...
Nataliia
Ужгород, 15.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я переселенка, нікого в Ужгороді не знаю, звернулася до клініки в гострому стані, навіть без запису, бо було дуже зле. Дівчата на рецепції поставилися з розумінням і одразу спрямували мене до лікаря-гінеколога Пузако Наталії Геннадіївни. Лікар дуже уважно мене оглянула, взяла аналізи, зробила УЗД, призначила лікування на тиждень, попередив, якщо будуть запитання на протязі лікування, телефонувати до клініки, просити, щоб з‘єднали з нею. Так і сталося, піднялася температура і я зателефонувала, дівчата дуже оперативно з‘єднали, лікування откорегували і подовжили. Потім була дуже докладна і професійна онлайн консультація. Наталія Геннадіївна дуже допомогла, почуваюся набагато краще. Велике дякую лікарю, дівчатам на рецепції і клініці. Рекомендую
Лара
Ужгород, 08.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Вдячні Вам за розгорнутий та щирий відгук. Ми раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви знайшли рішення неприємної проблеми та залишилися задоволені результатом. Дійсно, наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися особисто. Сподіваємось, що Ваші рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам. Всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарно та професійно проведена операція. Гарне відношення до пацієнта.
Анатолій
Ужгород, 27.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та публічний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом лікування та обслуговуванням у клініці. Зичимо Вам міцного здоров'я, не забувайте про періодичні профілактичні огляди в подальшому.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний, уважний та кваліфікований персонал кліники. Дякую лікарю Пузако Н.Г. за обстеження та рекомендації.
Ірина
Ужгород, 27.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ірино. Вдячні Вам за теплий відгук та довготривале співробітництво з клінікою. Ми раді знати, що візит до лікаря був комфортним та інформативним для Вас. Доброго Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже добрий ,позитивний лікар. Хороша клініка , всім рекомендую .
Харачко
Ужгород, 24.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за публічно висловлену думку про відвідування нашої клініки та рекомендації. Сподіваємось на продовження співпраці, завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Пузако Наталії Генадіївній за професіоналізм та уважність до проблеми пацієнта . Дякую персоналу клініки за доброзичливість. Всім задоволена. Буду рекомендувати .
Оксана
Ужгород, 19.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Ми раді, що Вам сподобалось обслуговування у нашій клініці. Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста Наталії Геннадіївни. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пузако Наталія Геннадіївна -лікар від Бога,професіонал своєї справи і чуйна людина.
Аня
Ужгород, 12.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова лікарю Наталії Геннадіївні. На дуже приємно, що Вам сподобалась консультація лікаря. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна гастроентерологу Гарчар Валентині Петрівні за уважне та професійне ставлення. І сама клініка бездоганна.
Анна
Ужгород, 12.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам, що знайшли можливість публічно відзначити роботу нашої клініки та лікаря. Завжди готові допомогти, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була в лікаря проктолога Будул Віктор Васильович хочу подякувати за його роботу, майстер своєї справи, золоті руки. Була на лазерній операції, все пройшло дуже добре, і повторні обстеження цьому підтвердження, дуже задоволена роботою. Ще раз щиро дякую, приємно з вами мати справу. І ще: дівчата на реєстратурі дуже приємні і ввічливі
Маріанна
Ужгород, 12.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріанно. Вдячні Вам за щирий відгук. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Малоінвазивні методики лікування дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря гениколога-єндокрінолога Пузако Наталі Генадівни. Це той лікар коли кажуть «чому усі лікарі не такі» дуже уважна, спокійна, доброзичлива, відвідувати її буле саме задоволення! Шукала проблему, брала аналізи і допомагала морально і фізично! Дуже чуйна! Наталя Генадівна дякую Вам велике! Хто має сумніви йти чи ні, йдіть - це не лікар, це начебто ваш родич!
Євгенія
Ужгород, 10.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Вдячні Вам, що публічно поділились своїми враженнями від візиту до нашого лікаря Наталії Геннадіївни. Нам приємно, що звернення до клініки було не тільки комфортним, а й корисним для Вас. Сподіваємось, що Ваш щирий відгук допоможе потенційним пацієнтам обрати комфортного для себе лікаря. Доброго Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініці працює дуже гарна та професійна гінеколог Пузако Наталя Геннадіївна. Лікар просто створює затишний прийом для будь-якого пацієнта. Дуже вдячна їй за професійну допомогу та вирішення проблеми))
Oly
Ужгород, 06.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та теплі слова нашому лікарю Наталії Геннадіївні. Нам приємно, що відвідування клініки було комфортним і лікар допомогла Вам у вирішення проблеми зі здоров'ям. Завжди готові допомогти при необхідності, здоров'я Вас.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу принести величезну подяку Ківер Лідії (фахівець УЗД) та Шмаргович Надії (гінекологу) за допомогу з моєю проблемою, з професіоналізмом та розумінням до переживань пацієнта та лояльного ставлення. Так само окрема подяка дівчатам з колл центру та на ресепшені, дуже ввічливі та охочі допомогти. Рекомендую!
Тетяна
Ужгород, 05.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Тетяно. Ми вдячні Вам за відгук та висловлену думку про звернення до нашої клініки. Радіємо, що Ви задоволені сервісом та якістю медичного обслуговування. Сподіваємось, що Ваші рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам. Зичимо всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі