Logo
0 800 30 11 77
Була вперше на прийомі у лікаря-отоларинголога, Шевченко О. В. Дуже професійний лікар, уважна і кваліфікована. Дуже задоволена, що підібрала мені лікування, яке допомогло, нічого зайвого. І також велике дякую адміністратором клініки, які завжди зустрічають тебе с посмішкою!
Дарʼя
Ужгород, 17.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю Пригара Інна Геннадіївна за кваліфіковану консультацію, за поміч у лікуванні, за детальне поз'яснення причин хвороби і подальшому ії лікуванні. Дуже добра, приємна та доброзичлива лікар!!!
Світлана
Ужгород, 15.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю Гафінець Владіславі Іванівні за поміч у встановленні правильного діагнозу , за детальне поз'яснення, за доброзичливість, за поради, найкращій лікар, лікар від Бога!!!
Світлана
Ужгород, 15.06.2024
Оцінка:
Звертався до дерматолога Кривки Оксани Володимирівни. Лікар професіонал своєї справи та приємна, ввічлива людина. Уважно вислухала та вилікувала проблему, з якою не зміг допомогти лікар з іншої клініки. Також у клініці приємні працівники. Дякую вам!
Андрій
Ужгород, 05.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Кривки Оксани Володимирівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кумпан Наталія Василівна дуже приємний та чудовий лікар.
Ніколетта
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніколетто. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кумпан Наталії Василівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ківер Лідія Володимирівна - це найкращий лікар, якого я колись зустрічала - профі, людяність!!! Бережіть і шануйте таких лікарів!!!
Марія
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Ківер Лідії Володимирівни. Цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кривка Оксана Володимирівна. Залишився дуже задоволений професійністю, компетентністю, кваліфікованим підходом лікаря до пацієнта. Можу сміливо рекомендувати лікаря знайомим та родичам (у випадку виникнення в них аналогічних проблем зі шкірою).
Максим
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Кривки Оксани Володимирівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна, чиста клініка, привітні дівчата на рецепції, завжди готові допомогти. Кваліфіковані спеціалісти та високий рівень надаваємої допомоги.
Катерина
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуючий дерматолог - Томинець О.В., як і весь персонал клініки справили чудове враження. Спокійні, ввічливі, нічого зайвого. Отримала всю необхідну інформацію і призначення. Все зайняло зовсім небагато часу.
Тетяна
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була вперше у Вас в клініці, Повністю задоволена лікарями та персоналом. З усім невідомим допомогли. Моїм гінекологом була Вагнер-Желізняк Е.Р., дуже ввічлива та приємна людина. Все детально розповіла та допомогла. Професіонал своєї справи. Я задоволена, що відвідала вашу клініку.
Софія
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим персоналом та результатом звернення до нашого лікаря Вагнер-Желізняк Елеонори Робертівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше прийшла в цей медичний центр. Особисто не було потреби і не планувала, але я прийшла з подружкою і вже тут на місці вирішила пройти обстеження. Хочу подякувати щиро кваліфікованим лікарям, з якими було надзвичайно приємно проходити обстеження. Почну з лікаря УЗД Ківер Лідії Володимирівни: дуже приємна і щира, зразу вислухала, відповіла на мої запитання, кваліфіковано надала інформацію щодо обстеження. Обовʼязково дослухаюсь її рекомендацій. Наступним лікарем, до якого я звернулася була лікар-гінеколог Пузако Наталія Геннадіївна. Це не просто лікар, це лікар від Бога!!! Вона настільки расположила мене до себе, що вся моя боязнь білих халатів зразу пройшла. Це надзвичайно чутлива і приємна жінка в якої на огляді я абсолютно забула про всі страхи, боязнь і сором. Ще одна подяка дівчатам на рецепції, особливо п. Марії, яка без слів вислухала і допомогла попасти на прийом до гінеколога (вже все було зайнято і записано). Марія якби не Ви, то я би не йшла додому така щаслива, що зробила все і навіть більше, ніж планувала. Спасибі всім за кваліфіковану роботу та ставлення до пацієнтів. Ви молодці, так тримати! P.S. А ще у вас комфортно та чисто, що для мене дуже важливо.
Людмила
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Нам приємно, що Ви особливо відзначили чуйне ставлення до пацієнта та професіоналізм наших лікарів Ківер Лідії Володимирівни та Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді вітати у нашій клініці та готові надати якісну медичну допомогу. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шамаєв Ю.Є. - професійний лікар, досвідчений клініцист, уважна людина. Я задоволена прийомом та відношенням до пацієнта.
Лариса
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Шамаєвим Юрієм Євгеновичем. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.