Logo
0 800 30 11 77
Довелось шукати фахівця в проктології та мені порекомендували проконсультуватися у Шпака Володимира Володимировича. І наразі не виникло жодних сумнівів, що звернувся не даремно. Що здивувало, так це негативний відгук Тетяни. Адже в мене діаметрально протилежне враження про візит, операцію та післяопераційне ведення мене як пацієнта. Від самого початку і до тепер лікар був ввічливий та уважний до всіх моїх проблем. Операція була проведена досить швидко і професійно. Рекомендації від лікаря були чіткі, зрозумілі та дієві. І ось вже пройшло 2 післяопераційних візити і жодних нарікань. По переду ще декілька візитів, але вже, навіть, зараз я розумію, що мій вибір лікарів був на 100% вірний та я буду без жодних вагань рекомендувати Володимира Володимировича.
Сергій
Миколаїв, 05.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Вдячні, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Шпака Володимира Володимировича. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізм фахівця. Ми раді, що з допомогою нашого спеціаліста Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви маєте позитивний результат лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Кухарика В.П. Прийомом залишилася дуже задоволена. Лікар уважний і професіонал. Рекомендую всім!
Наталія
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кухарика Володимира Петровича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Так сталося, що довелось шукати фахівця в проктології та порекомендували проконсультуватися у Шпака Володимира Володимировича. І наразі не виникло жодних сумнівів, що звернувся не даремно. Що здивувало, так це негативний відгук Тетяни. Адже в мене діаметрально протилежне враження про візит, операцію та післяопераційне ведення мене як пацієнта. Від самого початку і до тепер лікар був ввічливий та уважний до всіх моїх проблем. Операція була проведена досить швидко і професійно. Рекомендації від лікаря були чіткі, зрозумілі та дієві. І ось вже пройшло 2 післяопераційних візити і жодних нарікань. По переду ще декілька візитів, але вже, навіть, зараз я розумію, що мій вибір лікарів був на 100% вірний та я буду без жодних вагань рекомендувати Володимира Володимировича.
Сергій
Миколаїв, 29.03.2024
Оцінка:
👍
Ірина
Миколаїв, 23.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дозволю собі не погодитися з думкою Тетяни. Лікар Шпак В.В. провів досить болісне обстеження на високому професійному рівні. Ставлення до пацієнта уважне, дуже доброзичливе. Детально і дохідливо описав хворобу і метод лікування. Дуже вдячний Шпаку Володимиру Володимировичу.
Олександр
Миколаїв, 13.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шпака Володимира Володимировича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалась до лікаря Шпака В.В. по гарним відгукам, але дуже була розчарована консультацією та відношенням, лікар доцільно не пояснив, що саме робити з поставленим діагнозом, консультація тривала не більше 5 хв, маючи досвід з відвідуванням різних лікарів, такого ще не було
Дар’я
Миколаїв, 09.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар’є. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження від звернення до лікаря. Зазначаємо, що усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами та пацієнт завжди має можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, якщо виникла така необхідність. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Сподіваємось на продовження співробітництва та будемо раді вітати на черговому візиті до клініки. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
До клініки претензій немає. Крім однієї. Що тримають такого некомпетентного і хамло лікаря, як проктолог Шпак. На моєму рахунку не мало операцій, але щоб сваритися під час операції з лікарем, було вперше. Будьте готові, що ви заплатили гроші, але вам будуть з усім своїм незадоволеним виглядом казати "досить плакати, досить трястися, не кричи, досить стогнати". А мене всього то не брала анестезія і він різав лазером по живому 👍🏻 Він усім своїм виглядом намагається показати, що ви йому винні і взагалі ви йому жити заважаєте. Перебиває, не чує, після операції ніяких вказівок, крім "не їсти гострого" прописав знеболювальні на 6 днів, але потім сидів і доводив, що не писав кількість днів. Прийшла на огляд після операції з болем і скаргами, вийшла з ненавистю. Дуже стримуюся, щоб писати культурно, але не шановний Шпак (навіть не цікаво, як вас там далі), щиро сподіваюся, що вас хоча б дружина б'є вдома, тому ви таке бидло відіграєтеся на пацієнтах. Нізащо в житті більше не піду до цього недоврача. Тепер доведеться шукати іншого лікаря, щоб прописав мені нормальне лікування після операції
Тетяна
Миколаїв, 02.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий кожен відгук від наших пацієнтів. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, у спілкуванні між лікарем та пацієнтом важливими є повага, комфорт та взаєморозуміння. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, то завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шпак Володимир Володимирович справжній професіонал своєї справи. Вирішив проблему на останній стадії, чому я йому дуже вдячний.
Вадим
Миколаїв, 12.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Шпака Володимира Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У липні мала необхідність звернутися у відділення проктології, обрала ОН Клінік. Була на прийомі у лікаря Кухарика В. П. Прийомом була дуже задоволена. Як виявилося, я мала проблему яку потрібно було вирішувати операційним шляхом, яку проводив це й же лікар. Операція пройшла успішно, та на скільки це було можливо безболісно. Лікар призначив післяопераційне лікування, та через певний час огляди, які були безкоштовні. Абсолютно задоволена роботою лікаря Кухарика В.П, хороший фахівець, професіонал своєї справи! В загальному, у ОН Клінік, обслуговування завжди на найвищому рівні! Дякую!
Світлана
Миколаїв, 21.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро вдячні за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Кухарика Володимира Петровича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шпак В.В. Наданою консультацією, обстеженням та розʼясненням всієї необхідної інформації щодо подальшого лікування задоволена. Лікар був уважним, професійним та також відповів на всі турбуючі додаткові запитання. Можу рекомендувати ОН Клінік та даного лікаря-проктолога.
Лілія
Миколаїв, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шпака Володимира Володимировича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка уважному та порядному персоналу Он клінік, особливо Шпаку Володимиру Володимировичу, який знаходиться на свому місті. Тобто, як щоб так посадовці виконували свої обовʼязки та наша з Вами Україна квітла та радувала всі покоління. Дякую за Вашу місію.
Євгеній
Миколаїв, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгенію. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шпака Володимира Володимировича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дівчата чудові особливо Марія адміністратор
Олена К
Миколаїв, 10.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.