Я дуже задоволена консультацією лікаря Антоненка Андрія Івановича. Лікар доступно пояснив причину проблеми, з якою ми звернулися до клініки, відповівши на всі хвилюючі мене питання. Ми отримали повноцінну консультацію, призначену для лікування. Лікаря рекомендую, при необхідності звертайтеся!
Тетяна
Миколаїв, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук, ми дуже вдячні. Для нас важливо, що Ви задоволені візитом до лікаря, а консультація була інформативна та зрозуміла. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була на консультації у Лисова Андрія Михайловича з дитиною. Може він і хороший лікар, але на моєму досвіді, мені не сподобалося взагалі відношення. Не задав жодного питання, не оглянув дитину. Сказав піти до іншого лікаря на огляд і все, на цьому закінчилася консультація. Я провела менше хвилини в кабінеті і за такий огляд, "допомога" я заплатила 280 гривень.
Світлана
Миколаїв, 13.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що попередній запис пацієнтів на прийоми здійснюється персоналом клініки на підставі озвученої пацієнтом інформації. Якщо під час прийому доктор визначає необхідність лабораторного обстеження і консультування іншим фахівцем - пацієнт отримує такі рекомендації. Якщо Ви отримали дискомфорт під час відвідування клініки - приносимо вибачення. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про клініку дізналася через інтернет. Зверталися в дитяче відділення. Приймальня, облаштована для дітей: телевізор, дитячий куточок, пеленальний столик, кулер. Дуже привітна дівчина, все детально розповість, якщо потрібно навіть догляне за дитиною. Відвідали уролога - Лисова А. М., дуже детально і доступно пояснив проблеми, які маємо зі здоров'ям, з дитиною був уважним і обережним. Так само були на УЗД у Кузика І. В., знає підхід до дітей, діагностику проводить швидко, що для непосид дуже важливо. Загалом, про клініку можу залишити тільки позитивний відгук, чисто, персонал ввічливий, ціни доступні. Хотілося б в рядах фахівців побачити логопеда та офтальмолога. Якщо вибирати клініку для своєї дитини, то я обираю ОН Клінік.
Оксана
Миколаїв, 21.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксана. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік