Лікування печіння і свербіння в задньому проході в Миколаєві

Печіння і свербіння в анальному отворі можуть бути як самостійним захворюванням, так і ознаками інших патологій. Як самостійна хвороба, свербіння і печіння в анальному проході розвивається внаслідок цукрового діабету, жовтяниці та глистової інвазії. Анальне свербіння також є симптомом геморою. Крім печіння, геморой також проявляється нічною сверблячкою в задньому проході і анальною сверблячкою після дефекації.

Печіння і свербіння в задньому проході виникають за геморою через анальні тріщини - слизова оболонка пошкоджується і подразнюється, через це в анальному проході виникають неприємні відчуття.

Лікування печіння в задньому проході в Миколаєві проводиться в медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» тільки після консультації з лікарем. Терапія призначається комплексно - для усунення причини, тобто випадання і запалення гемороїдальних вузлів, і для усунення симптомів геморою.

Крім медикаментозного лікування геморою, також необхідно приділяти увагу правильній гігієні:

  • підмивати анальну область потрібно теплою водою;
  • якщо геморой не супроводжується кровотечею, слід використовувати присипку;
  • важливо використовувати спіню білизну з натуральної тканини та уникати синтетичний матеріал.

Дотримання спеціальної дієти також може послабити інтенсивність свербіння і печіння заднього проходу. Рекомендується виключити з раціону міцну каву, гострі страви та приправи, мед, шоколад, копчені продукти і м'ясні бульйони.

Діагностика печіння і свербіння в задньому проході

Щоб з'ясувати причину появи печіння і свербіння в задньому проході і з чим вони пов'язані, необхідно провести діагностику. Перший етап діагностики - огляд у лікаря-проктолога і дослідження прямої кишки. Якщо під час огляду лікар виявив гемороїдальні вузли, то печіння і свербіння пов'язані з гемороєм. У такому випадку лікар призначає комплексну терапію геморою. Якщо симптоми не пов'язані з гемороєм, проктолог направляє до інших фахівців.

Щоб записатися на прийом до лікаря-проктолога медичний центр «ОН Клінік Миколаїв», зателефонуйте за вказаними номерами телефону або залиште заявку на прийом на сайті медичного центру.

Кухарик Володимир Петрович
Кухарик Володимир Петрович
Лікар відділення проктології

Вартість лікування печіння і свербіння в задньому проході у Миколаєві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Миколаєві

У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, провів огляд, поставив діагноз. За моєї проблеми потрібна була операція. Операцію було проведено безболісно, ​​на професійному рівні. Подальші відвідування після лікування були безкоштовними, все входило у...
В'ячеслав , 23.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама