Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-діагностів у Харкові

Ми довгий час знаходимось на контролі у лікаря функціональної діагностики (Тишко Олександр Сергійович). Кваліфікований та уважний лікар.
Марина
Харків, 03.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Тишка Олександра Сергійовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пів року тому проходили прийом у дитячого травматолога і кт колінного суглоба у зв'язку з наростом на кістці, за пів року пройти повторно кт для того, щоб зрозуміти зростає пухлина чи ні, виявляється, не можна без того, щоб не оплатити прийом травматолога, який просто дасть направлення ((( сумно все(((
Марина
Харків, 07.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Як правило, додаткові діагностичні дослідження проводяться за направленням лікаря. Оскільки фахівець рекомендує вид дослідження яке має більшу доцільність та інформативність у кожному конкретному випадку. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Учора чоловік робив кардіограму з висновком. Сьогодні отримали розшифровку. Написано, що переніс інфаркт міокарда. Порушення серцевого ритму і т.д. У результаті купа сліз, нервів, УЗД і кардіології в інших лікарнях, кардіограма наново. Усе в порядку. Повністю здоровий. Не раджу. Просто немає слів. Ви до інфаркту не довели ледве всю сім'ю.
Юлія
Харків, 28.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Зазначаємо, що у цьому випадку Ви не є пацієнтом нашої клініки. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у розв'язання будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Зв'язатися зі Службою контролю якості можна за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Будемо раді поспілкуватися особисто з пацієнтом. Зичимо Вам здоров'я і на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.