Лікувалася у лікаря Будул В. Зробили операційна поліпи, все чудово, результат супер. Дякую!
Роксана
Ужгород, 10.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Роксано. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом нашого лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності та зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця хочу висловити подяку лікарю Будул Віктору Васильовичу! Проводила операцію, на яку не могла наважитись багато років. Але Віктор Васильович і так детально все пояснив, і професіонально виконав, що я щаслива відчувати себе здоровою людиною! Дуже обережне ставлення до пацієнта, детальні рекомендації, впевненість в результаті - це все заслуговує на найвищу оцінку!
Наталя
Ужгород, 31.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Дуже приємно, що Ви задоволені якістю медичних послуг, а призначене лікування було результативним. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Будул Віктор Васильович професіонал з великої літери. Інтелігентний, спокійний, завжди підтримає і надасть всі необхідні консультації. Лікування, що я отримав виконано на найвищому рівні, більше того завдяки Віктору Васильовичу вдалося встановити ще деякі супутні захворювання і також їх вилікувати. Дуже рекомендую Віктора Васильовича, допоміг мені позбутися дискомфорту і болю, повернутися до нормального життя в стислі терміни, без можна так сказати, без довгого «відриву від виробництва». Причому в моєму випадку полегшення було вже при першому візиті до лікаря після виконання необхідних малоінвазивних методик лікування. Дуже дякую і дуже рекомендую клініку ОН Клінік в цілому. Кожен співробітник дуже ввічливий, допоможе розібратися, що і до чого, дуже комфортно лікуватися.
Павло
Ужгород, 23.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Дякуємо за щирий та інформативний відгук про успішне лікування. Лікар Віктор Васильович є професіоналом своєї справи, використовує у своїй роботі новітню діагностичну апаратуру та методики лікування, що дозволяє максимально швидко та безболісно надати необхідну допомогу пацієнту. Щиро раді, що звернення до «ОН Клінік» було для Вас комфортним на всіх етапах. Будьте здорові та не забувайте про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Будул Віктор Васильович професіонал з великої літери. Інтелігентний, спокійний, завжди підтримає і надасть всі необхідні консультації. Лікування, що я отримав виконано на найвищому рівні, більше того завдяки Віктору Васильовичу вдалося встановити ще деякі супутні захворювання і також їх вилікувати. Дуже рекомендую Віктора Васильовача, допоміг мені позбутися дискомфорту і болю, повернутися до нормального життя в стислі терміни, без можна так сказати, без довгого "відриву від виробництва". Причому в моєму випадку значне полегшення було вже при першому візиті до лікаря після виконання необхідних маніпуляцій. Мені на момент звернення вже не допомагали розрекламовані "чудодійні" супозиторії. Дуже дякую Віктору Васильовичу, також медсестрам, котрі з ним працюють і дуже рекомендую клініку ОН Клінік в цілому. Кожен співробітник дуже ввічливий, допоможе розібратися що і до чого, підтримає морально, дуже комфортно лікуватися.
Павло
Ужгород, 23.10.2022
Оцінка:
Дуже задоволена результатом після процедури. Лікар Будул В.В. - справжній професіонал. Дякую!
Наталія
Ужгород, 04.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за відгук про лікування під наглядом Віктора Васильовича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю проктологу, Будул Віктору Васильовичу, за добре проведену операцію! Дуже хороша клініка, лікарі, всім рекомендую)
Олександр
Ужгород, 02.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Олександре, доброго дня. Ми радіємо, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом Віктора Васильовича. Безперечно, для досягнення бажаного результату від лікування необхідно відповідально виконувати всі призначення лікаря. Дякуємо за відгук, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю Будул Віктору Васильовичу за допомогу та якісне лікування. Це було найшвидше вирішення моєї проблеми. Вдячна клініці за прийоми в неділю та цілодобову підтримку. Також, хочу відмітити, що при гострій проблемі мені надали допомогу дуже швидко.
Мар’яна
Ужгород, 02.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мар'яно. Вдячні Вам за вибір клініки та добрі слова нашим співробітникам. Наша клініка є профільною, тому вирішення подібних проблем зі здоров'ям проводиться з використанням сучасних ефективних методик. Також є цілодобова інформаційна підтримка через контактний центр. Завжди готові допомогти, будемо раді бачити Вас на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарно та професійно проведена операція. Гарне відношення до пацієнта.
Анатолій
Ужгород, 27.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та публічний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом лікування та обслуговуванням у клініці. Зичимо Вам міцного здоров'я, не забувайте про періодичні профілактичні огляди в подальшому.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була в лікаря проктолога Будул Віктор Васильович хочу подякувати за його роботу, майстер своєї справи, золоті руки. Була на лазерній операції, все пройшло дуже добре, і повторні обстеження цьому підтвердження, дуже задоволена роботою. Ще раз щиро дякую, приємно з вами мати справу. І ще: дівчата на реєстратурі дуже приємні і ввічливі
Маріанна
Ужгород, 12.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріанно. Вдячні Вам за щирий відгук. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Малоінвазивні методики лікування дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуванням дуже задоволенний. Гарна клініка приємний колектив Віктор Васильович класний чуйний лікар
Віктор
Ужгород, 24.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Вікторе. Ми раді знати, що Ви задоволений обслуговуванням та лікуванням у нашій клініці. Дякуємо за відгук та гарного Вам здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього я пройшов обстеження у двох клініках м. Ужгорода і вердикт був один-різати...? Дай Бог здоров'я всім, хто був причепний до мого обстеження і лікування в ОН Клінік м. Ужгорода. Миру всім і Перемоги.
Ігор
Ужгород, 13.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ігоре. Вдячні за вибір нашої клініки та висловлену довіру. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування та почуваєтесь добре. Радимо не забувати про періодичні профілактичні огляди. Здоров'я та миру Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Полянский Павло Антонович, Будул Віктор Васильович проктологи, яким я дуже вдячна за професійне лікування ‚ яке мені допомогло повністю вилікуватись. А також іншому медперсоналу, яке уважно і турботливо відноситься до пацієнтів. Рекомендую при потребі звертатись до On clinic.
Марія
Ужгород, 21.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріє. Ми раді знати, що звернення в нашу клініку було комфортним для Вас, а лікування принесло бажаний результат. Дякуємо за відгук і рекомендації, не забувайте про профілактичні огляди, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.