Logo
0 800 30 11 77
Лікар-дерматолог Черняк, як завжди, рятує світ. Знову вилікувала мій дерматит по аватарці (я живу за кордоном). Порекомендувала ліки, професійну доглядову косметику. На відміну від практики лікування дерматиту місяцями, все загоїлось через 3 тижні. Дуже дякую, як завжди!
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Черняк Наталія Олександрівна. Гарна людина і професіонал своєї справи, уважна, чуйна. Звертався з проблемою шкіри обличчя. Лікуванням і результатом задоволений. Раджу всім.
Erven
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Співпрацювала із лікарем Рожковою Н.В.Звернулася із проблемою висипання на шкірі,яка проявилася дуже яскраво.До цього часу зверталася у клініку "Верба",але фахівці цієї клініки не бравши аналізів,призначали неефективне лікування.За їхніми рецептами користувалася мазями.Але результату за 2тижні так і не було. А висипання на обличчі ставали густішими і червонішими.Тоді я вирішила звернутися в Онклінік.Записалася на прийом до Рожкової Н.В.Діагноз був встановлений у той самий день.Здала аналізи,пройшла різні обстеження.Лікарка назначила і підібрала спектр засобів і процедур,які буквально на наступний день уже почали знімати почервоніння.Робота була клопіткою і довгою.Проходила і терапію антибіотиками.І за півроку досягла бажаного результату і чистої шкіри.Я щиро вдячна Вам,Наталіє Вікторівно,що ви були моїм лікарем.Ви-справжній професіонал своєї справи.
Аліна
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за змістовний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Нам важливо знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалась до Рожкової Наталії Вікторівни, щодо питання «грибка» по дерматології та гінекології. Дуже задоволена результатом. Наталія Вікторівна справжній фахівець своєї справи, кваліфікована, досвідчена, уважна, пропонує ті аналізи здати , які дійсно потрібні , а не всі що є в списку. Перед прийомом , передивилась результати дослідження і вирішує як лікувати. Тож якщо маєте подібні проблеми, рекомендую. Ви не пошкодуєте і будете задоволені результатом.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Рожковій Наталії Вікторівні. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже не раз звертався до Черняк Наталії Олександрівна по різним проблемам шкіри лиця. Дуже уважно і професійно підходить до проблеми. Точно був поставлений діагноз. Після призначення лікування був задоволений результатом. Велике дякую.
Віталій
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни та високо відзначили професіоналізм фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Черняк Наталії Олександрівні. Я вже не один раз зверталася до неї, і кожного разу була задоволена результатом. Цього разу я звернулася, щоб видалити дві родимки на підборідді, які мені заважали. Усе пройшло чудово. Дякую ще раз за кваліфіковану допомогу.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Черняк Наталії Олександрівні. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до Наталії Олександрівни Черняк з приводу видалення папілом і родимок. Лікар уважно вислухала скарги і провела всі маніпуляції найкращим чином. Я залишилась дуже задоволена результатом! Обов'язково радитиму всім знайомим цього чудового лікаря! Наталія Олександрівна, щиро вам вдячна за допомогу! ☺️👍💐
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу висловити свою подяку лікареві Черняк Наталії Олександрівні за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час моїх візитів до ONCLINIC. Цей лікар - справжній професіонал у своїй галузі, який залишив у мене лише позитивні враження. Особливо хочу відмітити метод безопераційного виведення чисельних бородавок. Він виявився не лише безопераційним, а й безболісним. Тому Наталія Олександрівна заслуговує на мою найвищу рекомендацію і я з впевненістю буду радити її своїм друзям і сім'ї. Дякую за турботу про моє здоров'я!
Вадим
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зворушені щирими словами подяки нашому фахівцю. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівні. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня.Була на прийомі 31.08 у лікаря дерматолога,Рожкової Наталії Вікторівни, результатом лікування залишилася задоволена на100% відсотків.Рекомендую усім!Велике Дякую.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Тривалий час терпів незручності пов’язані з псоріазом. Лікування у інших лікарів, самолікування, звернення до ворожок не давало ніяких результатів. Проте пощастило звернутися за рекомендацією до лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Після цього усе змінилося. За час звернення під чутливим наглядом лікаря, пройшов повне обстеження. Був знайдений індивідуальний підхід до лікування. Стан мій вочевидь покращився. Ті хто має такі проблеми раджу звернутися до Рожкової Наталії Вікторівни.
Владислав
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Раді, що з допомогою Рожкової Наталії Вікторівни Вам вдалося досягти успіхів у лікуванні. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюємо щиру подяку лікарю дерматологу Наталії Олександрівні Черняк за допомогу в вирішенні проблеми,з якою звернулися до неї!Професіоналізм і щира зацікавленість в результативності лікування приємно нас вразила і отже довірившись запропонованому нею курсу лікування ,маємо результат,який не отримали раніше у інших дерматологів.Якби всі лікарі так ставились до своїх пацієнтів,було б дуже добре.Ще раз дякуємо Вам!
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у дерматолога Натілї Черняк. Дуже сподобався особистий підхід. Допомогла підібрати правильний догляд та препарати. Щаслива, що потрапила до професіоналу цієї справи та вилікувала шкіру !
Дарина
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важлива Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.