У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, провів огляд, поставив діагноз. За моєї проблеми потрібна була операція. Операцію було проведено безболісно, ​​на професійному рівні. Подальші відвідування після лікування були безкоштовними, все входило у вартість операції. Лікування лікар провів на професійному рівні, нічого зайвого не призначав. Лікарю Кухарику В. П., дякую! Чудовий фахівець! Не вперше відвідую ОН Клінік, обслуговування завжди на найвищому рівні!
В'ячеслав
Миколаїв, 23.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, В'ячеслав. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю наданої медичної допомоги та високо відзначили професіоналізм нашого лікаря. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалось вирішити проблему, яка турбувала. Щиро зичимо здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись в клініку ОН Клінік, я був здивований і задоволений прийомом. У реєстратурі ввічливі та уважні адміністратори. Так само був прийнятий лікарем Кухариком В. П. - проктологом, та лікарем-ендоскопістом Михайловим О. І. Дуже кваліфіковані лікарі, надають кваліфіковану консультацію та дають необхідні рекомендації. Лікарі чуйні, ввічливі та уважні. Щиро вдячний за таке відношення!
Віктор
Миколаїв, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про наш медичний центр і спеціалістів. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики та лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександр
Миколаїв, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже пощастило з лікарем проктологом, це Глушков А. В., дуже тактовний, спокійний доктор, що дуже важливо для пацієнта. Спеціаліст вищого класу. Вміє знайти підхід до пацієнтів, так, що навіть такі психувані як я, легко заспокоюються. Я дуже задоволена його зверненням, ставленням і особливо якістю його роботи. Величезне йому спасибі!
Олена
Миколаїв, 27.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого фахівця. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови надання медичної допомоги і знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН Клінік був не один раз, радує дуже гарне ставлення до пацієнтів. Приємний персонал, дуже уважні лікарі. Так само радує те, що всі необхідні процедури можна пройти безпосередньо в клініці. Спасибі велике всьому колективу за приємну атмосферу і теплий візит. Був на прийомі у лікаря Попова Є. В і проходив лікування у Кухарик В. П.
Руслан
Миколаїв, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Руслане. Дякуємо за відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Ми прагнемо надати комфортні умови для пацієнтів, і можливість отримати максимальний перелік медичних послуг в межах одного медичного закладу. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На початку березня зробила лазерну операцію з видалення геморою. Операцію робила не в ОН Клінік, про що досі шкодую. Чому так? Тому що, на протязі п'яти місяців я мучилася сильними болями і кровотечею, мені нічого не допомагало (не було спланованого лікування). У червні звернулася в ОН Клінік до лікаря проктолога Гуменюка О. М., на першому прийомі у мене вже було не повне довіру до лікаря, це і зрозуміло, після пройденого шляху мною. А зараз хочу висловити глибоку вдячність за професіоналізм і за розроблену тактику лікування особисто для моєї проблеми. Яка без сліз не скажеш, принесла мені 100% результат. Доктор настільки уважний до деталей лікування, а найголовніше важливий результат лікування. Спасибі Вам величезне, ми мені повернули впевненість в завтрашньому дні.
Христина
Миколаїв, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми раді, що в особі нашого лікаря Гуменюк О.М. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Хочемо зазначити, що в Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи лікування, які дозволяють швидко і ефективно вирішити проктологічні проблеми. Комплексний підхід до діагностичного та лікувального процесу є одним з головних принципів роботи наших фахівців. Нам приємно, що у Вас залишилися тільки позитивні враження про перебування в нашому медичному закладі. Бажаємо Вам міцного здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря Гуменюк О. М., хочу відмітити дуже уважне ставлення до мене, як з боку самого лікаря, так і його асистента. Прийом відбувся в точно назначений час. Лікування подібрано якісно, мою проблему вирішено успішно. Лікар дуже ввічливий, досвідчений, уважний. Рекомендую ОН Клінік - дійсно досвідчені лікарі та медичний персонал.
Анастасія
Миколаїв, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта спеціалісти «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибо большое Андрію В'ячеславовичу Глушкову за золоті руки, за увагу, за працю. Лікар вирішив мою проблему з якою я мучилася довгий час. На всіх моїх прийомах Андрій В'ячеславович був зі мною ввічливим і уважним. Грамотно і професійно ставиться до своєї роботи. Я залишилася дуже задоволена, зверненням і результатом лікування. Буду звертатися до вас у клініку. Окреме, спасибі, всім дівчаткам, працюючим на ресепшені.
Гульбіче
Миколаїв, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Гульбіче. Дякуємо за щирий відгук і Вашу думку про лікування під наглядом нашого фахівця Глушкова А.В. Малоінвазивні методики, які використовуються в нашому медичному центрі, дозволяють позбутися від неприємних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гуменюк Олександр Миколайович - дуже гарний лікар!!!!!! Дякую Вам!!! Увесь персонал клініки привітний, всюди чистота, усім рекомендую!!!
Тетяна
Миколаїв, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка медичному центру ОН Клінік. Ввічливі, чуйні, позитивні люди працюють на ресепшені. Висококваліфіковані лікарі, особливо Кухарик Володимир Петрович, який профессійно поставив діагноз, та вирішив мою проблему. Приємний у спілкуванні лікар, добре ставиться до хворих. А також подяка Крепіль Оксані, яка не тільки гарна дівчина, а й відповідально ставиться до своїх обов'язків. В ОН Клінік ніколи не буває тривожно, завдяки добрим та щирим працівникам. Завжди чисто, аккуратно, без черг. Бажаємо Вам процвітання!!!
Борис
Миколаїв, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Борисе. Вдячні Вам за позитивний відгук і добрі слова. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування та атмосферою в нашому медцентрі. Ми піклуємося, щоб кожен пацієнт відчував себе максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня та інноваційні методи діагностики та лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибо большое Гуменюку Олександру Миколайовичу за його професіоналізм, людське ставлення до кожного хворого, розуміння кожної проблеми за своєю спеціальністю. "ОН Клінік", побільше Вам вдячних пацієнтів і процвітання!
Вікторія
Миколаїв, 08.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за відгук і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Миколаїв». Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Кухарику Володимиру Петровичу. Було дуже непросто зважитися на візит до лікаря з моєї делікатною проблемою. Якийсь час займалася самолікуванням через острах піти до лікаря. Але як розумію зараз, самостійно я втрачала час і поглиблювала проблему, витрачаючи гроші на непотрібні ліки ... Тільки лікар може зробити діагностику, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування. Я вдячна Володимиру Петровичу, що він зумів знайти контакт, був уважний. Лікування було швидким, але я задоволена результатом і дотримуюся рекомендації, щоб не допустити того, з чим я прийшла до лікаря в перший раз. Володимир Петрович, спасибі за Ваш професіоналізм!
Світлана
Миколаїв, 19.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо Вам за позитивний відгук і теплі слова про наш фахівця. Раді, що в особі лікаря Кухарик В.П. Ви знайшли кваліфікованого професіонала, який виправдав надану Вами довіру і допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і результатом лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.