Ректоскопія й аноскопія в Миколаєві

Фахівці медичного центру «ОН Клінік Миколаїв» проведуть комплексне обстеження прямої кишки за допомогою спеціалізованих методів і сучасних інструментів діагностики. Найпоширенішими й ефективними методиками медичного обстеження на сьогодні є ректоскопія й аноскопія. Популярність цих методів діагностики кишечнику обумовлена доступною вартістю, відсутністю протипоказань і високою точністю результатів.

Ректороманоскопія дозволяє провести огляд слизової оболонки кишечнику на глибині до 35 см. У процесі обстеження фахівець оглядає стан кровоносних судин, наявність тріщин, пухлин, поліпів, гемороїдальних вузлів. Відеоректоманоскопія дозволяє записати за допомогою відеоректоскопа інформацію на монітор комп'ютера й поставити максимально достовірний діагноз.

Для проведення аноскопії (дослідження прямої кишки в нижній частині) застосовується короткий інструмент аноскоп, який проникає на глибину до 10 см. Анальний канал перед уведенням інструмента обробляється антисептиком.

Як підготуватися до проктологічного обстеження?

Часто пацієнтів цікавить питання, як провести підготовку до ректороманоскопії? Інструкція наступна:

  •  за добу до відвідування проктолога не їсти фрукти, овочі, кисломолочні продукти, не пити спиртне та газовані напої;
  • увечері зробити кілька очисних клізм із кип'яченої води кімнатної температури;
  • за необхідності прийняти проносне і потім відмовитися від прийому їжі.

Ректоскопія й аноскопія в Миколаєві проводиться у відділенні проктології медичного центру «ОН Клінік». Пацієнт, одягнений у проктологічну білизну, зручно лягає на лівий бік. Щоб прибрати відчуття дискомфорту, перед мед. обстеженням іноді проводиться анестезія. Процедура займає короткий проміжок часу.

Людям від 40 років рекомендується щорічно проходити перевірку кишечнику з метою профілактики. Не затягуйте з відвідуванням лікаря. Краще перевірити здоров'я й швидко вилікуватися від захворювання, ніж допустити його розвиток і перехід у запущену форму. Записатися до лікаря-проктолога на огляд у медичний центр в Миколаєві зможе будь-хто бажаючий. Для цього скористайтеся вказаними цілодобовими телефонами на сайті або заповніть форму на сайті.

Кухарик Володимир Петрович
Кухарик Володимир Петрович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів у Миколаєві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Миколаєві

У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, провів огляд, поставив діагноз. За моєї проблеми потрібна була операція. Операцію було проведено безболісно, ​​на професійному рівні. Подальші відвідування після лікування були безкоштовними, все входило у...
В'ячеслав , 23.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама