Лікування гострого і хронічного дерматиту в Сумах

Дерматит - це загальна назва групи запальних захворювань шкіри. Іноді шкірний дерматит також називають екземою. Дерматит проявляється почервонінням, припухлістю, сверблячкою і лущенням шкіри, появою висипу у вигляді горбків, бульбашок і кірочок. Дерматит може бути обмеженим, якщо він вражає окрему ділянку шкіри, або поширеним по всьому тілу. Дерматит вражає будь-які ділянки шкіри: може виникати на обличчі, на волосистій частині голови, на руках і ногах. Залежно від тривалості захворювання розрізняють гострий і хронічний дерматит. Дерматити можуть мати різну природу:

 • атопічний дерматит;
 • контактний дерматит;
 • ексфоліативний дерматит;
 • дерматит кистей і стоп;
 • нуммулярний дерматит;
 • себорейний дерматит;
 • застійний дерматит.

Чи варто лікувати дерматит?

Дерматит є джерелом дискомфорту і негативно впливає на зовнішній вигляд шкіри. Крім того, хронічний сверблячий дерматит може призвести до дратівливості та проблем зі сном. Саме тому за виникнення симптомів запалення шкіри слід звернутися по допомогу до лікаря. Діагностикою і лікуванням гострого і хронічного дерматиту займається лікар-дерматолог.

Лікування дерматиту в Сумах доступне в медичному центрі «ОН Клінік Суми». Прийом дерматолога з питань лікування гострого і хронічного дерматиту може бути очною або проходити у формі онлайн-консультації дерматолога в Сумах.

Методи лікування гострого і хронічного дерматиту в «ОН Клінік Суми»

Метод лікування гострого і хронічного дерматиту вибирається індивідуально відповідно до природи і тяжкості захворювання. Для вибору тактики лікування лікар проводить необхідні діагностичні заходи:

 1. Збирає анамнез захворювання, скарги та аналізує ефективність раніше вжитих заходів.
 2. Проводить повний фізикальний огляд пацієнта.
 3. Обстежує шкіру за допомогою дерматоскопу. Дерматоскопія - це безболісна процедура детального огляду стану шкіри.
 4. Призначає додаткові аналізи, за потреби направляє на консультацію до суміжних фахівців (терапевта, гастроентеролога, інфекціоніста, алерголога).
 5. Перед початком лікування проводить проби для виявлення індивідуальної чутливості до препаратів.

Лікування хронічних дерматитів проходить поетапно. Перед початком лікування важливо знайти та усунути причинний фактор. Терапія дерматитів складається з:

 • грамотного догляду за шкірою;
 • дієти;
 • призначення лікарських засобів місцево у вигляді мазей, кремів, емульсій або системно в формі таблеток і уколів. Мазі частіше ефективні від хронічних дерматитів. Уколи бувають необхідні в гострих випадках;
 • лікування супутніх захворювань.

Лікування дерматитів направлено на усунення причини зсередини. При лікуванні гострого алергічного дерматиту, гострого зудить дерматиту і загострень атопічного дерматиту можуть бути призначені гормональні протизапальні препарати. Для довгострокового контролю за атопічний дерматит лікар навчає пацієнта правилам догляду за атопічною шкірою і допомагає підібрати відповідні засоби лікувальної косметики.

Протипоказання і наслідки лікування дерматиту

Абсолютних протипоказань до лікування дерматиту не існує. Успішному лікуванню підлягає дерматит під час вагітності та у грудних дітей. Проте вилікувати хронічний алергічний дерматит повністю вдається не завжди. Для профілактики загострень дерматиту необхідно дотримуватися рекомендацій щодо догляду за шкірою і дієту.

Для запису на прийом до дерматолога в Сумах достатньо заповнити форму записи на сайті або зателефонувати за одним з контактних телефонів.

Вартість лікування дерматиту у Сумах

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням дерматоскопії
350грн. / 333грн.
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
250грн. / 238грн.
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
230грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
250грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
250грн. / 238грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
230грн. / 219грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
250грн. / 238грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Сумах

Youtube OnClinic

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі