0 800 30 11 77
Доброго дня, ніхто не може допомогти, телефоную 3 день, в медичній карті пацієнта не відкриваються ніякі файли, один день відкрились і зникли, дайте номер гарячої лінії де зможуть допомогти.
Наталія
Кропивницький, 01.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. По Вашому зверненню Вам була надана допомога по налаштуванню повного доступу до особистого кабінету на нашому сайті. З нашого боку всі технічні параметри працюють коректно. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний компетентний спеціаліст лікар-гінеколог Смирна І.Г.Не перший рік звертаюсь по плановому обстежені.Дуже задоволена.
Олена
Кропивницький, 27.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Олено. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку. Ми раді знати, що Ви задоволені медичним обслуговуванням у клініці. Планові профілактичні огляди - це важлива складова до скарбнички здоров'я. Будемо раді бачити Вас у клініці на наступних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
На перший прийом я записалась в кінці робочого дня, лікар була не дуже задоволена і виснажена. Причини, з якої я до неї звернулась, вона не з’ясувала на початку діалогу, почала задавати питання,які, на мою думу, були не досить доречні до моєї ситуації. Про те, що будуть брати аналізи 100% завчасно не попередили. Сказали у контакт—центрі, що можливо, якщо лікар призначить, потрібно буде здати. Про ціну(яка буда трохи несподіваною) ніхто не обмовився. На повторній консультаціі,яка була з ранку, лікар була більш привітливою, пояснила все, але мою проблему не було вирішено. Лікар, звичайно назначила мені додаткові аналізи, для встановлення причини моєї проблеми, але повторний візит був безрезультатним. Працівники на ресепшені привітиливі.
Марія
Кропивницький, 24.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріє. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося таке враження та не встановились довірливі відносини з лікарем. З нашого боку ми перевірили факти та зазначаємо, що обсяг первинного прийому виконаний повністю. На первинному прийомі пацієнту проводиться профільний огляд, на підставі об'єктивних клінічних даних лікар визначає подальшу тактику. Для призначення ефективного лікування необхідно встановити причини виникнення захворювання, саме для цього і призначаються лабораторні або інструментальні дослідження. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Очікуємо Вас на повторному візиті в клініці з результатами обстежень, які початково призначав лікар. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обожнюю гінеколога Смирну Ірину Григорівну. Лікар з великої літери. Лікувалась в неї, надає консультацію, відповідає завжди на всі запитання. Дуже вдячна медичним сестрам за допомогу, чудовий сервіс. Капельниці і різні процедури проводять на високому рівні. Завжди ввічливі. Це приємно. Ну і звичайно тепер тільки до Ірини Григорівни і в Он клінік.
Анастасія
Кропивницький, 25.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Ми вдячні Вам за відгук та радіємо, що Ви знайшли комфортного для себе лікаря. Бажаємо Вам здоров'я та завжди будемо раді бачити на профілактичних оглядах у клініці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила обстеження в лікаря-гінеколога Смирної Ірини Григорівни. Звернулась із захворюванням, яким боролась два роки. Дякую лікарю за її чуйність, підтримку, уважність та гарно і чітко підібране лікування. Результат мене потішив і я буду рекомендувати всім лікаря професіонала своєї справи.
Аліна
Кропивницький, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Нам приємно, що звернення до клініки та нашого спеціаліста було для Вас корисним а лікування принесло бажаний результат. Бажаємо здоров'я і завжди готові допомогти у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Смирної Ірини Григорівни, лікар дуже уважна, все в деталях роз’яснила, озвучила план лікування. Все супер)
Ірина Олександрівна
Кропивницький, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина Олександрівна. Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку спеціаліста. Ми раді, що Ви задоволені консультацією лікаря Смирної І.Г. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Побувала на прийомі у лікаря-гінеколога Орленко Л.Г. вразила з перших слів. Кожній жінкі, заходячи в цей кабінет, головне – увага, цього було море. Чуйна, прекрасний підхід, увага. Огляд пройшов прекрасно, назначили лікування, аналізи. Дуже хороший підхід до жінки. Рекомендую Людмилу Георгіївну, вона дійсно фахівець у своїй справі.
Тетяна
Кропивницький, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому довірили своє здоров'я. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась в клініку до Орленко Л.Г. та залишилось дуже задоволена. Лікар має високу кваліфікацію, дуже хороший спеціаліст. Вже встигла порадити Орленко Л.Г. своїм близьким. Дякую за вказану допомогу, буду і надалі обслуговуватись в вашій клініці та щиро радити своїм знайомим.
Валерія
Кропивницький, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова подяки доктору-гінекологу Смірній Ірині Григорівні за її професіоналізм, а саме за правильно поставлений діагноз при першому зверненні, правильно підібране обстеження і лікування. У найкоротші терміни методи лікування і сучасна медична апаратура, які надає клініка, дали позитивний результат. Велике спасибі Вам, Ірино Григорівно, за уважність, людяність, добре ставлення. І таке ставлення не тільки з боку доктора, але і всього медичного персоналу. Для жінки необхідно протягом усього життя стежити за своїм гінекологічним здоров'ям і важливо, щоб поруч опинився такий доктор, як ви. Особливо приємно вражає таке ставлення до мене, звичайної пацієнтки. Ми вже забули, що нас в лікувальному закладі можуть запитувати: вам не боляче, вам зручно, вам комфортно? Я зверталася в цю клініку багато разів, проходила лікування у проктолога Потеряйко Валентина Васильовича, який провів тривале, але практично безболісне лікування геморою, і у гастроентеролога Старобор Світлани Миколаївни, дуже грамотного, уважного фахівця, яку знаю багато років ще за державними поліклініками. Дивно, але перебуваючи в клініці, не відчуваєш страху і тривоги перед маніпуляціями, знаючи, що лікарі зроблять все, щоб цього не сталося. Хочу побажати процвітання ОН Клінік, бути попереду інших лікувальних установ, впроваджуючи нові методи обстеження і лікування, а головне - роблячи це сучасною апаратурою. Спасибі.
Олена
Кропивницький, 12.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок, добрі слова та високу оцінку роботи нашого медичного центру. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування із застосуванням сучасного обладнання. Раді, що візити до наших фахівців були для Вас комфортними, результативними і Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Нам приємно, що під наглядом наших фахівців Ви змогли значно підвищити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гінеколог Орленко Людмила Георгіївна хороший спеціаліст, чуйна, ввічлива. Допомогла вирішити проблему, з якою я звернулася. Приємна в спілкуванні. Враження про лікаря позитивні.
Анна Володимирівна
Кропивницький, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно Володимирівно. Дякуємо за довіру і вибір нашого медцентру. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую!!! Лише намагаються побільше виписати діагностик і аналізів у своїй клініці!! Проходила обстеження у гінеколога Кирилюк, 2 хвилини прийом, нічого толком не говорила, тільки казала прийти ще і ще, а прийом коштує 250 грн. Виписувала десятки непотрібних аналізів, вартістю в 2-5 к. Не рекомендую, якщо не хочете витратити час і гроші!!
Карина
Кропивницький, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. На прийомі спеціаліст проводить профільний огляд, за необхідності призначає додаткові інструментальні та лабораторні обстеження з урахуванням клінічної картини. Кожен пацієнт має право погоджуватись або ні із думкою лікаря та запропонованою лікувально-діагностичною тактикою та її вартістю. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась до лікаря гінеколога із скаргою на біль внизу живота. (Перед цим я зробила УЗД черевної порожнини і проконсультувалась з лікарем гастроентерологом і він сказав що це може бути по лінекології ) Лікар гінеколог призначила мені купу аналізів які було не потрібно ( про це я дізналась з консультації іншого лікаря). Призначила мені препарати які не є лікарським засобом і із недоведеною ефективність . Поставила мені купу діагнозів і рекомендувала у них пройти курс лікування (зазначу, що курс лікування коштує: один 3500, другий 6500 ). Курс лікування складається з ванночок і лікувальних тампонів і цей курс потрібно пройти в них в клініці . Лікар сама ще не визначилася що в мене на справді є . Я їй кажу що в мене болить внизу живота а вона мені каже що у мене болить кишечник і при цьому вона мені вже назначає якісь препарати. На аналізи які вона мені призначила і до неї на прийоми і витратила тисяч 6 мабуть . Коли я попросила її щоб вона мені прописала в документі що входить в ті курси лікування і скільки вони коштують , вона сказала що вона напише, ну коли я вийшла з її кабінету я побачила що нічого вона в документі не написала . Потім я звернулась до служби контролю якості і як вияснилось що я на прийому в лікаря не знала коли в мене була остання менстуація ( зазначу, що я знала , і в той самий день робила УЗД малого тазу і в тому документі зазначено що у мене 7 день циклу ) . Як мені сказали, що я дізнаюсь що входить в курс лікування і перелік препаратів тільки тоді , коли я погоджусь на цей курс . Нікому не рекомендуваю цього гінеколога , це пуста трата часу і грошей .
Валерія
Кропивницький, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Хочемо зазначити, що в наших медичних центрах використовуються принципи доказової медицини. Всі призначення по тактиці діагностики та лікування обгрунтовані, встановлюються згідно із вимогами нормативної документації МОЗ та підтверждені результатами клінічних і лабораторних даних. Лікар має великий клінічний досвід за своєю спеціалізацією більш ніж 25 років, немає жодних підстав для сумніву в кваліфікації лікаря. На жаль, нам не надано обіцяних альтернативних медичних документів з іншою думкою спеціаліста, тож суб'єктивна думка пацієнта в данному випадку є не більш ніж оціночне судження. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та комплексно проаналізувати ситуацію за умови надання альтернативного заключення. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.