-практолог))) Рекомендуватиму завжди!
Юлія
Ужгород, 04.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Худинця Михайла Михайловича. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кваліфікований лікар. Швидко входить у довіру, грамотно та зрозуміло консультує, дуже задоволена та вдячна за лікування.
Сюзі
Ужгород, 29.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сюзі. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла подякувати лікарю проктологу Будул Віктор Васильович за кваліфіковану допомогу, чуйність., професіоналізм. Робила операцію Лазерна вапоризация гемороїдальних вузлів . Операція не дуже приємна, головне , що все пройшло добре. Після операції, , було призначено ефективний курс реабілітації, постійний контроль за ходом реабілітації . Час реабілітації триває десь два місяця . Не два тижні як кажуть деякі лікарі на це треба розраховувати .
Ірина
Ужгород, 03.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Для нас важливо знати, що наш лікар Будул Віктор Васильович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати Вас на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую лікарю Худинцю М.М який вирішив мою проблему яка турбувала мене багато років!Дуже хороший лікар,рекомендую!
Мирослава
Ужгород, 06.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мирославо. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Худинець Михайло Михайлович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира подяка колективу за відмінне обслуговування! Окремо дякую лікарю Худинець Михайлу Михайловичу! Лікарю Ви просто супер!
Іван
Ужгород, 30.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Худинця Михайла Михайловича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мала делікатну проблему з тромбозом. Звернулась до Полянського Павла Антоновича. Все вирішилось безболісно та за декілька хвилин. Жалкую тільки про одне, чому я не звернулась до цього чудового лікаря раніше! Я щиро дякую Павлу Антоновичу за чуйність та чудове ставлення. Ви неймовірний! Якби всі лікарі так професійно виконували свої обов'язки, то пацієнти б не боялись звертатись до проктолога. Бережи вас Бог!
Крістіана
Ужгород, 20.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та виказали щиру подяку нашому лікарю Полянському Павлу Антоновичу. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотілося висловити найтепліші і найщиріші слова вдячності лікарю Будул Віктору! Я дуже боялася робити операцію, але Ви мене так заспокоїли, навіть підбадьорили, що я сміливо, нічого не боячись зважилася. Спасибі Вам за те, що змогли не тільки поліпшити мою якість життя, але і підтримати, підбадьорити. Тепер саме вам моє життя стало краще! Добрий, чуйний, розумний, а найголовніше — прекрасний лікар, якому не страшно довірити найцінніше — своє здоров’я!
Марія Іванівна
Ужгород, 12.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що наш лікар Будул Віктор Васильович допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом звернення та лікування. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Худинець М.М найкращий лікар.Рекомендую з власного досвіду.
Олександр
Ужгород, 16.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Худинця Михайла Михайловича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена прийомом у лікаря доступно все пояснив і знайшо проблему.
Мадар
Ужгород, 25.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все ок
Володимир
Ужгород, 22.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.