Відгук Людмила від 17.03.2026 про лікаря Жеребцова Катерина Олегівна
Я залишилася дуже задоволена після прийому у лікаря Катерини Олегівни Жеребцової. Лікарка висококваліфікована, дуже уважна до пацієнта. Весь персонал приємно здивував своєю ввічливістю та увагою. Усім величезне спасибі
Лікар:
Жеребцова Катерина Олегівна
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професійного рівня нашого лікаря Жеребцової Катерини Олегівни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жеребцова Катерина Олегівна
Відгуки про лікаря Жеребцова Катерина Олегівна
Дякую лікарю Жеребцовій Е.О. за чайдушне відношення до пацієнтів. Завжди уважно вислухає, все пояснить, вирішить всі питання зі страховою компанією, надасть вич...