Logo
0 800 30 11 77
Щиро дякую лікарю Худинцю М.М який вирішив мою проблему яка турбувала мене багато років!Дуже хороший лікар,рекомендую!
Мирослава
Ужгород, 06.12.2023
Оцінка:
Щира подяка колективу за відмінне обслуговування! Окремо дякую лікарю Худинець Михайлу Михайловичу! Лікарю Ви просто супер!
Іван
Ужгород, 30.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Худинця Михайла Михайловича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мала делікатну проблему з тромбозом. Звернулась до Полянського Павла Антоновича. Все вирішилось безболісно та за декілька хвилин. Жалкую тільки про одне, чому я не звернулась до цього чудового лікаря раніше! Я щиро дякую Павлу Антоновичу за чуйність та чудове ставлення. Ви неймовірний! Якби всі лікарі так професійно виконували свої обов'язки, то пацієнти б не боялись звертатись до проктолога. Бережи вас Бог!
Крістіана
Ужгород, 20.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та виказали щиру подяку нашому лікарю Полянському Павлу Антоновичу. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотілося висловити найтепліші і найщиріші слова вдячності лікарю Будул Віктору! Я дуже боялася робити операцію, але Ви мене так заспокоїли, навіть підбадьорили, що я сміливо, нічого не боячись зважилася. Спасибі Вам за те, що змогли не тільки поліпшити мою якість життя, але і підтримати, підбадьорити. Тепер саме вам моє життя стало краще! Добрий, чуйний, розумний, а найголовніше — прекрасний лікар, якому не страшно довірити найцінніше — своє здоров’я!
Марія Іванівна
Ужгород, 12.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що наш лікар Будул Віктор Васильович допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом звернення та лікування. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Худинець М.М найкращий лікар.Рекомендую з власного досвіду.
Олександр
Ужгород, 16.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Худинця Михайла Михайловича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена прийомом у лікаря доступно все пояснив і знайшо проблему.
Мадар
Ужгород, 25.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все ок
Володимир
Ужгород, 22.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
суперовий лікар Полянський Павло Антонович, все пояснив і вилікував, я дуже задоволена, та велика подяка лікарю. Професіонал своєї справи. Дівчата на рецепції дуже привітні, рекомендую клініку On clinic.
Inna
Ужгород, 01.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря та персоналу. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до Полянського Павла Антоновича. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороші професіонали, чуйний, ввічливий персонал
Наталія
Ужгород, 03.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та добрі слова нашим спеціалістам. Завжди готові допомогти у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалася у лікаря Будул В. Зробили операційна поліпи, все чудово, результат супер. Дякую!
Роксана
Ужгород, 10.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Роксано. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом нашого лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності та зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця хочу висловити подяку лікарю Будул Віктору Васильовичу! Проводила операцію, на яку не могла наважитись багато років. Але Віктор Васильович і так детально все пояснив, і професіонально виконав, що я щаслива відчувати себе здоровою людиною! Дуже обережне ставлення до пацієнта, детальні рекомендації, впевненість в результаті - це все заслуговує на найвищу оцінку!
Наталя
Ужгород, 31.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Дуже приємно, що Ви задоволені якістю медичних послуг, а призначене лікування було результативним. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Будул Віктор Васильович професіонал з великої літери. Інтелігентний, спокійний, завжди підтримає і надасть всі необхідні консультації. Лікування, що я отримав виконано на найвищому рівні, більше того завдяки Віктору Васильовичу вдалося встановити ще деякі супутні захворювання і також їх вилікувати. Дуже рекомендую Віктора Васильовича, допоміг мені позбутися дискомфорту і болю, повернутися до нормального життя в стислі терміни, без можна так сказати, без довгого «відриву від виробництва». Причому в моєму випадку полегшення було вже при першому візиті до лікаря після виконання необхідних малоінвазивних методик лікування. Дуже дякую і дуже рекомендую клініку ОН Клінік в цілому. Кожен співробітник дуже ввічливий, допоможе розібратися, що і до чого, дуже комфортно лікуватися.
Павло
Ужгород, 23.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Дякуємо за щирий та інформативний відгук про успішне лікування. Лікар Віктор Васильович є професіоналом своєї справи, використовує у своїй роботі новітню діагностичну апаратуру та методики лікування, що дозволяє максимально швидко та безболісно надати необхідну допомогу пацієнту. Щиро раді, що звернення до «ОН Клінік» було для Вас комфортним на всіх етапах. Будьте здорові та не забувайте про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.