Logo
0 800 30 17 33

Лікування анальних тріщин у Миколаєві

Анальні тріщини - це поздовжні розриви, рани або виразки слизової оболонки прямої кишки, які можуть з'являтися в будь-якому віці, але більш характерні для молодих людей. До причин анальних тріщин належать малорухливий спосіб життя, стреси, запалення в області заднього проходу і закрепи.

Симптомами анальних тріщин є:

Способи лікування анальних тріщин у Миколаєві

Діагностикою, лікуванням і профілактикою анальних тріщин займається лікар-проктолог. На первинному огляді проктолог збирає анамнез і проводить пальцеве ректальне обстеження. За портеби лікар може призначити проведення додаткових досліджень. Після проведення діагностики проктолог призначає пацієнтові індивідуальну схему лікування анальних тріщин.

Самолікування анальних тріщин і несвоєчасне звернення за медичною допомогою можуть призвести до перетікання хвороби в хронічну форму і розвитку таких ускладнень, як:

 • коліт (запалення слизової оболонки товстої кишки);
 • простатит;
 • гострий парапроктит (гнійно-запальний процес у жировій клітковині навколо прямої кишки).

Анальні тріщини бувають гострими та хронічними. У гострих анальних тріщин немає рубцевих змін і їх можна вилікувати консервативними методами (мазями, знеболювальними препаратами). До методів лікування гострих анальних тріщин, які застосовують проктологи медичного центру «ОН Клінік Миколаїв», належать плазмоліфтинг (введення ін'єкцій власної плазми). Процедура активізує процес розмноження стовбурових клітин і зростання нових, здорових тканин. Внаслідок плазмоліфтингу відбувається регенерація шкірних покривів і тканин організму природним способом.

До протипоказань плазмоліфтингу за анальних тріщин належать:

 • алергічна реакція на гепарин;
 • хвороби крові;
 • гострі інфекційні, вірусні та аутоімунні захворювання;
 • загострення хронічних хвороб;
 • онкологічні та психічні захворювання;
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації.

Хронічні анальні тріщини мають рубцеві зміни, а їх лікування, як правило, передбачає видалення. У медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» анальні тріщини видаляють радіохвильовим методом (за допомогою апарату «Сургітрон»). Процедура проходить швидко (займає до 10 хвилин), безболісно і не вимагає тривалого відновного періоду.

Залежно від симптомів анальної тріщини та стадії її розвитку, лікар-проктолог може призначити дієту за анальних тріщин, яка, як правило, передбачає вживання продуктів з великим вмістом клітковини. Народні засоби від анальних тріщин можна застосовувати тільки за рекомендацією лікаря в складі комплексної терапії.

Профілактика виникнення анальних тріщин

Профілактика виникнення анальних тріщин включає дотримання правил особистої гігієни, уникнення фізичного та емоційного перенапруження, а також регулярне і правильне харчування. Крім того, з метою профілактики рекомендується щорічно проходити профілактичний огляд у проктолога.

Записатися на консультацію до лікаря-проктолога і на лікування анальних тріщин у Миколаєві можна за вказаними на сайті телефонами або через форму запису на прийом. Заявки на запис до проктолога приймаються цілодобово.

Шпак Володимир Володимирович
Шпак Володимир Володимирович
Лікар відділення проктології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування анальної тріщини у Миколаєві

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про лікарів-проктологів у Миколаєві

У липні мала необхідність звернутися у відділення проктології, обрала ОН Клінік. Була на прийомі у лікаря Кухарика В. П. Прийомом була дуже задоволена. Як вияви...
Світлана , 21.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Шпак В.В. Наданою консультацією, обстеженням та розʼясненням всієї необхідної інформації щодо подальшого лікування задоволена. Лікар бу...
Лілія , 15.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка уважному та порядному персоналу Он клінік, особливо Шпаку Володимиру Володимировичу, який знаходиться на свому місті. Тобто, як щоб так посадовці...
Євгеній , 14.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дівчата чудові особливо Марія адміністратор
Олена К , 10.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Виношу велику подяку за добросовісну роботу лікарю Шпак Володимиру Володимировічу і його медсестрам. Здоровʼя їм і всіго найкращого.
Лідія , 18.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Був записаний на 9.15, адмін попросила прийти на 9.00, прийшов своєчасно..в 9.10 зайшли якісь два мужика, було видно що вони знайомі лікаря, в 9.30 з'ясувалося...
Олег , 21.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Варданян Тігран Рафікович, лікар проктолог, викликає величезну повагу. З першої хвилини розташовує уважністю, коректністю, почуттям гумору, чуйністю до пацієнта...
Ірина , 18.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, п...
В'ячеслав , 23.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб - Нд: 8:30 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.