Відгук від Наталія 13.10.2021

Проходила лікування геморою ІІ стадії у лікаря Худинець Михайла Михайловича. Дуже задоволена результатом, роботою персоналу та лікаря. Лікар Худинець М.М. компетентний, кваліфікований лікар, а також приємна людина. Провів хорошу та зрозумілу консультацію та дуже відповідально підійшов до лікування. Щиро вдячна клініці за допомогу.
Наталія
Ужгород, 13.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого спеціаліста. Лікар Худинець М.М. у своїй роботі застосовує найсучасніші методи лікування та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Худинець Михайло Михайлович

Доброго дня! Хочу висловити слова вдячності хірургу-проктологу клініки Худинець Михайлу Михайловичу, лікар-практик від Бога. Я довго вагався оперуватися, але по рекомендації знайомої, яка оперувалася раніше у Михайла Михайловича, 21 червня 2022 року мені було зроблено лазерну вапоризацію, 06.07 пройшов повторне обстеження у лікаря, зараз відчуваю суттєве покращення.... а до цього...
Ігор , 13.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки