0 800 30 11 77
Я звернулась в ОН Клінік , а саме до Кравченко Вікторії Анатоліївни. Візитом залишилась задоволена - гарне професійне ставлення до пацієнтів.Дуже чутливий, приємний та відповідальний спеціаліст, відповіла на всі мої питання та надала корисні рекомендації.Після досліджень, звертатимусь ще, рекомендую!
Ольга
Суми, 24.09.2023
Оцінка:
Зверталася з проблемою випадіння волосся до трихолога Черняк Наталії Олександрівни ,отримала кваліфіковану консультацію, відношення лікаря та персоналу клініки ввічливе, комфортна атмосфера.Рекомендую!
Лариса
Суми, 24.09.2023
Оцінка:
Проходила курс лікування від випадіння волосся у трихолога Рожкової Наталії Вікторівни. Дуже задоволена результатом. Наталія Вікторівна справжній фахівець своєї справи і просто дуже приємна людина. Тож якщо маєте подібні проблеми, рекомендую. Я впевнена, що Ви не пошкодуєте і будете також дуже задоволені результатом.
Марина
Суми, 23.09.2023
Оцінка:
Мені сподобалося.Лікар ендокринолог мені здалася чудовим кваліфікованим спеціалістом,але це було моє перше звернення.Далі побачимо.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу висловити свою подяку лікареві Черняк Наталії Олександрівні за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час моїх візитів до ONCLINIC. Цей лікар - справжній професіонал у своїй галузі, який залишив у мене лише позитивні враження. Особливо хочу відмітити метод безопераційного виведення чисельних бородавок. Він виявився не лише безопераційним, а й безболісним. Тому Наталія Олександрівна заслуговує на мою найвищу рекомендацію і я з впевненістю буду радити її своїм друзям і сім'ї. Дякую за турботу про моє здоров'я!
Вадим
Суми, 09.09.2023
Оцінка:
Доброго дня.Була на прийомі 31.08 у лікаря дерматолога,Рожкової Наталії Вікторівни, результатом лікування залишилася задоволена на100% відсотків.Рекомендую усім!Велике Дякую.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Тривалий час терпів незручності пов’язані з псоріазом. Лікування у інших лікарів, самолікування, звернення до ворожок не давало ніяких результатів. Проте пощастило звернутися за рекомендацією до лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Після цього усе змінилося. За час звернення під чутливим наглядом лікаря, пройшов повне обстеження. Був знайдений індивідуальний підхід до лікування. Стан мій вочевидь покращився. Ті хто має такі проблеми раджу звернутися до Рожкової Наталії Вікторівни.
Владислав
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Раді, що з допомогою Рожкової Наталії Вікторівни Вам вдалося досягти успіхів у лікуванні. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюємо щиру подяку лікарю дерматологу Наталії Олександрівні Черняк за допомогу в вирішенні проблеми,з якою звернулися до неї!Професіоналізм і щира зацікавленість в результативності лікування приємно нас вразила і отже довірившись запропонованому нею курсу лікування ,маємо результат,який не отримали раніше у інших дерматологів.Якби всі лікарі так ставились до своїх пацієнтів,було б дуже добре.Ще раз дякуємо Вам!
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у дерматолога Натілї Черняк. Дуже сподобався особистий підхід. Допомогла підібрати правильний догляд та препарати. Щаслива, що потрапила до професіоналу цієї справи та вилікувала шкіру !
Дарина
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важлива Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку лікарю дерматологу Черняк Н.А. за надану допомогу в лікуванні себореї голови.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Черняк Наталії Олександрівні за професійну допомогу.Лікар від Бога і людина на своєму місці.Я одержала швидку та єфективну допомогу і людське відношення, дуже вдячна Наталії Олександрівні і всьому ввічливому колективу!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щиру подяку нашому лікарю. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Раді, що з допомогою Черняк Наталії Олександрівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуючи Наталії Вікторівні, я позбулася висипів, які були у мене з підліткового віку. Вона дуже гарний спеціаліст, рекомендую!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Раді, що наш лікар Рожкова Наталія Вікторівна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.