Хочу сказати спасибі дівчаткам з ресепшену, дуже уважні та чуйні. Дякуємо за консультацію та огляд дерматологу Обіход Л. В. Подяка Кравченку В. Ю. (кабінет УЗД) за огляд та підхід до моєї дитини. Подяка Потеряйко Л. В. та його асистентці (хірургія) за консультацію та безболісну процедуру видалення папіломи.
Наталія
Кропивницький, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку прекрасного лікаря, професіоналу своєї справи, ввічливому і тактичному людині - Панасенко Сергію Олександровичу. Операція і подальше лікування було проведено якісно і грамотно. Післяопераційний період пройшов без ускладнень. Через короткий період шов став абсолютно безболісним і практично непомітним. Дуже рада, що довірилася вищевказаному доктору, який вирішив мою тривалу проблему. З упевненістю можу рекомендувати даного фахівця.
Алла
Кропивницький, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алла. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом відвідування нашого медичного центру. Спеціаліст Панасенко С.О. уважний і кваліфікований лікар, в чому Ви змогли переконатися особисто. Ми прагнемо, щоб усі наші пацієнти почували себе максимально комфортно. Для цього створені всі умови - медичні центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся зі скаргою на невідоме новоутворення в області коліна. Лікар-дерматолог оглянула проблемне місце і направила до хірурга на операцію з діагнозом – фіброма. Хірург якісно прооперував і перевіряв впродовж усього лікування як зростається рана. Роботою лікарів задоволений, вони професіонали у своїх справах, все чітко і доступно пояснили. Привітні працівники на реєстратурі залишають тільки позитивні враження. Надалі можу сміливо рекомендувати відвідувати мед. центр «ДокторПРО».
Віталій
Кропивницький, 23.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру, а наші спеціалісти змогли виправдати Вашу довіру. Згодні з Вами, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік