Відгук від Тетяна 03.12.2021

Хочу сказати спасибі лікарю-гастроентерологу Шканд Т.В. Лікар, який справді лікує. Вислухає тебе від А до Я, поставить питання, призначить хороше лікування не за всі гроші світу (нічого зайвого не призначає), і головне дійсно тобі допоможе. Лікар, який завжди в чудовому настрої, добра, завжди говорить по суті і не залякує якимись страшними діагнозами. Дуже вдячна Тетяні Віталіївні, вона допомогла мені з моєю проблемою. Дуже рекомендую такого досвідченого та висококваліфікованого спеціаліста.
Тетяна
Харків, 03.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що спостереження нашого фахівця принесло бажаний результат, і Ви змогли значно підвищити якість життя. На своєму досвіді Ви переконалися, що наші фахівці підходять комплексно до діагностики та лікування проблем, з якими звертаються пацієнти. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки