5
(1250 оцінок)
4
(9 оцінок)
3
(2 оцінки)
2
(19 оцінок)
1
(134 оцінки)
4.6
1414 відгука
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобалося. Лікар дуже харашой
Лікар:
Георгієва Ольга Ярославівна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше відвідувала Он Клінік. Організація процесу від запису до прийому лікаря все сподобалось. Сама лікарня теж сподобалася, персонал привітний. Лікар Грейліх Деніс Андрійович уважний, переглянув всі обстеження навіть за попередні періоди, дав відповіді на всі питання, призначив лікування яке ретельно пояснив. Пояснив дії після лікування.
Лікар:
Грейліх Денис Андрійович
Лікар Лівенцова Катерина, дуже вдячна вам за прийом, ви- привітлива та приємна в спілкуванні, залишила позитивну думку про себе.
Прекрасний гінеколог Чабаненко Інга Гіевна. Лікар уважно вислухала, провела акуратний огляд та детально пояснила кожен етап лікування. Атмосфера була дуже спокійною й доброзичливою. Залишилася повністю задоволена візитом. Далі спостерігатимемося саме у цього лікаря. ?❤️
Лікар:
Чабаненко Інга Гієвна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що візит до нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни виправдав Ваші очікування та Ви почувалися комфортно під час спілкування з фахівцем. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємна в усіх відношеннях лікар. Успіхів Вам і благополуччя!
Лікар:
Максимчук Ганна Іванівна
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Шляхтіна.Л.П. чудовий лікар, уважна, професійна. Зайвого нічого не назначила. Все по ділу.
Лікар:
Шляхтіна Людмила Петрівна
Георгієва О.Я дуже гарний спеціаліст, дуже рекомендую
Лікар:
Георгієва Ольга Ярославівна
Сьогодні відвідала клініку, була на прийомі у інфекціоніста Березан Тетяни Миколаївни. Лікар дуже уважна і приємна, дала рекомендації і заспокоїла.
Рекомендую лікаря, усім, хто шукає кваліфікованого спеціаліста.
Адміністратори завжди уважні і ввічливі.
Візитом залишилася дуже задоволена ?
Лікар:
Березан Тетяна Миколаївна
Хороший офтальмолог Гарбер Ігор Альфредович. Зверталася до нього за консультацією, вилікував вже запущений стан (наслідки звернення до іншого офтальмолога). Задоволена, що потрапила саме до нього.
Раніше вже стикалася з ним і те, що моя дитина не носить окуляри, коли всі лікарі Філатова говорили, що цього не уникнути, його заслуга.
Лікар:
Гарбер Ігор Альфредович
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Гарбера Ігоря Альфредовича та поділилися досвідом звернення до фахівця. Для нас важливо знати, що наш спеціаліст допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря офтальмолога Економ Христина Петріївна , перевіряли зір , у себе та дитини 8 років , дуже сподобалась по відношенню , все перевірила і гарно пояснила. З дитиною залишилися дуже задоволені як лікарем , так і людиною. Дуже раджу її !
Лікар:
Економ Христина Петрівна
Вітаю. Хочу залишити щиру подяку лікарю-гінекологу ( Шляхтіна Людмила Петрівна), яка проявила до мене надзвичайну уважність, чемність і повагу. У моєму житті було чимало гінекологів, і, на жаль, не всі з них ставилися професійно чи етично. Тому для мене особливо цінно зустріти спеціаліста, який не лише добре виконує свою роботу, а й створює відчуття безпеки та довіри. Вона все спокійно пояснила, підтримала і поставилася до мене по-людськи. Дуже вдячна за її роботу та хочу, щоб до такої лікарки було відповідне, добре й шанобливе ставлення. ?
Лікар:
Шляхтіна Людмила Петрівна