Logo
0 800 30 11 77
Щира вдячність лікарю Станіславу Юрійовичу. Щаслива що потрапила саме до цього лікаря, дуже ввічливий, добрий, грамотний. Операція пройшла на вищому рівні! Ще раз дякую!
Катерина
Дніпро, 08.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Євгену Михайловичу та медичній сестрі за професійність. Зверталася до клініки щодо видалення ліпом з голови, дуже переживала, як це буде. Але лікар з медсестрою зробили все якнайкраще, без особливого дискомфорту для мене як під час операції, так і у післяопераційний період.
Анна
Дніпро, 11.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку нашим фахівцям та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до лікаря Портняги Євгена Михайловича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Кіт
Дніпро, 25.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі в хірурга після укусу собаки. За оглядом було проведено хірургічну обробку фаланги 2-го пальця правої кисті, відсікання непридатної до життя тканини. Немає можливості докласти фото до і після, але нічого не змінилося. Знеболювальний укол відходив з 9:20 ранку до 18:20. Пальця я не відчувала. Майже за 1500 грн. надана допомога ні до чого не призвела. Перев'язка, яку мені було зроблено, злетіла через 1,5 години. Палець як був опухлий і кров'янистий, так все це і залишилося. Я тричі накладала пов'язку з рекомендованим левоміколем. Не знаю, які омертвілі тканини видалив лікар, але на фото після видно, що картина не змінилася. Зважаючи на введену велику дозу знеболювального в палець, я не відчувала маніпуляції лікаря. За що я заплатила 1500 грн., якщо мені знову завтра йти до хірурга, тому що палець смикає і є омертвіла не подвоєна тканина. Була змушена звернутися в клініку, оскільки був вихідний день. Не рекомендую нікому туди звертатися. Завищені ціни і непрофесіоналізм фахівців.
Ольга
Дніпро, 08.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що медична допомога була надана в повному обсязі згідно встановленого діагнозу та об'єктивної клінічної картини на момент огляду. Всі рекомендації лікар зазначає в консультативному заключенні, які пацієнт отримує. В тому числі вказана рекомендована дата контрольного огляду для спостереження динаміки ранозагоєння та корекції лікування за необхідності. Всі послуги в клініці сплачуються згідно встановленого прайсу в добровільному порядку. Чекаємо Вас у клініці на контрольному огляді згідно попереднього запису, бажаємо швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі досвідченому лікарю Євгену Портнязі та жінці-медсестрі (вибачте, не знаю ім'я), які проявили увагу і турботу під час надання мені медичної допомоги. Будьте здорові!!!
Олексій
Дніпро, 29.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексій. Ми раді, що Ви задоволені якістю обслуговування та наданої медичної допомоги в нашій клініці. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Асляєв, видаляючи бородавку на стопі, не відправив на гістологію, це був контагіозний молюск, а не бородавка. Залишив рубець, з яким не знав, що робити, благо медсестра підказала, що його треба прорізати, щоб виходив ексудат. Він зробив мене інвалідом. Не раджу цього лікаря нікому, за таке треба судити.
Людмила
Дніпро, 11.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що викладене у відгуці не відповідає фактичному. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до цього лікаря з болем у куприку. За кілька секунд огляду впевнено заявив про наявність кісти. Максимально ємно і зрозуміло пояснив, що це і як з цим боротися. Через 2 дні без роздумів прийшов на операцію, і ні краплі не шкодую, що звернувся саме до Олександра. Операція проходила безболісно, ​​в дуже позитивних тонах, Олександр знає, як підняти пацієнтові настрій, і що найголовніше, розуміє свою справу на всі 100%. Подальші перев'язки так само проходили невимушено та приємно. Якщо ви шукаєте хорошого лікаря, наполегливо рекомендую!
Шевченко Артем Олександрович
Дніпро, 11.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артем. Вдячні Вам за звернення до нашої клініки та інформативний відгук. Ми раді знати, що Ви задоволені якістю наданої медичної допомоги. Сподіваємось, що Ваш щирий відгук допоможе потенційним пацієнтам з вибором клініки та лікаря. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу відзначити гарну роботу Асляєва Олександра Андрійовича, все робив дуже профісійно та швидко, все дуже доступно пояснював, зрозумілою для мене мовою. П.С. медсестри теж були дуже привітними та дбайливими. Дуже вам дякую за вашу роботу з розтином і дренуванням флегмони.
Єлизавета
Дніпро, 09.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлізавето. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та щирий відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені сервісом та якістю наданої медичного допомоги. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Асляєв Олександр Андрійович чудовий лікар, дуже уважний, чуйний, позитивний, знає свою справу, не вводить в ступор пацієнта))) це дуже важливо! в даний час,! професіонал у галузі хірургії, операція та всі перев'язки на позитиві, дуже рада та задоволена від знайомства з цим чудовим лікарем. Успіху вам та вашій команді.
Макаренко Ольга
Дніпро, 25.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та щирий відгук. Нам приємно знати, що медичне обслуговування в клініці було комфортним для Вас. Ми завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рекомендую Асляєва Олександра Андрійовича. Записався спочатку із консультацією. Виявився у мене фурункул, досить безболісно вирізали, вичистили. Лікар був дуже дбайливий і досить таки емпатичний. Перев'язки проходили теж досить добре та безболісно
Євген
Дніпро, 31.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Євген. Дякуємо, що знайшли час публічно поділитись своєю історією звернення до нашого лікаря. Нам приємно, що Ви залишились задоволені наданою медичною допомогою. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі Олександру Андрійовичу! Кваліфікований фахівець з широким діапазоном знань швидко допоміг розв'язати проблему! Вміє розташувати до себе і зарядити на позитивний результат. Якби всі лікарі були такими, то люди без побоювання зверталися до лікарів при першій необхідності.
Ірина
Дніпро, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо Вам за відгук. Погоджуємося з Вами, лікар Асляєв О.А. зарекомендував себе як фахівець, здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Раді, що наш фахівець допоміг у розв'язанні проблеми, що викликала занепокоєння. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініку звернулася з неприємною проблемою - вискочив фурункул на обличчі, який не давав спати, їсти і нормально функціонувати. Хірург Асляєв Олександр Андрійович не просто «оглянув і вилікував», але ще і дуже дохідливо пояснив природу виникнення цієї болячки, а також дав детальну інструкцію, що робити в подібній ситуації наступного разу. Величезне спасибі за високий професіоналізм та уважне ставлення! Враження від відвідин клініки - тільки позитивні.
Тетяна
Дніпро, 27.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.