Видалення родимок у Сумах

Родимки (невуси) є в кожної людини. В одних випадках родимки не доставляють своїм власникам жодних незручностей, а в інших - стають помітним косметичним дефектом або несуть загрозу розвитку шкірних захворювань. Питання про необхідність видалення родимок і про вибір методу їх видалення вирішується індивідуально дерматологом у кожному конкретному випадку.

Чи варто видаляти родимки?

Родимку необхідно видалити, якщо вона знаходиться в місці, де її легко травмувати, оскільки травматизація може викликати запальний процес. До видалення родимок також вдаються в тих випадках, коли вони розташовані на відкритих частинах тіла і мають неестетичний зовнішній вигляд. Крім того, видалення невусів є обов'язковим в деяких випадках за медичними показаннями.

Родимка стає небезпечною, якщо вона перероджується в злоякісне утворення. До переродження невуса можуть призвести надмірне перебування на сонці, гормональні зміни в організмі (наприклад, під час вагітності) і травмування родимки.

Видалити родимку необхідно, якщо:

  • родимка стала викликати біль;
  • родимка стала кровоточити;
  • родимка збільшується в розмірах;
  • родимка змінює свій колір або форму.

Перед видаленням родимки необхідно пройти консультацію в лікаря-дерматолога. Дерматолог проведе огляд і направить на дерматоскопію (процедуру діагностики родимок). Після діагностики лікар за потреби призначить найоптимальніший метод видалення невуса.

Радіохвильове видалення родимок в «ОН Клінік Суми»

Найбільш безболісним і ефективним методом лікування родимок є радіохвильове видалення. У медичному центрі «ОН Клінік Суми» процедура видалення родимок проводиться за допомогою апарату «Сургітрон», який формує радіохвилю заданої частоти, що розкладає тіло родимки. Після маніпуляції на місці родимки з'являється тверда скоринка, яка з часом відпадає. Відновлювальний період після радіохвильового видалення родимок проходить швидко. Після видалення родимки на шкірі утворюється невеликий рубець, який з часом затягується. Слідів на шкірі, як правило, не залишається.

Протипоказання і наслідки видалення родимок

Категорично протипоказано самостійне припікання родимки або її видалення. Небезпека видалення родимки в домашніх умовах полягає у високій імовірності травмування невуса, яке може привести до запального процесу і шкірних захворювань, зокрема меланоми.

Протипоказаннями до медичного видалення родимок є:

  • запальні шкірні хвороби;
  • вагітність і період годування груддю;
  • онкологічне захворювання;
  • серцево-судинні хвороби та хвороби крові;
  • епілепсія.

Записатися на консультацію до дерматолога і радіохвильове видалення родимок можна за вказаними на сайті телефонами або через форму запису. Наші менеджери підберуть для вас найбільш вдалий час для відвідування медичного центру. Ціни на видалення родимок у Сумах досить демократичні, з ними можна познайомитися на цій сторінці на сайті та в наших менеджерів.

Вартість видалення родимок у Сумах

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням дерматоскопії
350грн. / 333грн.
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
270грн. / 257грн.
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
230грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
270грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
270грн. / 257грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
230грн. / 219грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
270грн. / 257грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Сумах

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі