Logo
0 800 30 11 77
Працівники медцентру уважні, ввічливі, привітні. Обслуговування гарне. Прийомом у лікаря проктолога Федоткіна Вадима Борисовича задоволена. Крім професійних знань, вмінь сподобалось відношення до пацієнта. Доброзичливо, ввічливо, уважно, з розумінням. І Федоткін В.Б і медична сестра провели прийом так, що не відчувала ніякого дискомфорту незручностей. Адже добре слово і привітна усмішка теж лікують.
Наталія
Черкаси, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу наших фахівців та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Федоткіна Вадима Борисовича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка Федоткіну Вадиму Борисовичу за лікування. Обстежив, розповів про діагноз, що треба робити, зробив лазерну вапоризацію гемораїдальних вузлів. Багато років я робила відволікаючі процедури, а тут була вирішена проблема.
Тетяна
Черкаси, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу наших фахівців. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Федоткіна Вадима Борисовича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка Вадиму Борисовичу за допомогу. Зробив лазерну вапоризацію гемораїдальних вузлів. Все пройшло професійно і без болю. Лікар все розповів про мій діагноз , як треба лікувати і як це буде проходити. Почуваю себе добре . Багато років займалась самолікуванням , а треба звертатися к професіоналам. Медсестрі окрема подяка.
Тетяна
Черкаси, 26.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу наших фахівців. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Федоткіна Вадима Борисовича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Федоткіну за прийом, чуйний, ввічливий, що дуже важливо для пацієнта. Професійно провів допомогу, дуже вдячна за надію і лікування.
Любов Василівна
Черкаси, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове Василівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Федоткина Вадима Борисовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати всім працівникам закладу, лікарям Журі.О.В., Яцентна С.М., Жук С.І., лікарю-УЗД Сас.А.М., всім медсестрам та адміністраторам за якісне обслуговування, ще хочу подякувати лікарю Селіванову О.Г. за його професійний підхід.
Надія Омелянівна
Черкаси, 27.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє Омелянівно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивний досвід звернення до наших лікарів. Цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю сервісу та рівнем професіоналізму наших фахівців. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив лікування у Пархомовського Максима Олександровича. Дуже гарний і чуйний лікар, компетентний спеціаліст своєї справи. Провів мені операцію з лазерного видалення гемороїдальних вузлів. Зараз відчуваю себе добре. Рекомендую Максима Олександровича та медичний центр Он-клінік.
Сергій
Черкаси, 17.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Пархомовського Максима Олександровича та задоволені результатом лікування. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу оцінку рівня професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перед записом до лікаря я пояснила, що у моєї бабусі проблеми з кишечником є ​​підозра на геморой. пояснила представнику кол-центру, що вестиму бабусю до лікарні з села (це 2 години їзди) і нам потрібне повне обстеження, у тому числі й кишечника. у день прийому проктолог Пастушок В. подивився за 5 хв бабусю і сказав, що геморою немає, треба дивитися кишечник, а він цим не займається, сказав, що у бабусі все ок! коли нам роздрукували на адміністрації заводчанин від лікаря, там було вказано діагноз, про який лікар навіть не розповів!! і він рекомендував записатися наступного разу на калоскопію. адміністратор Віта хотіла вже записати на слід день, на мої слова "я не хочу знову прокататися з бабусею 78років просто так" їй все одно було, аби записати!!!!. а потім з'ясовується, що до цієї процедури треба готується 3 дні, що людині похилого віку в такому віці не можна робити цю процедуру в приватній клініці, тільки в стаціонарі. і адміністратор бачила скільки років бабусі. Жахливо те, що в цій клініці лікарі дійсно зацікавлені тільки в грошах. Інтересу до своєї роботи нема, людяності також.
Анастасія
Черкаси, 30.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Нам важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. На жаль, ми не маємо можливості особисто поспілкуватися з пацієнтом. Зазначаємо, що в кожній конкретній ситуації лікар враховує усі об'єктивні дані на момент звернення. Під час первинного прийому фахівець проводить профільний огляд, на підставі об'єктивних клінічних даних встановлює попередній діагноз та визначає подальшу тактику, в тому числі обсяг додаткових обстежень за необхідності. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазвичай, для проведення певних діагностичних маніпуляцій пацієнту необхідно пройти додаткову підготовку. Можливість проведення процедури амбулаторно або в стаціонарних умовах визначається індивідуально, враховуючи усі об'єктивні дані. Завжди готові до продовження предметного діалогу у разі наявності у пацієнта альтернативних медичних документів з іншою думкою фахівця. Будемо раді поспілкуватися особисто з пацієнтом за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вадим Борисович дуже відмінний спеціаліст. Все дуже добре
Наумець Ян
Черкаси, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яне. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви маєте позитивне враження від звернення до нашого лікаря Федоткіна Вадима Борисовича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Федоткін Вадим Борисович відноситься до пацієнта дуже чуйно, лікування проходить легко, діагнози точні. На ресепшені завжди привітні, допоможуть та підкажуть по будь-якому питанню. Персонал діє професійно, іноді здається, що приходиш до давніх друзів за допомогою. Лише позитивні враження! Дякую всім вам за вашу роботу!
Валерія
Черкаси, 22.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро вдячні за високу оцінку роботи нашого лікаря та персоналу. Сподіваємось на продовження співпраці та будемо раді бачити на профілактичних оглядах. Бажаємо міцного здоров'я, миру, тримаймось!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна
Черкаси, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлана Вікторівна. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас дуже цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені зверненням до нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась в медичний центр «ОН Клінік» до проктолога Пархомовського Максима Олександровича з проблемою тріщини заднього проходу. Врач мене оглянув і зробив лазерну операцію. Операція пройшла успішно. Я задоволена роботою Максима Олександровича. Побільше таких хороших врачів і майстрів свого діла. Всім рекомендую
Лілія
Черкаси, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до «ОН Клінік Черкаси». Раді знати, що візит до нашого медичного центру був для Вас результативним. Завжди раді допомогти у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мав за честь лікуватись у лікаря Федоткіна Вадима Борисовича. Результат - відмінний. Вражений високим професіоналізмом лікаря, уважним та доброзичливим ставленням до пацієнта. Чудове почуття гумору Вадима Борисовича легко дозволяє зняти тривогу хворого. Лікар викликає довіру і вселяє впевненість у позитивному результаті лікування.До того ж лікар використовує нові ефективні методи лікування. Дуже рекомендую. Хочу додати, що в самій клініці панує доброзичлива атмосфера, все гарно організовано і дуже чисто. Дуже дякую! Будьте здорові!
Петро
Черкаси, 27.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Петре. Дякуємо за щирий та інформативний відгук, а також за слова подяки на адресу нашого спеціаліста. Сучасні малоінвазивні методики лікування, які застосовуються в нашому медичному центрі, дозволяють пацієнту в найкоротші терміни покращити якість життя без зміни звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги проктолога в Черкасах

Консультація лікарів в «ОН Клінік Черкаси»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Ендоскопія

Комплексне обстеження організму за напрямками. Новітнє ендоскопічне обладнання.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.