Обожнюю гінеколога Смирну Ірину Григорівну. Лікар з великої літери. Лікувалась в неї, надає консультацію, відповідає завжди на всі запитання. Дуже вдячна медичним сестрам за допомогу, чудовий сервіс. Капельниці і різні процедури проводять на високому рівні. Завжди ввічливі. Це приємно. Ну і звичайно тепер тільки до Ірини Григорівни і в Он клінік.
Анастасія
Кропивницький, 25.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Ми вдячні Вам за відгук та радіємо, що Ви знайшли комфортного для себе лікаря. Бажаємо Вам здоров'я та завжди будемо раді бачити на профілактичних оглядах у клініці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила обстеження в лікаря-гінеколога Смирної Ірини Григорівни. Звернулась із захворюванням, яким боролась два роки. Дякую лікарю за її чуйність, підтримку, уважність та гарно і чітко підібране лікування. Результат мене потішив і я буду рекомендувати всім лікаря професіонала своєї справи.
Аліна
Кропивницький, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Нам приємно, що звернення до клініки та нашого спеціаліста було для Вас корисним а лікування принесло бажаний результат. Бажаємо здоров'я і завжди готові допомогти у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Смирної Ірини Григорівни, лікар дуже уважна, все в деталях роз’яснила, озвучила план лікування. Все супер)
Ірина Олександрівна
Кропивницький, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина Олександрівна. Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку спеціаліста. Ми раді, що Ви задоволені консультацією лікаря Смирної І.Г. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Побувала на прийомі у лікаря-гінеколога Орленко Л.Г. вразила з перших слів. Кожній жінкі, заходячи в цей кабінет, головне – увага, цього було море. Чуйна, прекрасний підхід, увага. Огляд пройшов прекрасно, назначили лікування, аналізи. Дуже хороший підхід до жінки. Рекомендую Людмилу Георгіївну, вона дійсно фахівець у своїй справі.
Тетяна
Кропивницький, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому довірили своє здоров'я. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась в клініку до Орленко Л.Г. та залишилось дуже задоволена. Лікар має високу кваліфікацію, дуже хороший спеціаліст. Вже встигла порадити Орленко Л.Г. своїм близьким. Дякую за вказану допомогу, буду і надалі обслуговуватись в вашій клініці та щиро радити своїм знайомим.
Валерія
Кропивницький, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова подяки доктору-гінекологу Смірній Ірині Григорівні за її професіоналізм, а саме за правильно поставлений діагноз при першому зверненні, правильно підібране обстеження і лікування. У найкоротші терміни методи лікування і сучасна медична апаратура, які надає клініка, дали позитивний результат. Велике спасибі Вам, Ірино Григорівно, за уважність, людяність, добре ставлення. І таке ставлення не тільки з боку доктора, але і всього медичного персоналу. Для жінки необхідно протягом усього життя стежити за своїм гінекологічним здоров'ям і важливо, щоб поруч опинився такий доктор, як ви. Особливо приємно вражає таке ставлення до мене, звичайної пацієнтки. Ми вже забули, що нас в лікувальному закладі можуть запитувати: вам не боляче, вам зручно, вам комфортно? Я зверталася в цю клініку багато разів, проходила лікування у проктолога Потеряйко Валентина Васильовича, який провів тривале, але практично безболісне лікування геморою, і у гастроентеролога Старобор Світлани Миколаївни, дуже грамотного, уважного фахівця, яку знаю багато років ще за державними поліклініками. Дивно, але перебуваючи в клініці, не відчуваєш страху і тривоги перед маніпуляціями, знаючи, що лікарі зроблять все, щоб цього не сталося. Хочу побажати процвітання ОН Клінік, бути попереду інших лікувальних установ, впроваджуючи нові методи обстеження і лікування, а головне - роблячи це сучасною апаратурою. Спасибі.
Олена
Кропивницький, 12.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок, добрі слова та високу оцінку роботи нашого медичного центру. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе максимально комфортно, і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування із застосуванням сучасного обладнання. Раді, що візити до наших фахівців були для Вас комфортними, результативними і Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Нам приємно, що під наглядом наших фахівців Ви змогли значно підвищити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гінеколог Орленко Людмила Георгіївна хороший спеціаліст, чуйна, ввічлива. Допомогла вирішити проблему, з якою я звернулася. Приємна в спілкуванні. Враження про лікаря позитивні.
Анна Володимирівна
Кропивницький, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно Володимирівно. Дякуємо за довіру і вибір нашого медцентру. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую!!! Лише намагаються побільше виписати діагностик і аналізів у своїй клініці!! Проходила обстеження у гінеколога Кирилюк, 2 хвилини прийом, нічого толком не говорила, тільки казала прийти ще і ще, а прийом коштує 250 грн. Виписувала десятки непотрібних аналізів, вартістю в 2-5 к. Не рекомендую, якщо не хочете витратити час і гроші!!
Карина
Кропивницький, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. На прийомі спеціаліст проводить профільний огляд, за необхідності призначає додаткові інструментальні та лабораторні обстеження з урахуванням клінічної картини. Кожен пацієнт має право погоджуватись або ні із думкою лікаря та запропонованою лікувально-діагностичною тактикою та її вартістю. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась до лікаря гінеколога із скаргою на біль внизу живота. (Перед цим я зробила УЗД черевної порожнини і проконсультувалась з лікарем гастроентерологом і він сказав що це може бути по лінекології ) Лікар гінеколог призначила мені купу аналізів які було не потрібно ( про це я дізналась з консультації іншого лікаря). Призначила мені препарати які не є лікарським засобом і із недоведеною ефективність . Поставила мені купу діагнозів і рекомендувала у них пройти курс лікування (зазначу, що курс лікування коштує: один 3500, другий 6500 ). Курс лікування складається з ванночок і лікувальних тампонів і цей курс потрібно пройти в них в клініці . Лікар сама ще не визначилася що в мене на справді є . Я їй кажу що в мене болить внизу живота а вона мені каже що у мене болить кишечник і при цьому вона мені вже назначає якісь препарати. На аналізи які вона мені призначила і до неї на прийоми і витратила тисяч 6 мабуть . Коли я попросила її щоб вона мені прописала в документі що входить в ті курси лікування і скільки вони коштують , вона сказала що вона напише, ну коли я вийшла з її кабінету я побачила що нічого вона в документі не написала . Потім я звернулась до служби контролю якості і як вияснилось що я на прийому в лікаря не знала коли в мене була остання менстуація ( зазначу, що я знала , і в той самий день робила УЗД малого тазу і в тому документі зазначено що у мене 7 день циклу ) . Як мені сказали, що я дізнаюсь що входить в курс лікування і перелік препаратів тільки тоді , коли я погоджусь на цей курс . Нікому не рекомендуваю цього гінеколога , це пуста трата часу і грошей .
Валерія
Кропивницький, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Хочемо зазначити, що в наших медичних центрах використовуються принципи доказової медицини. Всі призначення по тактиці діагностики та лікування обгрунтовані, встановлюються згідно із вимогами нормативної документації МОЗ та підтверждені результатами клінічних і лабораторних даних. Лікар має великий клінічний досвід за своєю спеціалізацією більш ніж 25 років, немає жодних підстав для сумніву в кваліфікації лікаря. На жаль, нам не надано обіцяних альтернативних медичних документів з іншою думкою спеціаліста, тож суб'єктивна думка пацієнта в данному випадку є не більш ніж оціночне судження. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та комплексно проаналізувати ситуацію за умови надання альтернативного заключення. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Смирна І.Г. – приємний лікар, доступно, але повно дає пояснення по ситуації зі здоров’ям, ніяких нарікань не маю. Таке лояльне і спокійне ставлення, я вважаю, дуже важливе для такого делікатного лікаря, як гінеколог. Також тільки найкращі враження від лікаря УЗІ Кравченко В.Ю. Можу тільки подякувати за делікатність і дбайливе ставлення.
Дар'я
Кропивницький, 13.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'є. Дякуємо за теплі слова на адресу наших лікарів. Сучасна діагностика і лікування в наших центрах - це швидко, якісно і доступно для кожного пацієнта. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити свій відгук про клініку «ДокторПРО». Ввважаю, що тут працюють справжні професіонали своєї справи. Окрему подяку хочу надати лікарю-гінекологу Смирній І.Г., яка з точністю відразу поставила діагноз і призначила лікування. Також окрема подяка медичній сестрі Юлії з кабінету №106, яка дуже уважно і дбайливо відноситься до пацієнтів. Склалось тільки позитивне враження від клініки. Сервіс та умови на високому рівні.
Марина
Кропивницький, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Раді, що консультація нашого лікаря-гінеколога була для Вас комфортною та інформативною. Приємно, що в особі лікаря Смірній І.Г. Ви знайшли спеціаліста, якому можете довірити своє здоров'я. Нам дуже важливо, щоб пацієнт залишився задоволений результатом лікування та обслуговуванням в цілому. Завжди раді допомогти Вам у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была на приёме у гинеколога Смирная Ирина Григорьевна. На первичном приёме доктор была немного ложной, назначила анализы и УЗД обследование для выяснения причины воспаления лимфоузлов. Сумма составила приблизительно 3000 грн. На вторичном приёме, когда все результаты обследования уже были у доктора на руках, у меня было такое ощущение, что она работает ПЕРВЫЙ ДЕНЬ!!! Диагноз озвучен не был, потому что она так и не поняла, чем болен пациент... Самое главное по её словам - это ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО ПРОКАПАТЬСЯ АНТИБИОТИКАМИ ИМЕННО В ЭТОЙ КЛИНИКЕ!!! Без диагноза, без объяснений! Оргументом главным было то, что недавно какой-то пациентке её лечение помогло. Я ОЧЕНЬ РАЗОЧАРОВАНА, больше НИКОГДА не обращусь в эту клинику по данной сфере. Вопрос к руководству: как, на каком основании вы принимаете на работу настолько НЕКВАЛИФИЦИРОВАННЫХ специалистов? За что я плачу деньги за приём, если не получаю ответ от профильного "специалиста"?
Торбенко Алла
Кропивницький, 16.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрый день, Алла. Благодарим Вас за диалог со Службой контроля качества. Мы проводим полноценный конструктивный разбор каждого обращения от наших пациентов. Хотим отметить, что Смирная Ирина Григорьевна является высококвалифицированным специалистом с многолетним опытом работы. Первоочередной задачей врача является оказание квалифицированной медицинской помощи. Каждый врач имеет право на свое мнение по лечебно-диагностической тактике, за которое несет ответственность. В свою очередь, каждый пациент имеет право выбора и на свое усмотрение может соглашаться либо нет с мнением врача. Также у пациента всегда есть возможность сменить врача, если возникла такая необходимость, каждое направление в клинике представлено несколькими специалистами. Более подробную информацию Вы получили в телефонном режиме. Мы рады, что информация была Вами принята. Ожидаем на плановых визитах в клинике. Всегда готовы помочь. Желаем крепкого здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік