0 800 30 11 77
Гарчак Майя Павлівна. Лікар дуже позитивна, спеціаліст свого діла. Нарешті я знайшла свою😍
Оксана
Ужгород, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гарчар Майї Павлівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування було на найвищому рівні.Лікар Томинець Оксана Василівна,кваліфікований спеціаліст, якби я не був жаміжнім я б запропонував руку і серце, легко вирішила проблему, дякую дуже!!! Був дуже задоволений увагою адміністратора Людмилою Василівною
Ярослав
Ужгород, 30.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Томінець Оксани Василівни та задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже подобається лікар УЗД Гафінець Владислава Іванівна. Поважна, все розповідає, дуже приємно спілкуватися. Дякую за послуги!
Ольга
Ужгород, 26.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем та задоволені результатом звернення до Гафинець Владислави Іванівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороші спеціалісти і приємні люди Гафинець Владислава і гарчар мая
Віка
Ужгород, 24.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Гафинець Владислави Іванівни та Гарчар Майї Павлівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було на вищому рівні
Ірина
Ужгород, 23.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук. Приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила в клініці процедуру гастроскопії у лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Дуже задоволена, обстеження пройшло безболісно, швидко і якісно. Кваліфікований спеціаліст. Раджу.
Лариса
Ужгород, 13.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуючи лікарю Яковець Олегу Петровичу за чудово виконану процедуру😃 Лікар має золоті руки І дякую анестезіологу Олександру Анатолійовичу за анестезію😗 не сон а просто кайф Раджу всім!!!
Грета
Ужгород, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Грето. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом проведеної процедури та високо оцінили професіоналізм наших лікарів. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила ендоскопію у лікаря Павлика Юрія Георгійовича та у анастазиолога Гидківського Олександра. Дуже раджу,бо атмосфера дуже позитивна і весела. Професіоналізм на високому рівні!! Одразу відчуваєш довіру до цих людей! Дякую!!!
Євгенія
Ужгород, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу наших спеціалістів. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Згодні з Вами, саме комфорт у спілкуванні та довіра до фахівців допомагають пацієнту почуватися комфортно під час проведення діагностичних досліджень. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря узі у Гафинець Владислави Іванівни. Дуже сподобалась, кваліфікований та уважний лікар, дуже раджу )
Валерія
Ужгород, 07.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Гафинець Владиславою Іванівною. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар прийняв пацієнта на 10 хвилин пізніше, коли задав питання лікарю, лікар сказав що час закінчився, приходьте завтра. Також якщо лікарі будуть в цій клініці будуть робити процедури, вони можуть вас замастити, облити і так далі, а якщо це буде процедура для лікування горла, після неї ви будете просипатись в ночі з температурою 38 і жахливими болями в горлі.
Сергій
Ужгород, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт. Нами перевірена інформація і підтверджуємо факт незначної затримки прийому на 7 хвилин. Всі лікувально-діагностичні процедури в клініці проводяться згідно встановлених стандартів з використанням сучасного обладнання. Лікар попереджує про можливі реакції на лікування, що було і в данному випадку. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Завжди готові допомогти, бажаємо Вам швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалося
Оксана
Ужгород, 03.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар неправильно провела процедуру,залишила великі шрами
Марія
Ужгород, 03.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що процес регенерації після видалення новоутворень має певні фізіологічні фази та проходить у кожного пацієнта індивідуально. В данному випадку на контрольних оглядах не виявлено патологічних відхилень по очікуваних репаративних процесах. Ми раді, що Ви отримали вичерпну інформацію і більше немає питань. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00; Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.