0 800 30 11 77
Проходив лікування у Рожкової Наталії Вікторівни. Дуже задоволений результатом і підходом лікаря до мого випадку.
Сергій
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що лікар Рожкова Наталія Вікторівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Рожковій Наталії Вікторівні. Мої відвідування лікарів не давали результату і тільки візит до Наталії Вікторівні вирішив мою проблему. Вона уважний та компетентний лікар, знає свою справу. Не просто поставила галочку, а дійсно допомогає. Діагностика, операція, лікування та післяопераційний період все з увагою, детально поясняє і головне вилікувала. Дякую їй. Якби всі лікарі були такими.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати, що лікар Рожкова Наталія Вікторівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу лікування у Наталії Вікторівни Рожкової. Лікую прищі на обличчі і у мене значне покращення, прищі пішли і з'являються дуже рідко. Я дуже задоволена результатом. Наталія Вікторівна - чудовий лікар, підібрала лікування та догляд, який мені підійшов, через 6 місяців з моїми аналізами все добре і результат лікування мене дуже тішить. Спасибі Наталії Вікторівні та ОнКлінік!
Яна
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наталія Олександрівна не просто лікар, а лікар з великої літери. знаю її давно, звертався неодноразово і завжди відмінний результат. І до речі вона поєднує в собі ще один фах. На додаток до першокласного ендокринолога є тонким психологом, що якісно її відрізняє від інших просто лікарів. З вдячністю за Вашу роботу, Наталіє Олександрівно.
Ігор
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Наталії Олександрівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была на приёме у врача-гинеколога Косенко Н.П. Осталась очень довольна. Внимательно подошла к моим вопросам, дала нужную и важную для меня консультацию. Расположила к себе, что тоже не мало важно. Спасибо огромное за таких специалистов. Рекомендую!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Косенко Наталії Павлівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюся у Рожкової Наталії Вікторівни і бачу результати лікування, все подобається.
Микола
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Наталії Олександрівні за її роботу . Звернулася до неї вперше майже пів року тому по рекомендації мого сімейного лікаря, і дуже задоволена. За пів року вона допомогла вилікувати те що не проходило вже більше 10 років. Дуже гарний спеціаліст.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що наш лікар Черняк Наталія Олександрівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
«Шануй лікаря честю за потребою в ньому, бо Господь створив його, і від Вишнього - лікування, і від царя отримує він дар.» (СІРАХ 38, 1,2) Мир Вам! Хто захворів, і має потребу в доброзичливому, уважному, досвідченому... не злічити хвалебних епітетів лікаря, то Вам до Наталії Олександрівни Черняк!
Віталій
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки нашому лікарю Черняк Наталії Олександрівні. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Ліщінській Тетяні Вілховній за свою роботу, завжди усміхнена, добра та щира Була на прийомі, лікар виписала якісне лікування яке мені допомогло.
Далена
Оцінка:
Доброго дня, Далено. Вдячні за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Ліщінської Тетяни Вілховни. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з лікарем та результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую дівчатам операторам колценту, молодці швидко працюють.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивне враження від звернення та спілкування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність за консультацію Бараннік Галині Анатоліївні, та приємне спілкування, вислухавши мої проблеми та призначивши лікування. Дякую.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивне враження від звернення та спілкування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.