Logo
0 800 30 11 77
...
Анна
Кропивницький, 29.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю-хірургу Потеряйко Валентину Васильовичу. Професіонал своєї справи! Проводив мені видалення новоутворення шкіри. Все пройшло на вищому рівні! Професіонал своєї справи!!! І ще дуже сподобався персонал: привітний!
Людмила
Кропивницький, 05.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук про історію звернення до нашої клініки. Ми раді, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом Валентина Васильовича. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Це найпрекрасніша лікарня, яку я бачила. А персонал і лікарі - це просто ЛЮДИ з великої літери. Дуже уважні, дуже чуйні. Дай Бог Вам здоров'я і процвітання. Всім мирного неба над головою!!!
Катерина
Кропивницький, 28.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною якістю обслуговування у нашій клініці. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах. Вам здоров'я, добра і миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати спасибі дівчаткам з ресепшену, дуже уважні та чуйні. Дякуємо за консультацію та огляд дерматологу Обіход Л. В. Подяка Кравченку В. Ю. (кабінет УЗД) за огляд та підхід до моєї дитини. Подяка Потеряйко Л. В. та його асистентці (хірургія) за консультацію та безболісну процедуру видалення папіломи.
Наталія
Кропивницький, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку прекрасного лікаря, професіоналу своєї справи, ввічливому і тактичному людині - Панасенко Сергію Олександровичу. Операція і подальше лікування було проведено якісно і грамотно. Післяопераційний період пройшов без ускладнень. Через короткий період шов став абсолютно безболісним і практично непомітним. Дуже рада, що довірилася вищевказаному доктору, який вирішив мою тривалу проблему. З упевненістю можу рекомендувати даного фахівця.
Алла
Кропивницький, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алла. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом відвідування нашого медичного центру. Спеціаліст Панасенко С.О. уважний і кваліфікований лікар, в чому Ви змогли переконатися особисто. Ми прагнемо, щоб усі наші пацієнти почували себе максимально комфортно. Для цього створені всі умови - медичні центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся зі скаргою на невідоме новоутворення в області коліна. Лікар-дерматолог оглянула проблемне місце і направила до хірурга на операцію з діагнозом – фіброма. Хірург якісно прооперував і перевіряв впродовж усього лікування як зростається рана. Роботою лікарів задоволений, вони професіонали у своїх справах, все чітко і доступно пояснили. Привітні працівники на реєстратурі залишають тільки позитивні враження. Надалі можу сміливо рекомендувати відвідувати мед. центр «ДокторПРО».
Віталій
Кропивницький, 23.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру, а наші спеціалісти змогли виправдати Вашу довіру. Згодні з Вами, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.