Лікування себореї та себорейного дерматиту в Сумах

Себорейний дерматит - поширене захворювання шкіри, що виявляється свербінням і утворенням лусочок на шкірі голови, деяких ділянках тіла та обличчя. Себорея на голові викликає почервоніння на світлій шкірі, і світлі плями - на темній шкірі. Як правило, себорейний дерматит розвивається на шкірі голови, але може з'явиться на будь-якій ділянці тіла.

Фактори, що підвищують імовірність розвитку себорейного дерматиту: вугрі, ВІЛ, алкоголізм, депресія, розлади харчової поведінки, епілепсія, раніше перенесений серцевий напад або інсульт, псоріаз, хвороба Паркінсона.

Симптоми себорейного дерматиту

Симптоми себореї найчастіше з'являються на обличчі: навколо носа, на бровах, повіках і за вухами. Рідше з'являються на інших ділянках тіла: на грудях, сідницях, в паху і навколо пупка.

За себорейного дерматиту шкіра чухається і свербить, може бути відчуття печіння. Утворюються лусочки білого або жовтого кольору, зазвичай вони вологі і маслянисті. Як правило, симптоми себорейного дерматиту загострюються під час тривалого психоемоційного напруження і в суху пору року.

Види себорейного дерматиту

Себорейний дерматит буває трьох видів:

  • жирна себорея - виникає на жирній шкірі голови, виявляється інтенсивним свербінням, злиплими лусочками з верхнього шару шкіри;
  • суха себорея - виникає на сухій шкірі голови, виявляється скупченням дрібних білих лусочок зі шкіри, свербінням, тонкістю і ламкістю волосся;
  • змішаний тип - це поєднання жирної та сухої себореї.

Тільки лікар-трихолог зможе визначити тип себорейного дерматиту і призначити відповідне лікування. Для діагностики лікар використовує метод фізикального огляду - він обстежує шкіру голови та оцінює вираженість симптомів.

Методи лікування себореї та себорейного дерматиту

Себорейний дерматит не проходить сам, тому його потрібно лікувати. Лікуванням себореї в «ОН Клінік Суми» займається лікар-трихолог. Як правило, лікування себорейного дерматиту в Сумах складається із застосування зовнішніх лікарських і гігієнічних засобів.

Як допоміжну терапію під час себорейного дерматиту лікар може призначити лікувальну дієту. Правильне харчування за себореї відновлює нестачу мінеральних речовин і вітамінів, це сприяє зміцненню волосся і поліпшенню здоров'я шкіри голови.

В інтернеті існує безліч способів лікування себорейного дерматиту народними засобами. Однак ефективність лікування себореї народними засобами не доведена, крім того, застосування домашніх засобів може викликати алергічні реакції та побічні ефекти, що негативно впливає на стан шкіри голови.

Для запису до трихолога на консультацію можна зателефонувати за вказаними номерами телефонів або залишити заявку на сайті.

Вартість лікування себорейного дерматиту у Сумах

Первинний прийом лікаря-трихолога
320грн. / 304грн.
Трихоскопія
50грн. / 48грн.
Повторний прийом лікаря-трихолога
250грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
320грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-трихолога
320грн. / 304грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду
320грн. / 304грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
250грн. / 238грн.
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-трихолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон

Відгуки про трихологів ОН Клінік у Сумах

Youtube OnClinic

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі