Відгук від Олена Рябокінь 22.10.2021

Просто найкращий лікар!!! Шканд Тетяна Віталіївна, ввічлива, спокійна, вихований і досвідчений лікар, вислухала, все пояснила, розповіла. Дійсно лікар допомагає вилікувати ххворобу!!! Дає направлення дійсно на проходження обслідування, по факту!. Це найкращий лікар!!! Велике вам спасибі!! Допомогла моій мамі Мельник Людмилі Миколаївні, в лікуванні, хоча не хто не зміг!!! Дуже рекомендую такого висококвіліфікованого лікаря!!!
Олена Рябокінь
Харків, 22.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Вдячні Вам за позитивний відгук. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки