Відгук від Єлизавета 18.10.2021

Завжди спостерігаюся тільки у Шканд Тетяни Віталіївни! Золотий лікар! Дуже уважна і висококваліфікований фахівець! Сама спостерігаюся у неї тільки. Матусі допомогла швидко стати на ноги. Всіх подружок до неї вже відправила і всі залишаються задоволені як комунікацією з лікарем, так і її лікуванням! Від щирого серця рекомендую Шканд Тетяну Віталіївну!
Єлизавета
Харків, 18.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єлизавето. Вдячні за щирий позитивний відгук і добрі слова про нашого фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Шканд Т.В. виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і рівнем медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки