Logo
0 800 30 11 77
Была на приеме у гастроэнтеролога Коваленко С.Р. Очень приятная и образованная доктор, всё объяснила толком, посоветовала. Молодая, но специалист своего дела! Ваша клиника всегда на высоте, девочки на рецепции милые и всегда подскажут, помогут. Уютная атмосфера, чистенько, есть уголок для ребенка что не мало важно. Желаю Вам процветания и хороших пациентов!!!
Євгения
Одеса, 19.04.2024
Оцінка:
Доброго всем дня! Хочу поделиться впечатлением от работы «врача» хирурга, эндоскописта Онклиник в Одессе Сметанюка Виталия. Исследование (гастроэндоскопия) проводилось в связи с моими жалобами на боли в животе. Запись на исследование была предварительной по телефону, в ходе чего оператор не предложил опцию исследования со сном. На самом исследовании данный «доктор» не смог обеспечить должную технику работы с зондом, во избежание нежелательных рефлексов – работал резко и неаккуратно. Как результат – на ходу придуманное заключение и устная рекомендация прийти ещё раз и сделать исследование со сном. Самое интересное – данный «врач» даже не выявил в ходе исследования наличие в органах ЖКТ helicobacter pilori, что является принципиальным моментом, т.к. тактика лечения в случае наличия или отсутствия указанной флоры сильно отличается. Проводивший последующую консультацию гастроэнтеролог данного заведения, как следствие, назначил неподходящее моему случаю лечение. Хеликобактер был выявлен в большом количестве после (в течение 1-2 недель) в другой лаборатории (по крови) и во время аналогичного исследования в другом диагностическом центре. После обращения на ресепшн в центре сразу после проведённого исследования по поводу возврата средств, служба «контроля качества» Онклиник больше недели рассматривала этот вопрос и по итогу отказались возвращать оплату за по факту непроведённое исследование, ограничившись лишь предложением небольшой скидки на последующее исследование. С их слов – данный «доктор» очень опытный, профессиональный и на него никогда не было жалоб. Не знаю, покрывают ли они своего некомпетентного «врача», или может быть действительно в тот день он был не в лучшей форме, но считаю нужным предупредить всех людей, которые собираются исследоваться / лечиться в Онклиник в г. Одесса (ул. Королёва) вообще или конкретно у Сметанюка Виталия – будьте внимательны с ними! Возможно, вам стоит поискать другое место и другого специалиста, ведь речь идёт о здоровье.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що всі процеси в нашій клініці проходять згідно встановленим стандартам і вимогам чинного законодавства. Медикаментозний сон в рамках гастроскопії не є обов'язковим і проводиться виключно за бажанням пацієнта та при відсутності протипоказів до цього. Такого бажання при запису на діагностику виказано не було. Лабораторні та інші діагностичні дослідження являються додатковими і взаємодоповнюючими, а не взаємовиключаючими. Комплексну оцінку всіх результатів дообстежень проводить лікуючий лікар. Більш детальну інформацію Вам було надано в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі Коваленко С.Р. Чесно кажучи записуючись на прийом мене насторожило, що практики 3 роки, але це лише помилки нав'язані суспільством. Лікар насправді дуже компітений і майстер своєї справи, дуже швидко і якісно мені допомогла, а ще дуже приємна і душевна людина, радитиму всім своїм друзям. Я дуже залишилася задоволена
Інна
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коваленко Софії Русланівни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар, Коваленко С. Р. чуйна, співпереживаючий лікар, який дуже тактовно, але впевнено допомогла розібратися з моєю проблемою. Аналізи гарно розшифрувала і призначила лікування. Бажаю лікарю і клініці процвітання. Дякую!
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коваленко Софії Русланівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобалася лікар-гастроентеролог Олена Олександрівна Легостаєва, роботу виконує професійно, дуже приємна жінка. Все сподобалося.
Надія
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Легостаєвої Альони Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук. Робила гастроскопію під наркозом. Прекрасний лікар Бойко М.В. Супер анастезіолог, і супер медсестра. Залишилася дуже задоволена.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гастроскопія - не особливо приємна процедура. І якщо ви переживаєте про те, як пережити ці кілька хвилин, то лікар-ендоскопіст Головач Олег Іванович зробить все на найвищому рівні! Прекрасний фахівець і приємна людина! Рекомендую!
Олександра
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом пройшов дуже добре, лікарка дуже уважна. Розповіла про моє захворювання і пояснила як все приймати ліки. Будемо далі спостерігатися у Коваленко С.Р. Побільше таких уважних лікарів і найголовніше що немає різниці скільки пацієнту років. Велике спасибі за хорошого лікаря.
Нина
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коваленко Софії Русланівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Любов
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у гастроентеролога Коваленко Софія Русланівна, чудовий лікар, чудова людина, велика вдячність. Подяка Гурченкова Галина Ігорівна. Бажаєм здоровʼя, щастя та наснаги. Приємний та привітний персонал.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все пройшло добре. Дуже дякую.
Микола
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я сьогодні відвідала лікаря Дорохову А.Ю., залишилася дуже задоволена. Вона дуже уважний і грамотний лікар. Можу рекомендувати іншим людям відвідати її. Таких би лікарів більше в нас.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дорохової Анни Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.