0 800 30 07 00

Лікування анальних поліпів у Черкасах

Анальні поліпи або поліпи прямої кишки – доброякісні пухлини, що виникають у стінках порожнистого органу. Вони кріпляться за допомогою «ніжки» до слизової оболонки і створюють дискомфорт у вигляді свербежу, болю і неприємних відчуттів в області ануса. Іноді утворення не дають про себе знати, тобто їх розвиток протікає безсимптомно.

Така недуга може виникати у дітей і дорослих. Частіше її діагностують у сильної половини людства. У загальних випадках з одиночного поліпа виникають цілі родини, які призводять до анальних тріщин і парапроктиту. При тривалому перебуванні в організмі вони провокують онкологію.

Видалення анальних поліпів в "ОН Клінік Черкаси"

У мережі медичних центрів «ОН Клінік Черкаси» Ви отримаєте кваліфіковану і своєчасну допомогу для вирішення цієї делікатної проблеми. Своєчасне виявлення, ефективне лікування та повна конфіденційність гарантують швидке одужання.

Причини, що викликають появу «поліпної» хвороби:

  • хронічні запалення;
  • неправильне і нераціональне харчування;
  • надмірне вживання алкоголю;
  • «старіння» епітелію кишки і слизової оболонки;
  • ентерит і дизентерія;
  • виразковий проктосигмоїдит і коліт;
  • черевний тиф.

Нерідко поліпоскопичення утворюються на тлі повного здоров’я. Причиною їх появи називають несприятливу екологію. Однак такі випадки – рідкість.

Дієве лікування: чим лікувати поліпи?

Традиційно, медицина вбачає єдину можливість ліквідації поліпів – оперативне втручання. Найчастіше це трансанальна поліпектомія.

З «ОН Клінік Черкаси» Ви позбудетеся від них без болю, ускладнень та операції. Медикаментозний варіант допомагає впоратися із захворюванням. Противірусні, протизапальні та антигістамінні препарати вітчизняного та закордонного виробництва швидко поставлять Вас на ноги. В інших випадках допоможе радіохвильовий метод видалення анального поліпа.

Надійне та сучасне обладнання для якісного обстеження від провідних виробників з Південної Кореї, США та Німеччини нададуть точні результати. Повна клінічна картина дозволяє підібрати оптимальну лікувально-профілактичну програму для кожного пацієнта.

Консультаційна лінія забезпечить постійний зв’язок з лікарем, який дасть вичерпну консультацію. Ви зможете отримати відповідь на будь-яке питання.

Висічення поліпів прямої кишки лазером у Черкасах

У відділенні проктології медичного центру «ОН Клінік Черкаси» лікарі проводять видалення поліпа прямої кишки лазером. Операцію з висічення поліпа в задньому проході за допомогою лазера проктолог здійснює в амбулаторних умовах із застосуванням місцевого знеболювання, процедура займає 15-30 хвилин (залежно від кількості та розмірів утворень).

Під час лазерного висічення поліпа прямої кишки не пошкоджуються прилеглі здорові тканини, також знижується ризик кровотеч, оскільки лазерний промінь діє точково та запаює кровоносні судини. Період відновлення після лазерного видалення поліпів у прямій кишці становить три тижні. У післяопераційний період важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Для запису на консультацію проктолога та лікування поліпів прямої кишки в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом. Вартість прийому проктолога дізнавайтесь на сайті або за телефоном у наших операторів.

Пархомовський Максим Олександрович
Пархомовський Максим Олександрович
Лікар відділення проктології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів у Черкасах

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
400 грн / 280 грн
Додати послугу
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про проктологах ОН Клінік у Черкасах

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.